buralar hedefimde; tavsiye varmı? ustalar

bestami

Aktif Üye
bu kayalar hep dikkatimi çekip dururlar, taş üstünde taşlar neyin nesi, kayalar yontulmuş gibi, bu siteyi çoktandır taki p ediyorum, güzel paylaşımlar var,bizim de konumuza bir göz atsanız,bu tepe zirve bir yer alt tarafında kilise diye bilinen bir yer var, çok yaşlı bir zeytin ağacı var, oraların da yakın resmini atarız inşallah

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 208454,ustam yer oda mezarlar için uygun gözüküyor, bir de yaşantı olmuş ise güzel bir yer diye düşünüyorum, resimlerinizi çekerken bu tür yerlerde çözünürlüğü yüksek cihazla çekiniz, acele bir göz attım, dikkatimi bir çok yer çekti, sonra yine bakarız

may77

Moderatör
Moderatör
dikkatimi çekenler

yakından bak doğallarmı?

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Aceminin nasibi bol olurmuş başlangıçda.
Doğru demişler.
Yok -yok. maşallah.
kral mı desem Bey mi desem...
Gerçi farketmez. Odayı bulduğun an hayatınızın en güzel anlarından birisi olur.
Oda nerede..?
Kayalığın altında, Muhtemelen çökmüş devenin sağında.
Oraya ulaşmak ancak tunelini bulmakla mümkün olur.
Tecrübeli 2 kişi kafa kafaya verip rahatlıkla çözer inşallah.
Birde çubuk veya cihazla boşluk tespiti yapacak teknik bir eleman lazım.

Hayırlı Olsun.
Kolay Gelsin.

Şu konuyu okuyunuz:

Fotoğraflama nasil olmali..!!! - çözüm için en önemli konu: | Define Sohbeti - Define İşaretleri Çözümü

//////////////////////
///////////////////////////////

bestami

Aktif Üye

bestami

Aktif Üye
may77 BulursamKader25 timur964 Mehmet_mehmet ustalar ilginize teşekkür ediyorum, 1, resim devenin sağ tarafında kalan alan, tekrar göz atarsanız bakalım ne var, burası ve daha yukarda yerler çok güzel devamında paylaşacam inşallah hepinize saygımısunuyorum güzel insanlar

bestami

Aktif Üye
biraz aşağısı bura

bu alan resimlerin biraz aşağısı ustalar çok dikkat çekici

İşaretlenen yerlerin herhangi bir sonuca götüremeyeceği belli anladığım kadarıyla programla fotoğrafı solisyonlayıp öyle fikir yürütüyorsunuz?

bestami

Aktif Üye
İşaretlenen yerlerin herhangi bir sonuca götüremeyeceği belli anladığım kadarıyla programla fotoğrafı solisyonlayıp öyle fikir yürütüyorsunuz?[/
@Archeologyofksş araştırıyoruz arkadaşım, var yok o da kısmet, kısmet de yoksa elden bir şey gelmez hobi olarak böyle merak ettiğim şeyleri resimleri çekiyorum, bilgisayarıma atıyorum ve gözden geçiriyorumm, sonra gerekli gördüklerimi burda paylaşacam inşallah, kullandığım bir proğram falan solüsyon yok, ne gördüysek o, bize böyle yapmak ne kazandırır ki? boş adam işi ya da bence dolandırıcı işi sizin dediğiniz, (yanlış anlamayın lütfen) kolay gelsin

Son düzenleme:
Hocam yok foto çekeyim filan dersen olmaz gidip adım adım incelemen lazım öyle uydu filan işleri de yalan yıllarca arkeoloji okudum uyduyu ilkkez burada gördüm saçmalık resmen.