Bunda bir işaret goruyormusunuz

Ares-xl

Aktif Üye
O oyma sunak olabilir. Burada cihazla dolasirsan işin kolaylaşır. Asla boş degil mukemmel biryer .

SAHBAZ

Bilgili Üye
Sahsi gorusum soygun yemis belki mezarda nasibin vardir

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Ustam duvardaki oymanin var mi anlami
Burdaki oyma olan blok kaya vazife yaptığı alandan alıp buraya getirilmiş galiba.Ben burasıyla bir alakası olduğu düşünmüyorum yoksa yuvarlak oyma sunu çanağıdır ölülerine ikramlarını sevgilerini belirtmek amacı ile kullanılır oymanın anlamı budur lakin dediğim gibi burda o görevi görüyo gibi durmuyor.Birde senin nasıl bir alanda olduğunu anlayabilsek burası nere ?
Dün tünel girişi gibi biyerle uğraşmıstık ne oldu orası ?

timur964

konularim
anlattıkların ve resimle çok karış şüpheli yerleri resimlerken 1 3 5 10 mt gibi eklersen bakanlar olayı mekanı daha rahat kavrar cevaplar daha net olur

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Umudum12 işin gücün rast gelsin .Gün yüzünde zaten burası herşeyi ortada .Az bi kafa patlatıp neyse nedir çözülür .Bence sen öğrenmek istediklerini orda uygulamalı yap burda bir işi yok burasının.Bu gördüğün yapıların birde toprak altında olduğunu düşündünmü hiç ..

Umudum12

Member
Burdaki oyma olan blok kaya vazife yaptığı alandan alıp buraya getirilmiş galiba.Ben burasıyla bir alakası olduğu düşünmüyorum yoksa yuvarlak oyma sunu çanağıdır ölülerine ikramlarını sevgilerini belirtmek amacı ile kullanılır oymanın anlamı budur lakin dediğim gibi burda o görevi görüyo gibi durmuyor.Birde senin nasıl bir alanda olduğunu anlayabilsek burası nere ?
Dün tünel girişi gibi biyerle uğraşmıstık ne oldu orası ?Ekli dosyayı görüntüle 134061
Ekli dosyayı görüntüle 134061

Ustam oradaki taşların arasını destim arasından harç var diğer tas larda yok orda vardı yağmur başladı bıraktım sonra

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Yani bunaa uygun bı yerin resmi var ama toprak altı benzeri bu giriş üsteki taş girişoldugunu söylüyor nasip ordan içerisinde ne var bakmakta fayda var