• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Bu kayalarin dilinden anlayan varmi!!

Brownwolf

Member
Kayıtlı Kullanıcı
IMG_6587.JPGIMG_6582.JPGIMG_6584.JPGIMG_6559.JPGIMG_6586.JPGIMG_6589.JPGIMG_6593.JPGIMG_6598.JPGIMG_6600.JPGIMG_6603.JPGSelamlar herkese bu kayalar hakim tepede bazi yerleri 50 mt den yuksek en kucuk noktasi 20 mt civatinda cikib inmesi baya zor kayalikin dibinde aramalar yapmislar ama bisey bulan cikmadi video var ama buraya koyamadim ordan daha iyi anlasilirsi normal kamera ile cekilib telefona gonderildigi icin formati degisik galiba biseler gorenler varsa hepimiz ogreniriz tesekurler

poseidon2023

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
x.JPG
................................

Turko

Super Moderator
Süper Moderatör
IMG_6586.JPG

İşaretlediğim yere bir bak usta belki giriş vardır. Yakın çekim görsel hazırlarsan tekrar bakarız.

toyalp

Haine merhamet vatana ihanettir.
Süper Moderatör
İlk resimde kırmızı ayakkabılı arkadaşın ayağının altında sunak var. Bu da [MENTION=12576]poseidon2023[/MENTION] ustanın işaretlediği yerin oda olduğunun kanıtıdır. Ayrıca bölgede daha önce uğraşmışlar ve aşağıda işaretlediğim yerlerde de sunaklar mevcut. Ok ile işaretlediğim dairenin içinde kalp var sanırım onu yakın çekme şansın varsa yükle bakalım. Eğer kalp ise ona yoğunlaş derim. Selametle

20170717_160621.jpg

Brownwolf

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Tesekur ederim ustalar yakindan resim cekme durumu yok simdilik,bu resimler 7-8 ay once kesif amacli cekilmisti oraya bidaha bakalim nezaman giderim o yuzden boyle karsidan oldu hep insaallah en kisa zamanda halledmeye calisirim

Pscyhe

Engellendi
Oda mezar olma ihtimalicok fazla..tespit yapilmis hatta islem bile yapmislar tahminen girisi bulamayinca birakmislar biraz ugrastirir ama ulasilirsa mezara tatmin edici seyler cikabilir.sunaklarin yakin cekimi olsa kanallara bakar yon gosterebilirdik cekimler bizim gorus acimiza gore yarim olmuş

Brownwolf

Member
Kayıtlı Kullanıcı
IMG_6580.JPGIMG_6581.JPGIMG_6583.JPGIMG_6581.JPGIMG_6598.JPGIMG_6595.JPGIMG_6597.JPGIMG_6566.JPGEn yakin olan bunlar var arkadaslar

Turko

Super Moderator
Süper Moderatör
Yeni paylaştığın görsellerde son fotoğraf yüzeyde oyuk var havalandırma deliği gibi duruyor ilk başta paylaştığın kayalığın ne tarafına düşüyor konumu . Derinliği kontrol ettin mi yani çer çöp dal bir şey soktun mu içine gidiyor mu derin mi ?

Brownwolf

Member
Kayıtlı Kullanıcı
IMG_6564.JPG
Yeni paylaştığın görsellerde son fotoğraf yüzeyde oyuk var havalandırma deliği gibi duruyor ilk başta paylaştığın kayalığın ne tarafına düşüyor konumu . Derinliği kontrol ettin mi yani çer çöp dal bir şey soktun mu içine gidiyor mu derin mi ?
[MENTION=12713]Turko[/MENTION] bu biraz daha genis acisi hoc bir sey denemedim delikde daha dogrusu cikamadim tam hatir lamiyorum ama konumu guney guneybati yada bati guney bati olamasi gerekIMG_6656.PNG
aslinda bu resimdeki gorunen var video olarak ama yukleyemedim hata veriyor site de bu resim tam olarak ekdeki resim gibi bu sekillerin bir anlami varmi bunu yasli bir adam olarak goruyorum ben ama bazilari aslan diyor ama ben goremedim,uydu resminden bakinca bana sanki orada kuru kafa varmis gibi gorunuyor

Ekli dosyalar

Turko

Super Moderator
Süper Moderatör
IMG_6564.JPG

Oyuğun sol alt tarafını ağaçların arkasını kontrol et ustam bir oda olması lazım orada ya sol altta yada hemen altında ki yaslama kaya nın arkası giriş olabilir. Diğer resim ise işçilik li güzel bir suret var arka kısmını ve baktığı tarafı görürürsek faydalı olur genelde böyle güzel büyük ebatta suret ler mevki sahibi önemli kişileri anlatır.

Son düzenleme:

Brownwolf

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Degerli [MENTION=12713]Turko[/MENTION] yanlis anlamisim sordugunu onuda yanlis yazmisim kusura bakma buyuk kayalarin sol tarafinda kaliyor resme bakinca

Brownwolf

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Tamam videodan resim almaya calisayim biraz musade