Bu kayalarin dilinden anlayan varmi!!

Turko

Uzman
Boşluk bak üstten değerli bak değerli çekim yapmazsa çubuklar , mavi ile çizdiğim yerde tokmak kullan son çare uç salla boşa düşerse gir içeri.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Söylenecekler söylenmiş, bakılacak yerler işaretlenmiş.
Tüm bunların yanında asıl odalar derinde, asıl malda bu odalardadır.
2-4 arası oda olur.
Bu nedenle güzel bir cihazla bu odaların yeri, derinliği tespit edilecek.
İşçilik - emek yoğun bir alan.
Amma yer müsait. Kamp kurmak lazım buraya.

Ekli dosyayı görüntüle 151018

Brownwolf

Member
Söylenecekler söylenmiş, bakılacak yerler işaretlenmiş.
Tüm bunların yanında asıl odalar derinde, asıl malda bu odalardadır.
2-4 arası oda olur.
Bu nedenle güzel bir cihazla bu odaların yeri, derinliği tespit edilecek.
İşçilik - emek yoğun bir alan.
Amma yer müsait. Kamp kurmak lazım buraya.

Ekli dosyayı görüntüle 151018
Simdilik isaretleri yerlerini ogrendik dogrudur sirada gpr var onu bakiyorum burasi cok eski yer baya arayan oldu ama hep yanlis yerde asagida kayanin dibinde aradilar baskalarinin gormedigini gormeye calisiyorum insaallah hazinesinden onemli bu alani ortaya cikarmak zamaninda gokdelen gibiymis icindekiler allah kerim ne denk gelirse nasibimize tabi cok olursa devletimize verecegiz ayrica buraya kamp degil gece kondu bile yapilabilir kimsede gelib gitmez

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Simdilik isaretleri yerlerini ogrendik dogrudur sirada gpr var onu bakiyorum burasi cok eski yer baya arayan oldu ama hep yanlis yerde asagida kayanin dibinde aradilar baskalarinin gormedigini gormeye calisiyorum insaallah hazinesinden onemli bu alani ortaya cikarmak zamaninda gokdelen gibiymis icindekiler allah kerim ne denk gelirse nasibimize tabi cok olursa devletimize verecegiz ayrica buraya kamp degil gece kondu bile yapilabilir kimsede gelib gitmez

Kıymetli Kardeşim,
Burasını çözmek o kadar kolay değil. Teknolojiden destek almadan buradaki odalara ulaşmak hakikaten çok zordur.
Gelenler hep kayalardan giriş aradıklarından bulamadılar, bulamazlar da. Cihaz da odaları görünce ne demek istediğimi anlayacaksın.
Konunda işaretlenen yerlerin ayrı, kayaların arkasındaki odalar tamamen ayrı şeyler. Özellikle ve öncelikle Turko ustamızın çizdiği yere işlem yapın.
En kolay yerlerinizden birisi. Oraya girince keyfiniz gelir. Keyifle bu işler daha güzel olur.

Başkasının göremediğini görmen için aramış olduğun cihazla bakacan. Görülenlerin hepsi bir şekilde görülüyor şimdi.
Yerin müsait oluşu süper bir avantaj. Yazın olur kışın olur her zaman olur.
El aletleriyle gidenin eli boş kalır.

Cihazla bakınca, bir de dirsek yapmış kuyu bulmanız lazım.
Bu hususa da dikkat edelim, unutmayalım inşallah.

Brownwolf

Member
Tavsiyeler icin tesekurler uygulamaya calisacagiz,dirsek yapmis kuyu derken tam anlayamadim!?