Çığlık sesi

alaçamlı

Bilgili Üye
valla buradan atıp tutmak kolay.çarptılarmı fena çarpıyorlar.varsa sağlam hoca bide onla gidin.yoksa sakat.adamla uğraşmaya başladılarmı paranoyak olursun.valla ben alıştım.korkmuyorum.ancak korkmamakla akıllıcamı davranıyorum bilmem. .bir kaç kere karşılaştım.bir kaç kez gece üstüme karabasan çöktü.evde gördüğüm oldu bi kaç kez.yastığın altına bıçak koymaya başladım.karabasan gelmedi bi daha..bi yer vardı .orada böyleydi.tek gitmiştim üstelik.işlem yaparken önce karınca yuvasına denk geldim..karıncadan kurtuldum derken büyük bi yılan peyda oldu.sabaha kadar ugraştı benimle.sesler ,gölgeler,konuşmalar,tıslamalar bağrışmalar,hiç kulak asmadım.bi o yılandan bezdim.çukur bir buçuk metre felan.arada bir kafayı kaldırınca yılanla gözgöze geliyorum.küreği alıp dışarı çıkıyorum, yılanı arıyorum yok.tekrar iniyorum arkadaş tepemde.en son pes ettim artık.uyuya kalmışım içerde.sabah çoban köpeklerinin sesiyle uyandım.üzerimi değiştirip ayrıldım.bi daha da gitmedim.tabi tek gitmemin sebebi kimsenin cesaret edememesiydi.hala düşünüyorum bazen sahici yılan mıydı yoksa cin mi.sonra çok uğraştım arkadaşlardan kimse gelmedi.

DeeJaY

Yeni Üye
valla buradan atıp tutmak kolay.çarptılarmı fena çarpıyorlar.varsa sağlam hoca bide onla gidin.yoksa sakat.adamla uğraşmaya başladılarmı paranoyak olursun.valla ben alıştım.korkmuyorum.ancak korkmamakla akıllıcamı davranıyorum bilmem. .bir kaç kere karşılaştım.bir kaç kez gece üstüme karabasan çöktü.evde gördüğüm oldu bi kaç kez.yastığın altına bıçak koymaya başladım.karabasan gelmedi bi daha..bi yer vardı .orada böyleydi.tek gitmiştim üstelik.işlem yaparken önce karınca yuvasına denk geldim..karıncadan kurtuldum derken büyük bi yılan peyda oldu.sabaha kadar ugraştı benimle.sesler ,gölgeler,konuşmalar,tıslamalar bağrışmalar,hiç kulak asmadım.bi o yılandan bezdim.çukur bir buçuk metre felan.arada bir kafayı kaldırınca yılanla gözgöze geliyorum.küreği alıp dışarı çıkıyorum, yılanı arıyorum yok.tekrar iniyorum arkadaş tepemde.en son pes ettim artık.uyuya kalmışım içerde.sabah çoban köpeklerinin sesiyle uyandım.üzerimi değiştirip ayrıldım.bi daha da gitmedim.tabi tek gitmemin sebebi kimsenin cesaret edememesiydi.hala düşünüyorum bazen sahici yılan mıydı yoksa cin mi.sonra çok uğraştım arkadaşlardan kimse gelmedi.
Cesaretinize hayran kaldım valla bravo

alaçamlı

Bilgili Üye
cesaret diyosunda usta o zamanlar gençlik başımda duman.şimdi olsa hayatta cesaret edemem. normalde yılan gördümmü yolumu değiştiririm.bilmiyorum belkide zengin olma hırsıydı o cesareti veren.

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Kardeşim madem çığlık geldi insan gider bi bakar belkide gerçekten yardım isteyen zorda kalan birinin sesidir.

Diğer husus bu sesi cinlerden geldiyse olmaz öyle şey.
Olurda nasıl olur hedefi buldun diyelim üç beş kazma sallmadan hatta tam mazemeye yaklaşmadan olmaz bir şey.

Ben çok örnekler yaşadım aylarca çalıştım aynı yerde bir şey olmadı tam buldum dedim olan oldu. Yani ucunu bi görmen lazım :)

Hem sen zaten geliyormuşsun.

Aklında da öyle şeyler varsa hiç uğraşma pislojikmen olmayan yerde de cinler var sanırsın. Korkuyorsan onlar bilir korktuğunu ve üzerine üzerine gelirler.

Hem biz hep deriz giderken ve gelirken Ayetel Kürsü okuyun diye.

Birde gece dikkat edin. Gece onlar için gündüz insanlar içindir.

Son düzenleme:

alaçamlı

Bilgili Üye
.bilmiyorum sebebini ama yılanlardan ,yükseklikten korkarım,sudan korkarım.merdiven fobim vardır.ama cinlerden hiç korkmam.bilmiyorum belkide dedemler bu cin işleriyle çok uğraştıkları içindir.abuk sabuk şeylerden korkarım.mesela kamuflaş kumaşı.askerde zar zor alıştım.hala bile kamuflajlı elbise giyemem.sanırım küçükken ninem beni hep askerle,polisle korkuturdu.kötü bir şey yapınca jandarmalar seni almaya gelecekler derdi hep.içimde yer etmiş olmalı.polis,jandarma gördümmü tırsardım.tribe girerdim.başım çok belaya girdi o yüzden. çök kere şüpeli şahıs diye nezarete atıldığım oldu.zamanla alıştım.hala diyorum bazen demekki cin di o yüzden korkmadım.gerçek yılan olsa 5 metre yanaşamam.kalpten giderdim normalde

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
alaçamlı onlar insana insanın kokularıyla gelirler. Sende çokmuş korku fobi.

Yani bir an kendini yüksekten düşerken bazen bir yılan sokacakken.

Her kılığa girerler ama bir ip ucu bırakırlar. girdikleri kılıkta bir ayrıntı olur hep.

Yılan ise sırtında bir cıkıntı, insan ise ayaklar geriye dönük gibi.

Son düzenleme:

alaçamlı

Bilgili Üye
işin komiği bi ara dalgıçlık yapıyordum.suya her girişim ateşe atlamak gibiydi.şimdi sadece ayaklarımı sokabiliyorum.ancak kalabalık sahilde girebiliyorum.inan allaha yüzmeyi unuttum bu yüzden.

alaçamlı

Bilgili Üye
abimler pisikolojik diyor.bu define işleriyle uğraşalı baya bozuldu dengem.

Pscyhe

Engellendi
Onemli olan donerken bagrilmasi ama donuste saat kacti bu ayrinti onemli

Bafra55

Bilgili Üye
Bana göre bu tarz şeylere öle bi korku varsa zaten gitmicen geceleri ne kadar korkarsan okadar gelir seni bulur içini rahat tutcan öle şeyler var bilcen ama korkmucan egerki korktunu anlarsalar ne yaparsan yap ordan ve ya başka yerden cikaramazsin daha iyi anlaşılmak için sole bir ornek verim dusmaninin karşısında dik durcan dik durmasan bastan kaybetmissindir bana göre bide sole diyim kim elinde ki malını başkasına verir onlarda öle dik durcan istikrarlı olduğunu göstecen çok uzattık ama kusura bakmayın kendimce anlatmaya çalıştım şunu da ekleyimde yanındakilerde öle olmali

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Mrb ustalar siz böyle birşeyler karşılaştınizmi bilmiyorum 5 kişi dedektörle ve sakül le bir keşif yaptık araziyi bilen bir kişi tahminimce gittik tepeye çıktık bir yeri makine ve sakul net gösterdi bz daha sonra gelir bakar eseriz dedik tepeden aşağı doğru inerken yukarıdan kız sesi çığlık duyduk tepeden ama bu ne olabilir... yardım ustalar köy çok uzakta ordan ses geleceğine imkan yok dagdaydik
DEDIGIN olaya yakin soyle birsey oldu cihaz ile tespit yapildiktan sonra biraz uzaKLASILDI.muthis bir ciglik ama ayaklarin dibinde sanki,malum bir anda yanliz kaliyorsun gitmeyede adam bulamiyorsun..sadece define ilebbaglantili oldugunu dusunmuyorum belkide rahatsiz ettik bisimki ondandi.sizinkide oylebolabilor.defineyle baglantiliysa ugrasma derim arkafslarin dedigi gibi bu acabayla gidilirse olmasada bisey cikar sana