Bu Nasıl Yapı?

Efendi51

Bilgili Üye
ilk resim kaynın doğu tarafı; ikinci resim kuzeyden güneye doğru vadi, son resimler deliktaş ın altı; ustalar son resimdeki çizdiğim yerde yuvaarlak taşlar var sanki kapama mı? @mayhem @toyalp @poseidon2023 @The Thing @Nihat k uçmuş ustalar sizde bir incelermisiniz? teşekkürler abiler

Son düzenleme:

Efendi51

Bilgili Üye

Nihat k

Aktif Üye

Efendi51

Bilgili Üye
bu da kuzey

bu resimde aynı yerin güneyden kuzeye doğru resmi, anladım@Nihat k ustam teşkkür ediyorum abiciğim

mayhem

Co Admin
Co Admin
Küp ne oldu duruyor yahu hala orda :244:İnsan bi gider bakar Almışlarmı yoksa :200:

Efendi51

Bilgili Üye
Küp ne oldu duruyor yahu hala orda :244:İnsan bi gider bakar Almışlarmı yoksa :200:
mayhem ustam evet küp için gittim, dere kenarında piknik yapanlar vardı yukarı çıkamadım, orda duruyor uzaktan resmini çektim ama ilginç küp çıkmamış, yanındaki diğer siyahlık yer çıkmış, zoomlarken kaydirdim galiba bende şaşırdım abi yaa, yine gidecem inşallah teşekkürler abiciğim araştırıyoruz bakalım

Son düzenleme:

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
@mayhem ustam maaşallah ın var; bu sabah gidip tekrar bakacam abicim öğleden sonra yeni resimler atarım; inşallah küptür ve doludur:227:
@Keskingöz ustam burayı da bir incele bir zahmet burası da Güneydoğu
Forumun tamamını okuyamadım ama. Bura zahmet ister emek ister güç ister, güvenlik ister ;) koruculardan uzak bir yer mi?
Cihaz durumun var mı? Daha önce deneyimin oldu mu? Ayrıca güneydoğudasın ve kaya mezarı peşine düşmüşsün?
Git bi Ermeni köyüne kilisenin kuzeybatı Tepeleri’ni incele. Hiç bir şey yapamıyorsan bile kuzeybatı ya da güneydoğudaki hakim tepedeki kabartma yılanın müjdesini al ;)
bura yorar seni. Tavsiyem Budur.

Efendi51

Bilgili Üye
Forumun tamamını okuyamadım ama. Bura zahmet ister emek ister güç ister, güvenlik ister ;) koruculardan uzak bir yer mi?
Cihaz durumun var mı? Daha önce deneyimin oldu mu? Ayrıca güneydoğudasın ve kaya mezarı peşine düşmüşsün?
Git bi Ermeni köyüne kilisenin kuzeybatı Tepeleri’ni incele. Hiç bir şey yapamıyorsan bile kuzeybatı ya da güneydoğudaki hakim tepedeki kabartma yılanın müjdesini al ;)
bura yorar seni. Tavsiyem Budur.
Keskingöz ustam teşekkürler ilginize, her sey var var deneyim yok, ondan bocalayıp duruyoruz, hatta fazlasi var dediklerinizin, korucu yok sakin bir yer, hayırlısı olsun inşallah, belki 2000 yıldır orda sakli saklı duruyor kime faydası oldu belki kıyamet e kadar orda kalacak kalsın ne yapalim kolay da bir şey var mı ona bakıyoruz (sitemim size değil yanlış anlamayın lütfen) abim kolay gelsin

Son düzenleme: