Bu kayalarin dilinden anlayan varmi!!

Brownwolf

Member
Ekli dosyayı görüntüle 150126Arkadaslar bu resim de 3 tane sunu canagi var kirmizi ayakkabili olan 20-25 cm mavi tshirt lu olanin altindaki 5-7 cm son kisinin bastigi cukur 3-5 cm arasi bu cukurlar ucgen mi veriyor yada olcumu acaba

Brownwolf

Member

Pscyhe

Engellendi
Şirvan ustan resminindirip isaretlemeyi dusunuyodum sen isareti koymussun zaten...su anda en basit alinip islem yapilacak yer.gerekli kontrolleri yapip emin olduktan sonra burayi kaldirin..kayadaki suret cok guzel tahminen donemin buyuklerinden biri onunda malzemesini almak.kolay olmaz isciligi cok agir olur..once goz onunde bulunanlari kaldirin kolay olanalri sonrada iscilik bakimindan zorlancaklariniza yonelin

Brownwolf

Member

Şirvan

Operatör
Brownwolf insan yuzu gormedim ben riksli gördüğünüz yerlerde tedbirinizi aliniz riksli bir alanda gözüme çarpmadı. İsaretledigim yerde ise boşluk bakın

mavikorku

Moderatör
Moderatör
Yeriniz gayet güzel araştırmaya değer bir yer. Fakat buralar derin olur hemen pes etmeyin sağlam bir cihazla baktırın.. Arkadaşlar gereken önemli yerleri vermişler benim gördüklerimide yazmışlar kolay gele rast gele.