bunun anlamı nedir

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Y@vuz kardeşim formun hayırlı olsun ...ben kısaca şöyle söyliyeyim .... 1 kere foto çalışman çok dar alanda kalmış... daha geniş alan fotolarınıda yüklemelisin ...

bu xx olan kaya seyyarmı sabitmi ... seyyarsa hiç dikkate alma zaten .... sanırım bu sebeblen yorum gelmemiştir .....şu boşluk aldığınız yeri merak ettim .. oranında fotosunu çekip boşluk veren yeri çizerek yüklermisin ...altın oksitlenme yapmaz diye biliyorum .. diğerleri yapar değerli tespiti yaparken altın üzerinden gitmiyorsun zaten ... diğer madenler üzerinden gidiyorsun ...kolay gelsin ...

Y@vuz

Aktif Üye
Hoşbuldum abi ilgilendiğin için sağol taş yerinden cıkarılık talı meydana ben çıkardım buradaki ustaların dediği gibi yıkadım unladım belirginleşsin diye taşın tam altında boşluk verdi ordan evin arkasına doğru tünel verdi

mayhem

Co Admin
Co Admin
Y@vuz Konularını birleştirdim aynı konundan devam etmiş olursun iyi forumlar .

Y@vuz

Aktif Üye
Ekli dosyayı görüntüle 163693
Abi mavi yerde dut ağacı vardı yeşil yerde işaretli taş vardı taşın olduğu yer evin önü yüksek taş yol gibiydi kırmızı yerde mezar tespit etti Çubukçu evin arkasına kadar giden tünel tesbit etti yemiş ağacının dibine gidiyor

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Derinlik ne verdi burada 1 veya 2 metre falanda demir çubuk sok öğren ne olduğunu

Y@vuz

Aktif Üye
Çubukcu 2buçuk metre seri ustam

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
2buçuk metreye çubuk sokmak zordur köstebek lerin biraz orada yuva yapması lazım mesela 1 mtre civarı köstebek yuva yapsaydı şansınıza iyi olurdu ....sonra çubuklardınız 2 buçuk metre uğraştırır .....

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
kırmızıyla çizip mezar dediğin yerin yuvarlak olduğunu zannetmiyorum ...boşluk yuvarlak veriyorsa mezar değildir ....evin arkasına giden tünel bence evin arkasına gitmiyor ... evin arkasından o noktaya geliyor olabilir ...yemiş ağacın oradan giriş bek bana kalsa ... orayı fotolandıra biliyosan oranında fotolarını yükle...

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
1 de şu kuyu 3 lemesinide resim üzerinden çizerek yüklemeye çalış ... onlarıda görelim..