bu para hakkında bilgisi olan...

svs

Engellendi
Ustam merhaba . Dun bi mesele yuzunden yorum yapmayi kesmistim ama degersiz kisilerden cok degerli kisiler var bu hayatta...
Her neyse

Para ionoa - epesos
Bir tarafi ari diger tarafi geyik onemli olan palmiye agaci ve senin paranda.da var . Ortalama fiyati 100 dolar 300 ve 700 tl arasidir.

Madeni.gümüş dönemi.yunan bu arada kac gr oldugunu biliyomusunuz.oda onrmli

Barakuda

Aktif Üye
Yorumunuz için we ilgilendiğiniz için teşekkür ederim..elimde hassas bir terazi olmadiği için tartmadim usta..en kisa zamanda tartarim lakin çok küçük bu para :) bizdeki 5 kuruş büyüklüğünde..ayrica bendeki böyle parlak değil oksitli bu değerinde bi fark yaparmi..tekrar ilgin için teşekkür ederim ustam..

svs

Engellendi
Oksitli olmasindaha iyi parlatmak istiyorsan da limon suyuna yatir sabaha da peçeteyle sil tertemiz olur

svs

Engellendi
Acaba boyle birseymi resmini yuklesene

svs

Engellendi
Bakir mi peki gumusmu o parlak olan humus bu mat siyah olan bakir sendeki ne

timur964

konularim
svs insalara değer biçmekte ne oluyor yakışık alıyormu dünden beri her fırsatta laf sokuyorsun

Barakuda

Aktif Üye
timur964 usta ben hiç bir konuda başlıkta para edermi fiyat nedir yada vs ..gibi bir şey yazmadım sormadım..sadece ne parası hangi kültür olduğu hakkında bilgilenmek istedim..eğer konuyu kapatabilirseniz kapatın ben denedim ama kapatamadaım yetkiyle ilgili galiba..svs ustada bu konuda bilgi sahibi olduğu için yardım etmek istedi..bi kabahatım olduysa sizden ve tartışmaya sebep verdiğim için svs ustadan özür dilerim..