Bu Nasıl Yapı?

Efendi51

Bilgili Üye
Ustalar burda ilginç şeyler var, en tepede sivriltilmiş taş, biraz solunda deliktaş, ortada da kapı mı? olan bir yer, bu arazi böylece doğuya bakıyor, önünden dere akıyor, aslında bir de küçük şelale vardı dere de resmini sonra eklerim inşallah,son resimler derenin devamı yukasrı doğru sizler buraya ne dersiniz, kolay gelsin

Efendi51

Bilgili Üye
çizdiğim yerler

çizdim ustalar buradaki doğaya bunlar aykırı bence sizler ne dersiniz? benim göremediklerim de vardır, teşkkürler hepinize abiler

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Ustam eğer bakir Bi yerse. Yeni bir amanos. Bulmuş gibisin. Yok değilse. Yakın yüzyıl soğuk hava deposu girişine benziyor o kapı. Selametle. Bol nasipler

Pscyhe

Engellendi
Yer cok guzel degerlendirilmeli..acilan yerlerde var acilmayanda

Mal bulanındır

Amanos Dağları Haritası Hatay
Amanos Dağları Hatay şehrinde yer almaktadır. Amanos Dağları coğrafi konumu 36° 36′ 0″ Kuzey ile 36° 18′ 53″ Doğu gps koordinatlarıdır. Buraların ne bereketli olduğunu bilen bilir. Yani buraya benzettim.

Efendi51

Bilgili Üye
Amanos Dağları Haritası Hatay
Amanos Dağları Hatay şehrinde yer almaktadır. Amanos Dağları coğrafi konumu 36° 36′ 0″ Kuzey ile 36° 18′ 53″ Doğu gps koordinatlarıdır. Buraların ne bereketli olduğunu bilen bilir. Yani buraya benzettim.
Mal bulanındır abim sen Hatay ı Amanosları bana sor adım adım çok yerini gezdim, evet çok zengin ama burası Hatay değil Güneydoğu, burası da inanın Amanoslar dan daha zengin diyebilirim, kestirebildiğiniz biir nokta var mı? biraz acemilik var bağışlayın;tavsiyeniz ne olur? saygılar

Mal bulanındır

Estafirillah.. Ustam. Haddimi bilirim diğer ustalarımın değerli fikirleri ışığında. Herşey hallolur.

Efendi51

Bilgili Üye
Estafirillah.. Ustam. Haddimi bilirim diğer ustalarımın değerli fikirleri ışığında. Herşey hallolur.
Mal bulanındır abim yanlış bişe söylemedim ama siz mi yanlış anladınız; yani ben Amanosları da iyi bilirim derken orda 16 yıl görev yaptım, şimdi or da da oturmuyorum, bunu demek istedim, yanlışım olduysaözür dilerim abim benim, sizin paylaşımlarınızı yorumlarınızı beğenerek takip ediyorum bilmiş ol; tekrar saygılar

Mal bulanındır

Ustam bu foruma gelme sebebim paylaşımların çok akıllıca mantıklı ve tecrübeye dayalı olması. Buradaki eski ve yonetım kadrosundan biri konulara. yorum. Yaptığında onları okurum. Hemen bilmişlik yapmam. O yüzden dedim haddimi bilirim diye. Tabii bir gerçekte var hissiyatlar güzelde ancak ruhlar aleminde de yaşamıyoruz. herkes aldığı yoruma göre ar-ge yapıp. Kazanım elde etmeyi sever ve ister. Yoksa bukadar yorumlar ve bilgi birikimlerinin ne kıymeti olur..

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Vayvbe maasalla maşallah çok güzel geldi bana, delikten dışarı bak bir ne gorecen