Bütcem 35 Bin TL

Güllübahçe

Aktif Üye
Okm yi eleştirmenler maşallah iyi eleştiriyor madem öyle tamam bu yaramaz deyip neden rafa kaldırmıyoruz çünkü alternatifi yok her şeye rağmen en iyisi.

D

deniz_efe

Misafir
Okm yi eleştirmenler maşallah iyi eleştiriyor madem öyle tamam bu yaramaz deyip neden rafa kaldırmıyoruz çünkü alternatifi yok her şeye rağmen en iyisi.
Sebep / sonuç ilişkisi bağlamında;
sebep kısmı şahsi yorumunuz ve sizi bağlar ama sonuç kısmına katılmamız mümkün değil.
OKM yi bildiğinize göre aynı kategoride değerlendirilen diğer markaları da biliyor olmanız lazım.
Eğer hal böyleyse OKM nin alternatifi yok ya da en iyisi bu demek kaale bile alınmaz.
Orada Mercedes ve ya BMW dururken kimse Lada'ya dönüp bakmaz, uzatmaya gerek yok.

( Bu kısım şahsınıza değil genele hitabımdır ... )

Dikkatimi çekti baharın gelmesiyle ufaktan OKM kullanıcıları yeşillenmeye başladı sitede.
Bakın sitemizde cihaz tanırım bölümü var ve dileyen firma dilediği gibi tanıtım yapabiliyor.
Bunun haricinde konu aralarında yersiz övgüler falan prim yapmaz bence.
Açın bölümünüzü yapın tanıtımınızı, ciddiyetiniz olsun.
Haksız mıyım @MendereS ?

wtrk

Engellendi
Cihazı kullanan adam yorum yapıyor, saygı duyulsun bi zahmet. Hariçten gazel okumakla olmuyor.. Adam başarmıştır birşeyler doğal olarak över cihazı. Bende kullandım cihazı aşırı memnunum.
Cihazı beğenmeyenler nedense daha dedektörün dünyasında yaşayanlar.
İşin ilginç tarafı daha cihazı görmeden kullanmadan 200 liraya demonte kiti 2000 liraya cihazı satılan ve bunu kullananlar karalamaya çalışıyor.

S

sercan33

Misafir
Sebep / sonuç ilişkisi bağlamında;
sebep kısmı şahsi yorumunuz ve sizi bağlar ama sonuç kısmına katılmamız mümkün değil.
OKM yi bildiğinize göre aynı kategoride değerlendirilen diğer markaları da biliyor olmanız lazım.
Eğer hal böyleyse OKM nin alternatifi yok ya da en iyisi bu demek kaale bile alınmaz.
Orada Mercedes ve ya BMW dururken kimse Lada'ya dönüp bakmaz, uzatmaya gerek yok.

( Bu kısım şahsınıza değil genele hitabımdır ... )

Dikkatimi çekti baharın gelmesiyle ufaktan OKM kullanıcıları yeşillenmeye başladı sitede.
Bakın sitemizde cihaz tanırım bölümü var ve dileyen firma dilediği gibi tanıtım yapabiliyor.
Bunun haricinde konu aralarında yersiz övgüler falan prim yapmaz bence.
Açın bölümünüzü yapın tanıtımınızı, ciddiyetiniz olsun.
Haksız mıyım @MendereS ?
bunu derken hemen her konuda dp3 nano vs övende sensin şimdi ne olacak :)

S

sercan33

Misafir
ayrıca konu sahibi arkadaş firmya sormak yerine tecrübesi olan kullanıcılara soruyor satan değil kullanan bilir mantığı ile hangi cihazı düşündüğünüde söylemiş burada gereksiz olan sadece konuyu dağıtmak olur şahsı kanaatim

D

deniz_efe

Misafir
Eylüle daha çok vardı ama,
Bu sene balık sezonu Martta açılmış demek ki ...

ersann

Engellendi
Cihazı kullanan adam yorum yapıyor, saygı duyulsun bi zahmet. Hariçten gazel okumakla olmuyor.. Adam başarmıştır birşeyler doğal olarak över cihazı. Bende kullandım cihazı aşırı memnunum.
Cihazı beğenmeyenler nedense daha dedektörün dünyasında yaşayanlar.
İşin ilginç tarafı daha cihazı görmeden kullanmadan 200 liraya demonte kiti 2000 liraya cihazı satılan ve bunu kullananlar karalamaya çalışıyor.
----ustam en son modelinlen bu okm marka makineylenm yanimizda yer acildi ve sonuc okadar kutu ki saten sen olsan ta orda atardin makineyi ben gurdum hayata da inandiramazlar calosiyor deye bu makineyi .
4 mt derinde bir sandik para var dediler kepceylen yer acildi 2,5 mt den kesilmis bir tas cikti ve 5 mt devam edildi kazilmaya ve 4 mt genislikte koca cukur acildi ve bos .
2 ci yerde 4 mt derinde bir boslukta koyma para var dediler vbe usten karotlan 6 mt delindi sonuc ,,,,0,,,ustam onustan gurmedim ve duymadim seylen hayata kafa patlatmam .

wtrk

Engellendi
----ustam en son modelinlen bu okm marka makineylenm yanimizda yer acildi ve sonuc okadar kutu ki saten sen olsan ta orda atardin makineyi ben gurdum hayata da inandiramazlar calosiyor deye bu makineyi .
4 mt derinde bir sandik para var dediler kepceylen yer acildi 2,5 mt den kesilmis bir tas cikti ve 5 mt devam edildi kazilmaya ve 4 mt genislikte koca cukur acildi ve bos .
2 ci yerde 4 mt derinde bir boslukta koyma para var dediler vbe usten karotlan 6 mt delindi sonuc ,,,,0,,,ustam onustan gurmedim ve duymadim seylen hayata kafa patlatmam .
Bu cihaz dedektör değilki sandığı yada parayı görüp ötsün..
Amatör kullancıya denk gelmişsin vesselam..
Bu cihaz boşluk, mezar, mahzen, tünel vs gibi yapı farklılıklarını görür. Orjinal sondasıyla değil ama modifiye edilmiş hali ile.

Son düzenleme:

ersann

Engellendi
ustam bilmiyorum nasil ne sondaj mi ne oldunu ama diyorum ya gurdim sende hakli olabilirsin cok incelikleri olan bir cihaz ve cok pahali bir sey