Bu işaretler elinizde olsa hangisinden nasıl başlardınız?

Karabulut

Operatör
Metalicvoice ben olsam geriye bakan kayadan uzak dururdum ürkütücü geldi Buna benzer bir kaya biliyorum tam arkasında aşağıya doğru yapılmış kıvrımlı kanal var sıva şeklinde çok işaret baktırdım bir çoğu sahipli bizzat yaşadım da dikkat et derim

Metalicvoice

Operatör
@Metalicvoice ben olsam geriye bakan kayadan uzak dururdum ürkütücü geldi Buna benzer bir kaya biliyorum tam arkasında aşağıya doğru yapılmış kıvrımlı kanal var sıva şeklinde çok işaret baktırdım bir çoğu sahipli bizzat yaşadım da dikkat et derim
12. Numaralı resmi diyosun sanırım. Sahipli derken cinleri kastediyosanız sıkıntı yok. Hıfzı hacet ile girilir. Gerekirse itikata ters düşmeyen diğer yöntemlerle Muaffak olunamasa dahi zarar görülmez en azından...

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
@kaynak @Metalicvoice ustalar buyrun bu da benim tilkim, görmemiş olabilirsiniz buna konu da açmıştım ama, sizler ne dersiniz yeri sağlam duruyoor, deliğe girer vaziyette sanki, bütün taşlık görünen yer horasan sanki,
Dikkati cekenler , sağ kulak yok, kuyruk arka hizasında çukur var yön olarakda buda bir ima olabilir? alan tarama ile bakılması lazım.

kaynak

Apollon01 bendede bir kalp var ve bundan daha orjinal :) alt sivri taraf ne yöne bakıyor bilgi verirmisin ? aort damarı tıkalımı? ritim bozukluğu varmı?heç bilgi vermiyosun nasıl teşhis koyalım :)

Apollon01

Moderatör
Moderatör
@Apollon01 bendede bir kalp var ve bundan daha orjinal :) alt sivri taraf ne yöne bakıyor bilgi verirmisin ? aort damarı tıkalımı? ritim bozukluğu varmı?heç bilgi vermiyosun nasıl teşhis koyalım :)
alt sivri taraf tam güney batıya bakıyor, alan düz kayalık bir alan, üsttekide yürek mi acaba, şimdi fark ettim:D alanın komple horasan sıva ile yapıldığını düşünüyorum, çubukla baktım altını gösterdi ama giriş lazım kaynak ustam

Son düzenleme:

kaynak

alt sivri taraf tam güney batıya bakıyor, alan düz kayalık bir alan, üsttekide yürek mi acaba, şimdi fark ettim:D
Hele şükür :) boşuna soru sormuyoz yane farketmişin :) kardeşim güneyde bir emare varsa araştırmak lazım bu girişlidir ama diğer taraftan yüreğini ortaya koyduğuna göre sen birde kuzeye el atıver :)

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Hele şükür :) boşuna soru sormuyoz yane farketmişin :) kardeşim güneyde bir emare varsa araştırmak lazım bu girişlidir ama diğer taraftan yüreğini ortaya koyduğuna göre sen birde kuzeye el atıver :)
kaynak ustam bu arazi bizim sıkıntı yok kaçmaz, bayan mezarımıdır nedir? tehlikesi var mıdır? kalp birde tehlike derler hani ya

kaynak

@kaynak ustam bu arazi bizim sıkıntı yok kaçmaz, bayan mezarımıdır nedir? tehlikesi var mıdır? kalp birde tehlike derler hani ya
Tehlikeyi sezinlemedim işaret o intibayı vermiyor bana masum bir yer keza 18 diyerek evet bir mezar söz konusudur, tek'de olabilir çiftde? Önce sen değerli tespit etütlerini gerçekleştir sonuçları bir paylaş çünkü yön hususunda şüphelerim var?

kaynak

Apollon01 alta değerlimi verdi yoksa boşlukmu? mezar altda olmamalı zemin müsait değil,,, eğer boşluk verdiyse çubuğun normal hali :)

Apollon01

Moderatör
Moderatör
yön tamam abiciğim %100 güneybatı, tarlamızın kenarı, en çok gezdiğim baktığım yer burasıdır