Bu ne işaretidir tam olarak

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Daha önce paylşılmıştı. Bir hayvana benziyor ama netleştiremedim. Diğer ustalarımızda bakıp bilgi verirler.

Cenat

Aktif Üye
Slm ustalar evet bu busitede paylaşıldı ve çözüm için ustalar bayağı kafa yormuşlardı ,hatta bölgeside trakyaydı.Emeğe saygı lütfen başkalarının emeklerini çalmayalım.
Kolay gelsin.

Safakk

Bilgili Üye
Evet paylaştım ustam ne olduğunu bende ala çözemedim erkez bişey diyor

Safakk

Bilgili Üye
Yok benim resmim dağa öncede ben paylaştım ben başkasından çalma falan değil evet Trakya'da bu yer bizim köyde

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Yok benim resmim dağa öncede ben paylaştım ben başkasından çalma falan değil evet Trakya'da bu yer bizim köyde
Kardeş sol tarafı konturol et orda geçme kapak veya kaya mezar girişi gibi gözüküyor resimde kesinlikle bak kayayı ordan aç aletle yada cihazla çizeceğim ama şuan tldeyim

hades40

Bilgili Üye
Safakk Bir şeylere benzetmek ise amaç birçok hayvana benzetebiliriz önemli olan üzerinde işçilik olup olmadığıdır yoksa doğada bir çok kayayı farklı farklı hayvanlara benzetebiliriz.

hades40

Bilgili Üye
Safakk Kayayı güzelce incele üzerinde sunak veya sembol varmı var ise detaylı resimle daha iyi sonuç alırsın.

Safakk

Bilgili Üye
Hades usta evet işçilik var orasan kaplama kaya üstünde oymasıda var arka tarafı ekleme yokladım ama kopmaya niyeti yok evet neye benzetirsen odur ama ben bilmediğim için iç bişeye benzetemiyorum

hades40

Bilgili Üye
Safakk İşte bu lazım kayanın büyüklüğü muhtemelen mezar olacak nitelikte şimdi yapman gereken ilk iş kayanın kendisinde boşluk bulmalıyız..

hades40

Bilgili Üye
Safakk Hatta detaylı uzak resimlerini çek sunağın kanalın nerelerde olduğunu resim üzerinde anlat sana burayı açtıralım.