Çete mekanı oldugunu düşünüyorum

Amisos

Bilgili Üye
Toyalp istedin resim

Hemde yakın çekım abi

Amisos

Bilgili Üye
Abilerim çete mekanin yeni resimleri

Bazi üye abilerimizin isteği üzerine resimler yeniden çekildi ilginize alakaniza teşekkür ederim

allah razi olsun

PiSaGoR

Engellendi
ALLAH razı olsun abi dua ne demek dua bedava müminin silahıdır üstelik de bedava çizdiğin yerde belki bir imare var belki yok varsa işlem yapamayabiliriz biraz meydanda kaldığı için bir emeğimiz burası değil ki abim benim köydeki kaynak suyunun yanında bir yer kazdık imareler tamm kütlesel kesme taşlar ellen koyma sonra balçık sonra kül tabakası gibi bir tabaka ( kül olurmu abi mezarda ) ve en son ırmak taşı mucurları çıktı yine yalan olduk kafirin oyununa geldik ( sızma su tuzağı var ) bu rum işi olması lazım kafir ölüsünü suya koymaz koysada su almaz bence bunlar para mezarı olduğunu sanıyorum tüm taşlar aynı bir taş farklı sankim harita hepsi dümdüz kesme taş ken bu desenli mesenli kabartmalı mabartmalı ermeni der zaten benim 2 haftada yaptımı türk 1 gunde alim istiyor bide. Sen benim paramın üstüne ancak toprak atarsın diyor burda da yanıltı bizi kafir zemindeki kisi kesmiş 1,20 cmreden sonra kisi çardak gibi kesmiş işde kisin altinda kurnaz tünellen gelmiş tunelide kapamış su olduğu içinde zahmetli çoğu gitti azı kaldı abim inanıyorum muaffak olacağimıza sadece sabır abi 40 GÜN DABAN ETİ 1 GÜN AV ETİ o birgünü bekliyok
allahın rahmetı ve bereketı uzerınıze olsun selamınaleykum ....

bır cok konuda yazmısımdır
yuzeysel oldugu kadar YER ALTI ISARETLERINE ""DİKKAT""

Kul tabakası olur senı yonlnedırı bır cesıt yer altı ısaretıdır ıyı hhaberdır
kul tabakası genellıkle damar sekılınde olur her ıkı ucuda takıp edeceksın dogru olan ucu
zaten sana kendını gosterecekstır son noktaya varmıs olacaksın hayırlısı olsun artık

av etının etrefında dolasıp duruyorsun ınsallah muhafak olursun tez zemanda
rabbım gonlunle gore verır ınsallah

Amisos

Bilgili Üye
aleyna ve aleyküm selam abi allah razı olsun inşallah abi evde pişer komşu yada düşer rabbim yeterki nasıp etsin abi allah bize biz ihtiyacı olanlara inşallah

Amisos

Bilgili Üye
mantıklı abi ziyarete gelen bir abimizde bu şekilde bilgi vermişti sarıylan daire içine aldığın yeride biz tahrip ettik zaten abi

Amisos

Bilgili Üye
abi taş doğal olmayabilir ama sadece altın frekansında baktık işaretin olduğu yerde tık yok sol tarafında mağra girişi gibi boşluk var ya abi sadece orada ve üstte az bi kazılan yer var birde orda tespit yaptı

Amisos

Bilgili Üye
orasını ben senin istediğin için çektim abi sarıy lan yol çizdiğin yer kuru dere yatağı

aslan81

Moderatör
Moderatör
kül kuzeyden başlar güneye hatta güney batıya doğru şerit halinde gider ,külü kum gibi düşünürsen sanırım yol bulan bir su külü kum gibi kullanmış ilerlemek için topraktan gidememiş külü kullanmış,kül dediğim şekilse ucuna kadar takip bittiği yerde işlem ,bazen ilerlerken 2ye 3e ayrılıp ilerde birleşir kül birini takip ve sonuç.kuyu şeklinde 10 metre 10metre aralıklarlada ilerlemek mümkün olabilir kolay gelsin ,