Bütcem 35 Bin TL

ender42

Yeni Üye
abi s.a birçok mesajını okudum teker teker kimlere ne yanıt vermissin gördüm benim yaşım 25...2-3 senedir bu işlere merak sardım üniversite tarih ögrencisiyim saglam çok iyi dedektör arıyorum ama pulse nedir sinyaller nedir bilmem yalana gerek yok hiç almadım cihaz bilmedigim için bildigim bölgeler var şüphelendigim sinyal dedektörü degil istedigim araştırdım ama bu geomekatron 3d toprak altı dedektör sinyalden çok yerin altını gösteriyormuş sitesinde de videolarda da öyle diyor...benim istedigimde toprak altını gösteren dedektör... sen cihaz önerirmisin bana düşünceni bi söylermisin senden ricam abi

MendereS

Bilgili Üye
cihaz konuları daha dikkatli işlenmeli, başka marka model yada yorumcuları eleştirerek üste çıkma politikası yapmayın, o kötü bu kötü diyerek kendi sponsorluğu yada kullandığı cihazı öne çıkarmaya çalışmak hem diğer firmalara zarar hemde cihazlar işe yaramazmış algısı oluşturmaktadır.

kullanmasını bilen 1.500 TL ye dedektör alıyor 1 tane para buluyor 2.000 TL ye satıyor sizde burada yok manyetometre yok gradyometre çubuk bilmem ne metineler diziyonuz kimse başka firma yada yorumcuyu eleştirir makaleler yazmasın silerim.

lucio

Yeni Üye
Az sonra konu kilit deme'de menderes ustadım:)

mayhem

Co Admin
Co Admin
men-deres ustada doğru demiş en faz-la 5 binlik bile iş görür yeterki yeri tutdur büyük paralar gereksizdir diye düşünüyorum çok paralar veripde verim alamayan çok ginede herkesin kendi fikri kullanan ustalardanki çoğu 5 liralık kullan-ıyor diye b-iliyorum yan-ıla b-ilirim on-lardan fikir alıp b-irin-i al kararını ver daa :)