Bu Nasıl Yapı?

Turko

Uzman
Turko ustam nerden bakalım arkası düzlük delikli taş 'ın ve arkadan bakınca bir önceki açtığımda kemer in oldugu vadiye bakarbakıyor teşekkürler abiciğim araştırıyoruz bakalım hayırlısı olsun
Sen bakmayacaksın sayın abim güneş batarken delikten geçecek bir noktaya dairesel ışık bırakacak daha doğrusu batiş ta olduğu için Hilal den hallice bir şekil verir. Düştüğü yer nokta giristir.

Efendi51

Bilgili Üye
Kardesim konuna baktim hatta yorumda yapmistim ama zamanim olmadigindan resim alip cizip yer gosteremedim ama gozume takilan bi kac yer var o yuzden acilmamis yerlerde var dedim..yer guzel dusundugumuz gibi cikar elden gecmediyse guzel seyler olabilir cikabilir nasibine burdan
Pscyhe ustam teşekkür ederim müsait olunca sende gördüklerini işaretlersen sevinirim, çok teşekkürler abicim

Efendi51

Bilgili Üye
Sen bakmayacaksın sayın abim güneş batarken delikten geçecek bir noktaya dairesel ışık bırakacak daha doğrusu batiş ta olduğu için Hilal den hallice bir şekil verir. Düştüğü yer nokta giristir.
@Turko ustam olay anlaşıldı çok teşekküür ediyorum
vakko poseidon2023 ustalarım bu konuya side bir bakın; ilginizi çeken bişe var mı?

Son düzenleme:

poseidon2023

Uzman
işarete ne gerek var ben burdayım diyor zaten burası kale tarzı biryer ve üç katlı sen üstüne cıktıgında kac tane oda tespit edersen üç ile carparsın

Ekli dosyayı görüntüle 199538

Ekli dosyayı görüntüle 199539

Ekli dosyayı görüntüle 199540

Ekli dosyayı görüntüle 199541

giriş 6 dere var şelale var diyon orda da var okuyunca yüz ifadeni görür gibiyim ulennnn ne salladı gece gece dergibisin gidersen tespit ettikce bende merak ediyom yüzünün ifadesini burdayız yazarsın hee tespit edemezsen cagır

Efendi51

Bilgili Üye
işarete ne gerek var ben burdayım diyor zaten burası kale tarzı biryer ve üç katlı sen üstüne cıktıgında kac tane oda tespit edersen üç ile carparsın

Ekli dosyayı görüntüle 199538

Ekli dosyayı görüntüle 199539

Ekli dosyayı görüntüle 199540

Ekli dosyayı görüntüle 199541

giriş 6 dere var şelale var diyon orda da var okuyunca yüz ifadeni görür gibiyim ulennnn ne salladı gece gece dergibisin gidersen tespit ettikce bende merak ediyom yüzünün ifadesini burdayız yazarsın hee tespit edemezsen cagır
Ne demek abicim her zaman kapımız açık buyur gel, hele bir inceleyim de sonucu paylaşırım inşallah selamlar eyvallah poseidon2023

deli firat

DOĞACI
Güzel yer tecrube ve birikim isteyen bir yer kulay olanlar acılmış zaten hakında hayırlısı inşallah selametlen

may77

Moderatör
Moderatör
dikkatimi çekenler

kolay gelsin.

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
kiliseyi bulman lazım