Büyü hakkinda yardim

lagardel

Aktif Üye
Herkeze merhabalar. uzun süredir formu takip ediyorum gercekden cok güzel bir site. Kayit olmak bugüne nasip oldu. Benim sorunum 4 yil önce evimde buzdolabin altinda sabun üstünde ineler sapliydi . Internetden yapdigim arastirmalarda büyü olduğunu anladim . Ve evin cesitli yerlerinde kirmizi kisa ipler buldum . Meyer onlarda büyümüs. Önceleri bu olayi fazla önemsemedim. Hayatimda hersey ters gitmeye basladi bütün aksilikler beni bulmaya basladi. Eskiden cok caliskan biriydim. Simdi gözümü uykudan acamiyorum. Vücudumun heryeri agriyo kan testi yaptirdim hic bir sey yok . Esiminde durumu ayni .kismetim inanilmayacak kadar kapali. Arkadaslarim bile kismetimin kapali oldugunu anladi . Bu sorunlari herkezede acamiyorsun. Netden arastirma yaparken bu siteyi buldum . Ne yapmaliyim . Her hocayada güven olmuyor. Para icin yapanlardan uzak duruyorum. Zaten hic param yok kirami bile zor ödüyorum. Dürüs ve para almayan ilim sahibi bir hoca önere bilirmisiniz . Yada ne yapmaliyim.
selamlar öncelikler yaradan kimseyi böyle bir durumla karşılaştırmasın (denildiği gibi büyü yü yapanlar dinlerini ve ruhlarını satan kişilerdir yani direek cehennemlikler inşallah)
annem bana herzaman derdi deniz suyu iyi ve kötü olan muska ve büyü yü bozar diye bunu bir araştır belki yardımım dokunur bu sayede

Yasin 09

Yeni Üye
selamlar öncelikler yaradan kimseyi böyle bir durumla karşılaştırmasın (denildiği gibi büyü yü yapanlar dinlerini ve ruhlarını satan kişilerdir yani direek cehennemlikler inşallah)
annem bana herzaman derdi deniz suyu iyi ve kötü olan muska ve büyü yü bozar diye bunu bir araştır belki yardımım dokunur bu sayede
Allah razi olsun kardesim arastiricam

beyazzadam16

Bilgili Üye
Temiz bir abdest al 2 rekat namaz kıl Alemlerin Rab.bine Sigin yardım dile o büyüyü kabul eden odur.onu bozmayada ancak onun gücü yeter.Derin düşün anlatmak istedigimi daha iyi anlarsın.
Kardeş yapman gerekeni yazmış. namazsiz bu iş olmaz. Rabbine siğin. Internette yaz rukye ayetleri diye. 1. 2 saatlik ayetler sesini aç evde okusun.
Çevre ne de ilk önce sor sorustur. Bu rukye yi kim yapıyor Allah rızası icin. Bulduğun sabunu ipleri de ona götür, o seni yonlendirecektir. Cinci hoca değil usta rukye yapan bir müslüman bul.
Allah azze ve celle yardımcın olsun.

Yasin 09

Yeni Üye
Kardeş yapman gerekeni yazmış. namazsiz bu iş olmaz. Rabbine siğin. Internette yaz rukye ayetleri diye. 1. 2 saatlik ayetler sesini aç evde okusun.
Çevre ne de ilk önce sor sorustur. Bu rukye yi kim yapıyor Allah rızası icin. Bulduğun sabunu ipleri de ona götür, o seni yonlendirecektir. Cinci hoca değil usta rukye yapan bir müslüman bul.
Allah azze ve celle yardımcın olsun.
Kardesim allah razi olsun. Herdayim yaradana siginirim . Derdi veren dermaninida verecektir insallah .

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Yasin 09 kardeşim hocamdan olumlu cevap alamadım. Çevrende mutlaka bu işlerden anlayan birileri vardır. fikirlerini al. Allah şifa versin.

Melleibrahim

Member
Sabun üstündeki iğneler kesin büyü, sabun eridikçe sağlığın bozulur, ölüme dahi götürür Allah muhafaza. Bunu yapanlar cehennemliktir. Çaresini ilim sahibi hocalar bilir. Bu işlerden az çok anlayan bi tanıdığım var, yarın danışayım inşallah çözebilirim derse burdan sana yardımcı olmaya çalışırım.
Anlatilanlari okudum maalesef ki büyü yapilmis. Detayli bir yazi yazacagim kardese insaallah

slahattin

Yeni Üye
Kardesim bir suya elma sirkesi koyup o su ile evdekiler bir abdest (gusul) tazelesin ve ayni sekilde su yapip kardesimiz evi kose bucak silsin sirkeli su ile birde gun icerisinde iki rekatlik sunnet namazlarinda felak nas okuyun zamli surelerde bu tesirini dusurur ama kesin cozum icin iyi bir hoca gorunmekte fayda var malesef sonunun cehennem oldugunu bile bile bunlari yapan ruhunu seytana satmis insanlar var
Allah acil sifalar versin

Yasin 09

Yeni Üye
Anlatilanlari okudum maalesef ki büyü yapilmis. Detayli bir yazi yazacagim kardese insaallah
Cok teşekkür ederim ilginiz icin.bozoklu kardesim sizi etiketlemisdi. Bu sayade sayfanizi okuma sansim oldu. Bu zamanda sizin gibi dini konularda eyitim almis kendini geliştirmiş birinin olmasi site ve bizim icin büyük bir kazanc dir. Yazinizi sabirsizlikla bekliyicem . Allah raziolsun .

Yasin 09

Yeni Üye
Cok sagol kardesim söylediklerinizi uygulayacağim selahattin kardesim

Son düzenleme:

Melleibrahim

Member
Cok teşekkür ederim ilginiz icin.bozoklu kardesim sizi etiketlemisdi. Bu sayade sayfanizi okuma sansim oldu. Bu zamanda sizin gibi dini konularda eyitim almis kendini geliştirmiş birinin olmasi site ve bizim icin büyük bir kazanc dir. Yazinizi sabirsizlikla bekliyicem . Allah raziolsun .
Sa kardesim büyünün haramiyeti vs hakkinda birsey yazmayacagim zaten herkes biliyor. Oncelikle muska vs buldu iseniz bir tabaga sirke koyup onu icinde hafif olarak ovarak yazisi çıkana kadar bekletiniz . Daha sonra tum buldugunuz seyler igne sabun vs ne buldu iseniz bunlarin uzerine sirkeyi dökün daha sonra topluca ya insan ayaginin değmeyeceği bir yere gomun yahut akarsu deniz gibi bir yere atiniz. Tum bunlar bittikten evde agirlik hafifler. Bundan sonrasinda internetten bakara suresinin tamamini indirin siz evde yokken bile 40 gün boyunca evde tekrar etsin. Her gun sabah aksam olmak uzere evi fisfislayacaksiniz. Once bir fisfis alin ici temiz olsun icine saf su koyun ve sirke koyun. Sonra dudaklarinizi yapistirirak kapak yerine 1 fatiha 1 ayetel kursi saffat suresinin ilk 10 ayetini ihlas felak ve nas surelerini okuyunuz . Her okumaniz bittiginde sanki icine tukirurmuscesine ufleyiniz. Tabiki tukurmeyin. Sonra banyo ve tuvalet haric her yere köşe bucak sikin fisfisi. Evde dolanan birsey var ise inanin yaniyor kacmak zorunda kaliyor . Sonra tekrar gelmek istiyor tekrar kaciyor derken enson pes edip gidiyor. Abdestsiz dolasmayiniz evde. Ayakta idrar yapmayin. Banyoda ciplak olarak sakin yikanmayiniz kilot pestamel vs kullanin. Temizlikte sirke kullanilsin . Simdi gelelim isin en onemli boyutuna. Evde esiniz uzansin siz basinda durun rukye acin cinleri nazar sihir buyu iptali icin olan rukyeyi nette bulursunuz. Yanliz bu tek basina iken yapmayin. Sirt ustu yatarak siz dinlerken esiniz dursun . Esiniz dinlerken siz basinda durun. Sayet sol bacak sol kol titreme kasilma istem disi seyirme baslar ise bir kalem alin elinize sol ayak altindan hafif bir sekilde dokunun .egerki civi cakar gibi bir aci hissedip bagirmaya baslar yahut kusma yaparsa hemen kesin o zaman uzman birinin uardimi gerekir . Ama dinlerken esneme hafif aglama gibi olursa devam ediniz. Dinlerken dinleyen kisi kulaklik ile yuksek sesle dinlemeli. Bunlari yapmaya baslayiniz . Bu arada namaz 5 vakit kilinmali Allah cc munacatta bulunulmali. Zaten fisfis ile baslayin evinizde ferahlama hemen baslar. Fisfis icin hergun okuma yapmalisiniz zaten cok uzun degil dediklerim. Bunlari yapin neler oldugunu yazin ona gore tekrar yardimci olalim