bu para hakkında bilgisi olan...

svs

Engellendi
Kalbi kiriliyor insanin bazen timur964 usta. Kusura bakmasin kimse
ben dunku mevzuyu kapattim.

svs

Engellendi
Barakuda ustam konunun seninle alakasi yok :) dün kücük bi tartisma yasadik mevzu o sadece

S:W:A:T

Editör
svs Konu nedir ? Anlayamadım ... Yorum yapıp , yapmamak size kalmış tabi ki . Ama bunu burada üyelere yüklemekte mantıklı değil sanırım . Söyleyin yardımcı olalım

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
O meşhur böcek arı mıydı yav? Ben sinek sanıyordum :)

Barakuda

Aktif Üye
bu arada bendeki bronz sanırım ama humus dediğinizde oplabilir :applause:ama rengi siyah gözüküyor..

svs

Engellendi
S:W:A:T ustam konu kapandi ya . Tesekkurler yinede dusunup yazdigin icin . Dun bi arkadas benim para alim.satim isi yaptigimi sandi siteden atarim seni felan yazdi . Biraz tartisma yasadik bunsadece timur964 ustam mesajim.geldimi sana

S:W:A:T

Editör
S:W:A:T ustam konu kapandi ya . Tesekkurler yinede dusunup yazdigin icin . Dun bi arkadas benim para alim.satim isi yaptigimi sandi siteden atarim seni felan yazdi . Biraz tartisma yasadik bunsadece timur964 ustam mesajim.geldimi sana
Olayları bilmediğim için sordum . Öncelikle burda bunu size söyleyen kişiyi şahsınız adına algılamayın . Bu site burda çok şeyler görüp yaşadığı için bu tip sorguların olması çok normal . Belki yazılanları ben görseydim o yorumu size yapan kişi bende olabilirdim. Bunu bir yönetici sormuşsa size kesinlikle yanlış algılamayın . Sormak zorunda bu işin ticaretini yapanlar olabilir zamanın da olduğu gibi ve bizler bunun önüne geçemezsek 'x' siteler gibi olur topluma örnek olamayız . Ben bizzat şahidim bu tip olayların yaşandığına . Hiç ummadığım adam herkese özelden yazıyor alınır , satılır vs... Sizde böyle birşeye şahit olursanız bizlere bildirin veya tepkinizi söyleyin olayları büyütmeden müdehale edelim . Bu tip sanal ortamlarda sözlü konuşmak gibi olmuyor yazmak . Bir smile attığın da bile bazen insanlar yanlış anlayabiliyor . Olay çözüldüyse ne mutlu sizleri aramızda her daim görmek isteriz küslük bizlere yakışmaz .

svs

Engellendi
S:W:A:T ustam
Tesekkurler ustam ince dusuncen icin . Dusuncelerimiz ayni
Bu is hobi isi vazgecilemeyen bi hobi. Uc gun bes gunu yok bunun. Bir ömür site kapanana kadar buradayiz