Bu Nasıl Yapı?

adil_e

Aktif Üye
Ekli dosyayı görüntüle 199776

arkadaşım mrb. resmin sağ üst köşesindeki bölümü başta olmak üzere işaretlediğim bölümleri kontrol et derim. yer yüksek duruyor önce güvenlik can sağlığı diyorum. dikkat et. bana göre burası bağımsız bölümlerden ziyade içerisinde çok katlı geçişli yapıya rastlayacaksın. önemli olan doğru girişi bulman. ustalarımında dedikleri gibi çok sayıda açılmamış yerlerin var mevla gönlüne göre versin

Efendi51

Bilgili Üye
MendereS ustam burayı siz de görmelisiniz, saygılar abicim çok ilginç geldi

Efendi51

Bilgili Üye
MendereS ustam burayı siz de görmelisiniz, saygılar abicim çok ilginç geldi

Efendi51

Bilgili Üye
Son düzenleme:

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....

blackjack

Member
çok güzel bir yer, ustalar çoğu yeri çizmişler zaten, oranın içinde koridorlarla bir birine bağlı birçok odanın olduğunu düşünüyorum. selametle

Efendi51

Bilgili Üye
çok güzel bir yer, ustalar çoğu yeri çizmişler zaten, oranın içinde koridorlarla bir birine bağlı birçok odanın olduğunu düşünüyorum. selametle
Teşekkürler @blackjack ustam, ilginize, daha neler var bakıyorum, @BulursamKader25 ustam burayı bir daha incelerken, @may77 ustam ava giden kartal çizdi ve @mayhem ustam da küp çizdi , kartal nedir bize ne mesaj veriyor, ayrica küp hnedir? sizde yeniden baksaniz konuya saygılar üstadım kolay gelsin
Ayrıca burası Güneydoğu Anadolu'da

Son düzenleme:

blackjack

Member
o kadar çok yer işaretleniyorki yer sahibi arkadaşımız nereye bakacağını ne yapacağını şaşırıyor doğal olarak, yer oldukça büyük bir yer burada işaretlenen her yere bakacak olsa haftalarını alır işlem yapacak olsa aylarını alır, saygıdeğer ustalarımız yanlış anlamasın sakın tabiki bildiklerini gördüklerini yazıyorlar ve eminim her işaret edilen yer çok önemlidir Allah hepsinden razı olsun demem o ki Efendi51 ustalarımızın işaretlediği ve en çok ortak olarak gösterilen yer neresi ise oraya yoğunlaş, böylece vakitten ve efordan tasarruf edersin. benimde gözüme çarpan birkaç yer var ama işaretleyemiyorum, araziyi yakından gören sizsiniz bir iki yer belirleyip ona göre devam edin derim, selametle