buralar hedefimde; tavsiye varmı? ustalar

bestami

Aktif Üye
hepinizden Allah razı olsun, bu kadar dolu bir yer olduğunu bilemezdim ustalar, deve dediğimiz yerdeki taş üstündeki taşları gördüm ve resimledim, bilgisayara bile koyup incelemeden foruma koydum, sonuç bu, en başta da söyledim yeniyiz, bu işlere merakımız var ama, tünel falan varsa sıkıntılı, bildiğim kadarıyla haç olan yerlerde tılsım konusu da olabiliyor, ince eleyip sık dokuyarak burasını acele etmeden inceleyecez inşallah, merak etmeyin kaçmaz bunlar; 3 kişiyiz şimdilik, @BulursamKader25 @dadas_25 @Turko @may77 @timur964 @Feda @adil_e ve diğer ustalara ayrı ayrı teşekkür ediyorum, detayları da ekleyecem inşallah, kolay gelsin ustalarım

Jookerturk

Bilgili Üye
Çalışma yapacağınız bölgeyi belirleyin sonuca ulaşmaya çalışın. Olumlu veya olumsuz sonuç almaya bakın. Sağa sola koşturmayın bölge bölge ilerlemeye bakın. Çubuk kullanmayı biliyorsanız birşey söylemeye gerek yoktur. Ama bilmiyorsanız mutlaka öğrenin emek ve zaman için çok faydası olacaktır size. Saygılar.

adil_e

Aktif Üye
Ekli dosyayı görüntüle 209448

ustalar kırmızı dikdörtgen içine sarı ile işaretlediğim yeri orjinal resimden bi büyüterek incelerseniz ben kuşa benzettim. büyük sarı ile işaretlediğim kuşun gagasının altında sanki küçük bir kuş figürü daha var.

bestami

Aktif Üye
arı iki adet çiçekten bal alıyor; yok böyle güzellik

Evet ustalar bazen bizim hanımımla oturur bahsederim şurda şu var, burda bu var diye resim gösteririrm, bu günde ustalar çizim yapmış, onlara bakarken bizim hanım burda çiçek var dedi, çizdim ben sizde orjinalind bakabilirsiniz; sonra baka baka 2 tane de arı bulduk, literatürde arı çiçek nedir? bunun çözümü nasıl olmalıdır, ar-ge çalışmalarımız devam ediyor, ilk fırsatda buraya gidecem inşallah, henüz gidemedim, bu nasıl bir şey, yok böyle bir güzellik, aynı bölgede neler neler var, ustalarım buyrun görüşünüzü alalım; BulursamKader25 adil_e alaçamlı Feda uçmuş Turko timur964 The Thing kazama bozoklu yusuf enver toyalp Keskingöz Mirkut mayhem Allahın selamı hepinizin üzerine olsun

bestami

Aktif Üye
buyrun çiçek ve arılar

işte arılar ve çiçeğimiz, burda başlayıp burda bitirecez galiba, acemi şansı böyle mi olur? maaşallah abilerim

akyol

Bilgili Üye
dostum arı devamlı daha fazla çiçek ve polen için dolaşır senin arı dediğin kaya üzerinde ve yanında çiçek diyorsun o zaman arı yeni çiçekleri bulmak için ne yapmalı aşağı inmeli bu işrete göre aradığın toprakta ve çok yakın bir yerinde

bestami

Aktif Üye
arı 2 adet akyol usta biri çok büyük çiçeğin üzerinde, diğeri uçarak geliyor yada gidiyor küçük bir arı oda, ama çiçek çok güzel yapılmış

akyol

Bilgili Üye
dostum çiçek bayan mezarıdır kesinlikle boş olmaz mezar odasında bişey yoksa ölünün baş tarafından girişi olan bir oda daha olur mal oradadır o zaman arıları şöyle ilişkilendirebiliriz kadın mezrı ve 2 odası var biri mezar odası diğeri malın olduğu oda ayrıca bahsettiginiz çiçek hangi yöne bakıyor genelde güneşe bkarlar ve oda toprakta olur

bestami

Aktif Üye
dostum çiçek bayan mezarıdır kesinlikle boş olmaz mezar odasında bişey yoksa ölünün baş tarafından girişi olan bir oda daha olur mal oradadır o zaman arıları şöyle ilişkilendirebiliriz kadın mezrı ve 2 odası var biri mezar odası diğeri malın olduğu oda ayrıca bahsettiginiz çiçek hangi yöne bakıyor genelde güneşe bkarlar ve oda toprakta olur
@akyol ustam evet tam güneybatı baktığı yön, zaten resimlerden anlaşılıyor, güneş batmak üzereydi resim çektiğimde yani 1 saat öncesi
may77 ustam sizde bir görün bakalım bunları arılar ve çiçek

Son düzenleme:

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Arı berekettir. Sağlık ve huzur verir. Yaşamda çalışkan olmak demektir. Yaptıklarınla övünmektir.
Yaklaşma, uğraşma benle yoksa sokarım demektir.
Arı ve balı ağız tadıdır.
Bu tip literatürlere yapılış amacı dışında anlam kazandırmak tamamen çevre ile alakalıdır.
Arı bal yapmak için milyonlarca çiçekten toplar. Her zaman hedef tek değildir. Sürekli araştırma ve gezme gerekir. Güzel çiçeği bulabilmek için.

akyol

Bilgili Üye
yerin toprakta dostum çubuk kullanmayı biliyorsan boşluk testi ve değerli tespiti yap bilmiyorsanda iyi bir çubukcu götür oraya incelesin bakalım toprakta düz bir zeminde olması lazım nasibin bol olsun