çeşme ve üçgenleme,yardimci olabilirmisiniz dostlar

mamostedijvar

MAMOSTE
Moderatör
Dostum bur da para varsa şahis parasidir pinarin araka tarafinda araştirma yapmani öneririm.

harun0606

Aktif Üye
Kesin olmalıdır demiyorum eğer varsa işte hedefin orası diyorum

adem44

Bilgili Üye
anladıgım kadarıyla dort alman çesmeyı biliyor oraya gelıyorlar ama aradıklarını bulamıyorlar demkkı orası degıl baska çesmeyle karıstırmıslar kup felan olsaydı zaten sıze hıc bır sey bellı etmezdıler demekkı mal buyuk bizim oralarda aynı oyle kolay kolay bir şey cıkmaz ne varsa zir velerde oluyor her yerdede olmuyor dagları uzaktan gozlemledıgınde yasam alanları rahat sekılde anlasılıyor bil hassa agaç olan yerlerde cok rahat anlasılıyor dıger tepelere gore farklılık oluyor insan elı degmıs cunku bence almanlar sızın orda zırvede yasam alanı oldugunu bılıyor size yem atmıslar dagların tepesını fotograflasan daha ıyı olur adamlar buyuk malın pesınde ermenı olsa tamam derımde alman oldumu gemılerden mal olmasa oraya adım atmazlar

Son düzenleme:

carsambali

Bilgili Üye
MendereS BulursamKader25 kabakburgiba Kafkaslı KIRMIZI Kullanıcı mayhem ragıp sarıkayalar Turko tatar saygı değer ustalarım,yeni aldığım bilgiye göre evet bazı ustaların dediği gibi ermeni yeri imiş.yeni bilgi ile beraber yeni fotoları değerli bilgilerinize sunuyorum.
Ekli dosyayı görüntüle 160654
çeşme
Ekli dosyayı görüntüle 160655
çeşme
Ekli dosyayı görüntüle 160656
çeşme
Ekli dosyayı görüntüle 160657
gül ve taşlar
Ekli dosyayı görüntüle 160658

harun0606

Aktif Üye
O kuruyan ahlatın etrafını 1 metre çapında dibine doğru bir yoklasan usta belki sana sürpriz yapar

harun0606

Aktif Üye
fazla derine inmene gerek Yok 50 cm aç bakalım neler var sana yardımcı olacak