Çete mekanı oldugunu düşünüyorum

Amisos

Bilgili Üye
Abim cihaz kendimizin başka cihaz desteği almadık henüz mezarın solunda 2 adet daha mezar var ama boş tüm frekanslarda baktık tık yok sadece boş mezar olarak kesit veriyor forumdan cihazımı da görebilirsin abi ne frekans girersem onu bulur diye ümid ediyoruz bize daha kısmetimiz gelmedi abi ben inanıyorum ki cihaz dile gelsin 1 mt altında 10 kg kulce var desin RAB bim onu bize nasip etmediyse arar dururuz ben bundan ötesini bilmem 2 çeşit rızık vardır biri aranarak bulunan birde kendiliğinen gelen bizde temiz bir ihlaslan mutmayn olmuş bir kalp len arıyok işte abi yapcak baska bir şeyimiz yok RAB bim görüyor emeklerimizi nasip eder inşallah diyoruz sabırlan mücadele ediyoruz.

PiSaGoR

Engellendi
Abim cihaz kendimizin başka cihaz desteği almadık henüz mezarın solunda 2 adet daha mezar var ama boş tüm frekanslarda baktık tık yok sadece boş mezar olarak kesit veriyor forumdan cihazımı da görebilirsin abi ne frekans girersem onu bulur diye ümid ediyoruz bize daha kısmetimiz gelmedi abi ben inanıyorum ki cihaz dile gelsin 1 mt altında 10 kg kulce var desin RAB bim onu bize nasip etmediyse arar dururuz ben bundan ötesini bilmem 2 çeşit rızık vardır biri aranarak bulunan birde kendiliğinen gelen bizde temiz bir ihlaslan mutmayn olmuş bir kalp len arıyok işte abi yapcak baska bir şeyimiz yok RAB bim görüyor emeklerimizi nasip eder inşallah diyoruz sabırlan mücadele ediyoruz.
allah c.c emeklerınızı bosa cıkarmasın
rsıkınız bol daım olsun ınsallah muhafak olursunuz
lakın aklımın kesmedıgı yerı emın olmasam evet burası yada surası dıyerek
sızın yada bır baskasının vebalınıde almak ıstemem
sayet onemlı bır husus veyahut bır durum var ıse
sahsımın gordugu ben o hususu sana genelden olmasada ozelden atarım
bır kac kardesmıze attım
onlar ya muhafak oldular yada sıteye henuz gırmedıler
ama o gunden sonra sıtede gormedım
burda bende sızler gıbı bılgı edınıp
bılgı paylasımda bulunmak ıcın bu catı altındayım
lakın bazen kardeslerımızı calısma alanında gondermıs oldugu resımlere bakınca gercekten
emek verdıklerı anlasılıyor ve onlar ıcın gerek ben gerekse sıte yonetımdekı deyerlı kardesımlerımız ne yaparsa azdır
bır hayır duası alsak yeter ...

senın buraya gelırsek ?
bu resme bakıp duruyorum cıhaz kendınınse
senden rıcam yuvarlak ıcıne aldıgım yere tut
yuzeysel olarak goze ıyı gelıyor orda cıhazı tuttuktan sonra
ordan burayı resımle burdan orayı resımledıgın sekılde
allah kolaylık versın

Ekli dosyayı görüntüle 126547

Amisos

Bilgili Üye
ALLAH razı olsun abi dua ne demek dua bedava müminin silahıdır üstelik de bedava çizdiğin yerde belki bir imare var belki yok varsa işlem yapamayabiliriz biraz meydanda kaldığı için bir emeğimiz burası değil ki abim benim köydeki kaynak suyunun yanında bir yer kazdık imareler tamm kütlesel kesme taşlar ellen koyma sonra balçık sonra kül tabakası gibi bir tabaka ( kül olurmu abi mezarda ) ve en son ırmak taşı mucurları çıktı yine yalan olduk kafirin oyununa geldik ( sızma su tuzağı var ) bu rum işi olması lazım kafir ölüsünü suya koymaz koysada su almaz bence bunlar para mezarı olduğunu sanıyorum tüm taşlar aynı bir taş farklı sankim harita hepsi dümdüz kesme taş ken bu desenli mesenli kabartmalı mabartmalı ermeni der zaten benim 2 haftada yaptımı türk 1 gunde alim istiyor bide. Sen benim paramın üstüne ancak toprak atarsın diyor burda da yanıltı bizi kafir zemindeki kisi kesmiş 1,20 cmreden sonra kisi çardak gibi kesmiş işde kisin altinda kurnaz tünellen gelmiş tunelide kapamış su olduğu içinde zahmetli çoğu gitti azı kaldı abim inanıyorum muaffak olacağimıza sadece sabır abi 40 GÜN DABAN ETİ 1 GÜN AV ETİ o birgünü bekliyok

Son düzenleme:

aslan81

Moderatör
Moderatör
ALLAH razı olsun abi dua ne demek dua bedava müminin silahıdır üstelik de bedava çizdiğin yerde belki bir imare var belki yok varsa işlem yapamayabiliriz biraz meydanda kaldığı için bir emeğimiz burası değil ki abim benim köydeki kaynak suyunun yanında bir yer kazdık imareler tamm kütlesel kesme taşlar ellen koyma sonra balçık sonra kül tabakası gibi bir tabaka ( kül olurmu abi mezarda ) ve en son ırmak taşı mucurları çıktı yine yalan olduk kafirin oyununa geldik ( sızma su tuzağı var ) bu rum işi olması lazım kafir ölüsünü suya koymaz koysada su almaz bence bunlar para mezarı olduğunu sanıyorum tüm taşlar aynı bir taş farklı sankim harita hepsi dümdüz kesme taş ken bu desenli mesenli kabartmalı mabartmalı ermeni der zaten benim 2 haftada yaptımı türk 1 gunde alim istiyor bide. Sen benim paramın üstüne ancak toprak atarsın diyor burda da yanıltı bizi kafir zemindeki kisi kesmiş 1,20 cmreden sonra kisi çardak gibi kesmiş işde kisin altinda kurnaz tünellen gelmiş tunelide kapamış su olduğu içinde zahmetli çoğu gitti azı kaldı abim inanıyorum muaffak olacağimıza sadece sabır abi 40 GÜN DABAN ETİ 1 GÜN AV ETİ o birgünü bekliyok
orada külü takipetseydiniz sixi hedefe götürürdü,dökme,külse,

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Ustam siz kendinize bir yol çizmişsiniz zaten öyle görünüyor ama bir sorum olacak resimde işaretlediğim yer dikkatimi çekti onu bir yakından resimlerseniz sevinirim. Merak ettim de size zahmet. Ben hala işaretlerin takip edilmesi gerektiği kanısındayım. Rabbim bol rızıklar versin inşaAllah.

Ekli dosyayı görüntüle 126619

Amisos

Bilgili Üye
orada külü takipetseydiniz sixi hedefe götürürdü,dökme,külse, Kül geniş bir alana dökme ve kalın bir tabakası var bazen kanalizasyon gibi kokuyor inanın bazen wc bile diye düşündük ama usta yapmış hilesini belli biryere kadar kestiği kisi şimdi ayaklarımızın altında duz kesimin sonundan capraz gine bırakmıs ustunede gereken malzeme!eri dokmuş suyuda vermiş bu adam buraya başka yerden gelmiş sagımızda yıgma toprakdan tünel gibi bir yer var 120cm lik siş zorlanmadan gidiyor ne hikmetse geri gelmiyor bizi orda en cok su maaf ediyor zaten abi resimlerini yeğenden isteyeyimde göndersin belki bir faydası olur

Amisos

Bilgili Üye
AMİN.abi cümlemize insallah bende bu simglerin çözülmesinden yanayım çözelimki kapıdan girilecek bir yerse kapisina dadanalım fotoğrafı elimde varmı bakayım varsa atarım yoksa oraya gittiğime cekerim abi

Amisos

Bilgili Üye
Elimdekiler bunlar

Sanırım bunlar işine yarar abi cizdiğin bölgenin başka açıdan görünüşü

aslan81

Moderatör
Moderatör
orada külü takipetseydiniz sixi hedefe götürürdü,dökme,külse, Kül geniş bir alana dökme ve kalın bir tabakası var bazen kanalizasyon gibi kokuyor inanın bazen wc bile diye düşündük ama usta yapmış hilesini belli biryere kadar kestiği kisi şimdi ayaklarımızın altında duz kesimin sonundan capraz gine bırakmıs ustunede gereken malzeme!eri dokmuş suyuda vermiş bu adam buraya başka yerden gelmiş sagımızda yıgma toprakdan tünel gibi bir yer var 120cm lik siş zorlanmadan gidiyor ne hikmetse geri gelmiyor bizi orda en cok su maaf ediyor zaten abi resimlerini yeğenden isteyeyimde göndersin belki bir faydası olur
,
külün çerçevesini bulacaksınız yanı sağa sola kenarlarını tespit edip ileriye ve geriye uç kısmını tespit edeceksiniz işte o uç kısımlarda biraz çalışmayla ilk emareye ulaşacaksınız ,,yani kül sizi hedefe götürecek ,belki küle önceden sıvı karışması yoktu sonradan birileri bir yerlere işlem yapmaya kalkınca sızmayı başlatmış olmalı kader kısmet diyelim. kül şerit halinde uzun değilde belli yerde topluysa altına devam yapacak bişey yok ,

Amisos

Bilgili Üye
Abi küle su evvelinde karışmış anlawşilan belki topragın emdiği sudan belkide ustanın yaptığından bazı tabakasının 20 mc olduğunu gördüm orada görülen bütün kesme taşlar rastgele dizme sanatını sergiliyor harfiyat döker gibi yığmış gördüğünüz gibi halan çikacak lar var az çok düzen belli ırmak en az 1 veya 1,5 kmaşağıda ben orası kazılırken dedim zaten bu büyük taşlar ilk imaremiz hadi bunlar doğal olsun sayıyorum dedim şayet üşenmeyip ırmak taşı getiril döktülerse taşlardan sonra ufak tefek mucur çıkması lazım dedik balçık çiktı sonra kül en sonda ırmak taşları çıktı 10 gr dan tut 3 veya 5 kg kadar ırmak taşı çıktı abi kazdımız yerin solunda 2 sağında 3 tane daha var sade burası olsa yine iyi alayıda nerdeyse aynı hizada 1,,2 karış ancak şaşıyor toplam 7 yer tünellen geldi diyorum cihaz tüneli görmüyor tıkanmış ama 7 mezar yada para mezarının 7 sininde kesitlerini veriyo ama tünel yok yanıldık mezar dedik belki yoka olur dedik ama dediğimiz gibi çıkmadı sadece emek istiyor abi itimatımız tam inanıyoruz allah tan istiyoruz emeklerimizi de görüyor harcamalarımızıda biliyor rabbim nasip ederse alcaz inşallah NASİPSE GELİR ŞAMDAN YEMENDEN NASİP DEĞİLSE NE GELİR ELDEN değil mi abi

Amisos

Bilgili Üye
yanlız abi kül olan yer burası değil başlığı yine yarım bırakılan bir emek diye burası farklı orası farklı mekanlar