Büyü hakkinda yardim

Yasin 09

Yeni Üye
Sa kardesim büyünün haramiyeti vs hakkinda birsey yazmayacagim zaten herkes biliyor. Oncelikle muska vs buldu iseniz bir tabaga sirke koyup onu icinde hafif olarak ovarak yazisi çıkana kadar bekletiniz . Daha sonra tum buldugunuz seyler igne sabun vs ne buldu iseniz bunlarin uzerine sirkeyi dökün daha sonra topluca ya insan ayaginin değmeyeceği bir yere gomun yahut akarsu deniz gibi bir yere atiniz. Tum bunlar bittikten evde agirlik hafifler. Bundan sonrasinda internetten bakara suresinin tamamini indirin siz evde yokken bile 40 gün boyunca evde tekrar etsin. Her gun sabah aksam olmak uzere evi fisfislayacaksiniz. Once bir fisfis alin ici temiz olsun icine saf su koyun ve sirke koyun. Sonra dudaklarinizi yapistirirak kapak yerine 1 fatiha 1 ayetel kursi saffat suresinin ilk 10 ayetini ihlas felak ve nas surelerini okuyunuz . Her okumaniz bittiginde sanki icine tukirurmuscesine ufleyiniz. Tabiki tukurmeyin. Sonra banyo ve tuvalet haric her yere köşe bucak sikin fisfisi. Evde dolanan birsey var ise inanin yaniyor kacmak zorunda kaliyor . Sonra tekrar gelmek istiyor tekrar kaciyor derken enson pes edip gidiyor. Abdestsiz dolasmayiniz evde. Ayakta idrar yapmayin. Banyoda ciplak olarak sakin yikanmayiniz kilot pestamel vs kullanin. Temizlikte sirke kullanilsin . Simdi gelelim isin en onemli boyutuna. Evde esiniz uzansin siz basinda durun rukye acin cinleri nazar sihir buyu iptali icin olan rukyeyi nette bulursunuz. Yanliz bu tek basina iken yapmayin. Sirt ustu yatarak siz dinlerken esiniz dursun . Esiniz dinlerken siz basinda durun. Sayet sol bacak sol kol titreme kasilma istem disi seyirme baslar ise bir kalem alin elinize sol ayak altindan hafif bir sekilde dokunun .egerki civi cakar gibi bir aci hissedip bagirmaya baslar yahut kusma yaparsa hemen kesin o zaman uzman birinin uardimi gerekir . Ama dinlerken esneme hafif aglama gibi olursa devam ediniz. Dinlerken dinleyen kisi kulaklik ile yuksek sesle dinlemeli. Bunlari yapmaya baslayiniz . Bu arada namaz 5 vakit kilinmali Allah cc munacatta bulunulmali. Zaten fisfis ile baslayin evinizde ferahlama hemen baslar. Fisfis icin hergun okuma yapmalisiniz zaten cok uzun degil dediklerim. Bunlari yapin neler oldugunu yazin ona gore tekrar yardimci olalim
Cok sağolun hocam elinize kolunuza salik emek verip zaman harciyarak yardimci olmaya calisiyorsunuz .allah razi olsun. Ben buldugum sabun ve igne ve iplikleri kolanya döküp yakdim .iyi yapmamisim herhalde. Suan esimde romatizma hastaligi basladi. gec yasda aylede felanda yok. evimizde soğuk deyil. acaba büyüyle bir alakasi olabilirmi romatizmada kötü bir hastali ic organlara kadar vuruyornus. Tesadüfmü bu hastalik acaba . Söyledigniz seyleri ilk firsatda yapicam . Ve size bilgi vericem

Melleibrahim

Member
Cok sağolun hocam elinize kolunuza salik emek verip zaman harciyarak yardimci olmaya calisiyorsunuz .allah razi olsun. Ben buldugum sabun ve igne ve iplikleri kolanya döküp yakdim .iyi yapmamisim herhalde. Suan esimde romatizma hastaligi basladi. gec yasda aylede felanda yok. evimizde soğuk deyil. acaba büyüyle bir alakasi olabilirmi romatizmada kötü bir hastali ic organlara kadar vuruyornus. Tesadüfmü bu hastalik acaba . Söyledigniz seyleri ilk firsatda yapicam . Ve size bilgi vericem
Kardeslik romatizma bendede var. Eşin buyuk ihtimal yaz dogumludur. Eger her hastaligi buna baglarsak tum dunya birbirine büyü yapmis demektir. Sayet bi tesir söz konusu ise o romatizma degil eklem agrisidir geçicidir. Ancak romatizma ise bu tesadüfî bir olaydir.

Melleibrahim

Member
Bu kadar takilmayin bunlar ufak seyler. Rabbimiz herseyden büyüktür. Şayet bana o yapildi bu yapildi derseniz ve bunu kafaya takar iseniz gercekten o zaman ciddi arizalar ve hastaliklar cikar . Sebebini soyleyim Allah cc ben kulumun zanni uzereyim buyuruyor. Sen kesin buyu tuttu herseyim ters yok boyle olacak su basima gelecek zanni uzere olursan emin ol daha kotuleri gelecektir. Zira rabbim sozunden donmez. Sen umidsiz gibisin konusmalarindan. Yapilan buyunun tesiri hâşâ rabbimin kudretinden mi büyük yoksa onu kaldirmaya hâşâ rabbimin gücümü yetmez. Ümid vari olun mevlamiz var siginagimiz var . Birakin sonunu ona inanmayanlar düşünsün

Yasin 09

Yeni Üye
Bu kadar takilmayin bunlar ufak seyler. Rabbimiz herseyden büyüktür. Şayet bana o yapildi bu yapildi derseniz ve bunu kafaya takar iseniz gercekten o zaman ciddi arizalar ve hastaliklar cikar . Sebebini soyleyim Allah cc ben kulumun zanni uzereyim buyuruyor. Sen kesin buyu tuttu herseyim ters yok boyle olacak su basima gelecek zanni uzere olursan emin ol daha kotuleri gelecektir. Zira rabbim sozunden donmez. Sen umidsiz gibisin konusmalarindan. Yapilan buyunun tesiri hâşâ rabbimin kudretinden mi büyük yoksa onu kaldirmaya hâşâ rabbimin gücümü yetmez. Ümid vari olun mevlamiz var siginagimiz var . Birakin sonunu ona inanmayanlar düşünsün
Insanin aylesi cocuklari söz konusu olunca insan herseyi düsünüyor .cözüm ariyor herzaman allaha siginirim herzaman duami edeim .