Bu Nasıl Yapı?

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
@uçmuş @may77 @poseidon2023 @bozoklu @ragıp @Turko bu kayadaki delik ve sivriltilmiş kaya ne der bize ilginizi bekler, teşekkür ederim abilerim, kolay gelsin
Eksikleri de olsa güzel bir resimleme olmuş.
Elinize sağlık.
Bazan bir resim yeri kurtarır, yer seni kurtarır, sen eşi-dostu kurtarırsın.
Tüm bunlar bir resimle, bir tespitle başlar.

Sivritilmiş kaya, kralın şapkası.

Çok İşlem görmüş. Şu an pc.de resim inceleme programi yok. Büyütüp bakamıyorum.
Şunu söyleyebilirim: Her 10-15 metrede bir emare var.
Konuyu bırakma, yorum yapmayan, konunu görmeyen her ustayı konuna yavaş yavaş çağır.
Konuyu arka sayfalara düşürme.
Müsait olduğunda @toyalp kardaşımız baksın.
İlk çağırıyı senin adına ben yapmış olayım inşallah.

Kolay Gelsin.

Son düzenleme:

Efendi51

Bilgili Üye

Efendi51

Bilgili Üye

turkoglu1

Member
sivriltilmiş kayanın hemen altı ilgi çekici. sivri kayayı bi figüre benzeten varsa onunla bi netice alınabilir. Turko ustanın yorumladığı delikli taşa odaklanıp girişi de bulmak mümkün...

Efendi51

Bilgili Üye
Delikli kaya girişi gösterir güneş bakarken.

Turko ustam nerden bakalım arkası düzlük delikli taş 'ın ve arkadan bakınca bir önceki açtığımda kemer in oldugu vadiye bakarbakıyor teşekkürler abiciğim araştırıyoruz bakalım hayırlısı olsun

Efendi51

Bilgili Üye
sivriltilmiş kayanın hemen altı ilgi çekici. sivri kayayı bi figüre benzeten varsa onunla bi netice alınabilir. Turko ustanın yorumladığı delikli taşa odaklanıp girişi de bulmak mümkün...
turkoglu ustam en çok sivri kaya ve deliktaş a takıldık birde deliklitaş a bakınca fil e benziyor hepsini değerlendirecegiz inşallah selamlar eyvallah ustam teşekkürler

Pscyhe

Engellendi
Kardesim konuna baktim hatta yorumda yapmistim ama zamanim olmadigindan resim alip cizip yer gosteremedim ama gozume takilan bi kac yer var o yuzden acilmamis yerlerde var dedim..yer guzel dusundugumuz gibi cikar elden gecmediyse guzel seyler olabilir cikabilir nasibine burdan