cihaz konusunda yardım, hangisi olsun.

ZİKRULLAH

Engellendi
GERMO ustam kahkaha bir konu başlattın olay oldu vallahi 8 sayfa olmuş muhabbetimiz samimi ustalar fikirlerini paylaşıyor.

Yönetimeden rica edelim senin açtığın tüm konuları sabitlesinler :4:.

Saygılarımı iletiyorum birazda mizah yapalım.

GERMO

Engellendi
@GERMO ustam bana zamnında 6m deki metali görüyor dedikleri cihazın 50 cm deki altını algılamadığını bizat gördüm. Elimde ikisi yerli biri yabancı marka olmak üzere 3 dedektörüm çatı katında uzun yıllardır beklemekte ikinci el olarak almak isteyen çok oldu lakin benim okadar para veripte netice almadığım bir cihazı bir başkasına satmakta vicdanım el vermedi. Bu cihazları alırken internete cidi anlamda araştırmalar yaptım sözde dedektör uzmanlarına danıştım. Hepsinin ortak cevabı kullanmasını bilirsen çok iyi cihaz oldu. iyide kullanabilenin nesi benden fazla. Sonra anladımki bu söz bir satış taktiğiydi.
Ustam bir cihaz almak istiyorsan öncelikle arama yapabileceğin bölge hakında bilgi sahibi olmalısın. Nedenmi!!? Bölgende tek tek yapmaya uygunsa al bir tektek cihazı kullan. Yok bölgende çıkan objeler derinden çıkıyorsa ona göre bir pulse cihaz alırsın.
Ben sana derin aramlarında kullanabileceğin iki cihaz önereceğim birilerini rahatsız etsede
1. Cihaz lorenz z1
2. Cihaz minelap 5000
Bu cihazlar kendini kanıtlamış cihazlar. Bunu bilirim bunu söylerim.
Yanlız bu cihazlarda çok uçuk bir fiyatla satılıyor oda ayrı bir sorun. Ayrıca boşuna dememişler ucuz etin yahnisi olmaz. Bunudu unutma.

@ZIKRULLAH Ustam çalışmalarınızda başarılar dilerim. Kaygılarınızı anlayabiliyorum size hak veriyorum. Lakin bu işin çözümü zor değil sisteminiz beklediğiniz gibi başarı verirse masraflarını karşılayabilecek şekilde isteyen üyelere yapar gönderirsiniz. Hem hayır dua almış olursunuz hemde cihazın art niyetli satıcıların eline geçmesini engellemiş olursunuz
Aliömer ustam teşekkür ederim yüreği gönlü güzel ustam, bende bunu istemiştim, sağolun kardeşim benim, hep derim her kafadan ses çıkıp ortalığı bulandirmaktansa, bu sitede ilgisi bilgisi saygısı sevgisi olanlar konuşsa ne güzel olur, tekrar teşekkür ederim, o markaları değerlendirip araştıracam, sokağa atılacak haramimiz yok, helalin zevkini herkes tadabilse keşke, hepinize saygılar sevgiler sunarım.

GERMO

Engellendi
@GERMO ustam kahkaha bir konu başlattın olay oldu vallahi 8 sayfa olmuş muhabbetimiz samimi ustalar fikirlerini paylaşıyor.

Yönetimeden rica edelim senin açtığın tüm konuları sabitlesinler :4:.

Saygılarımı iletiyorum birazda mizah yapalım.

GERMO

Engellendi
:137:
@ZİKRULLAH ustam ben sana dedim, atılan taşlara dikkat et, insanı üzen atılan taş değil, taşın uzak veya yakından atılması önemli, ustam burası bilgi paylaşım sitesi, bizlerde büyüklü küçüklü, abi kardeşler, ustalar çiraklar istişare yapıyoruz konu hakkında, her zaman ki gibi yüreği gönlü güzel olan hepinize sevgi ve saygılarımı sunarım, işiniz gücünüz rastgele, Berhudar olun hep.

:143:

Son düzenleme:

ZİKRULLAH

Engellendi
@ZİKRULLAH ustam ben sana dedim, atılan taşlara dikkat et, insanı üzen atılan taş değil, taşın uzak veya yakından atılması önemli, ustam burası bilgi paylaşım sitesi, bizlerde büyüklü küçüklü, abi kardeşler, ustalar çiraklar istişare yapıyoruz konu hakkında, her zaman ki gibi yüreği gönlü güzel olan hepinize sevgi ve saygılarımı sunarım, işiniz gücünüz rastgele, Berhudar olun hep.
Hürmetlerimi sunarım ustam.

GERMO

Engellendi
Hürmetlerimi sunarım ustam.
@ZİKRULLAH ustam Estağfurullah kardeşim benim, bilgisi olana yüreği gönlü güzel olana, sevgi saygı sunmaktır yigitlik.

Ah çılgın gençlik ah. ?
Hani demiş ya birileri, "korkunun ecele faydası yokki, olsa olsa iç çamaşırları kirletir"

Son düzenleme:

GERMO

Engellendi
@GERMO ustam bana zamnında 6m deki metali görüyor dedikleri cihazın 50 cm deki altını algılamadığını bizat gördüm. Elimde ikisi yerli biri yabancı marka olmak üzere 3 dedektörüm çatı katında uzun yıllardır beklemekte ikinci el olarak almak isteyen çok oldu lakin benim okadar para veripte netice almadığım bir cihazı bir başkasına satmakta vicdanım el vermedi. Bu cihazları alırken internete cidi anlamda araştırmalar yaptım sözde dedektör uzmanlarına danıştım. Hepsinin ortak cevabı kullanmasını bilirsen çok iyi cihaz oldu. iyide kullanabilenin nesi benden fazla. Sonra anladımki bu söz bir satış taktiğiydi.
Ustam bir cihaz almak istiyorsan öncelikle arama yapabileceğin bölge hakında bilgi sahibi olmalısın. Nedenmi!!? Bölgende tek tek yapmaya uygunsa al bir tektek cihazı kullan. Yok bölgende çıkan objeler derinden çıkıyorsa ona göre bir pulse cihaz alırsın.
Ben sana derin aramlarında kullanabileceğin iki cihaz önereceğim birilerini rahatsız etsede
1. Cihaz lorenz z1
2. Cihaz minelap 5000
Bu cihazlar kendini kanıtlamış cihazlar. Bunu bilirim bunu söylerim.
Yanlız bu cihazlarda çok uçuk bir fiyatla satılıyor oda ayrı bir sorun. Ayrıca boşuna dememişler ucuz etin yahnisi olmaz. Bunudu unutma.

@ZIKRULLAH Ustam çalışmalarınızda başarılar dilerim. Kaygılarınızı anlayabiliyorum size hak veriyorum. Lakin bu işin çözümü zor değil sisteminiz beklediğiniz gibi başarı verirse masraflarını karşılayabilecek şekilde isteyen üyelere yapar gönderirsiniz. Hem hayır dua almış olursunuz hemde cihazın art niyetli satıcıların eline geçmesini engellemiş olursunuz
@Aliömer ustam teşekkür ederim ilgilendiğiniz için, fakat şimdilik fiyatlar bayağı uçuk, yani 25 bin ile 35 bin, ancak ilerisi iiçin düşünebilirim, şu an için o kadara gerek yok bence ustam, alsam bile, onun gideceği yere çıkış artık zorlu, mayisa kadar evde yatacak, ancak küçük bir cihazla dediğim tarla mizda ve o bölgede arama tarama yapılabilir, buranın yağışı çoktur ustam, yinede verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim ustam, Allah cc razı olsun sizlerden.

Son düzenleme:

Aliömer

Cubuk İle Bosluk ve Metal Tespiti
@Aliömer ustam teşekkür ederim ilgilendiğiniz için, fakat şimdilik fiyatlar bayağı uçuk, yani 25 bin ile 35 bin, ancak ilerisi iiçin düşünebilirim, şu an için o kadara gerek yok bence ustam, alsam bile, onun gideceği yere çıkış artık zorlu, mayisa kadar evde yatacak, ancak küçük bir cihazla dediğim tarla mizda ve o bölgede arama tarama yapılabilir, buranın yağışı çoktur ustam, yinede verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim ustam, Allah cc razı olsun sizlerden.
Allah sizdende razı olsun.
Malesef çok pahalı cihazlar.
O parayıda hak ettiklerini düşünmüyorum. Ama yapacak bir şey yok.
Bu işler bana ilyas salman ile şener şenin banker bilo filimini hatırlatıyor.
Kimileri iyi niyetiyle saf duygularıyla bu işi yapmaya çalışırken kimileri ise bu iyi niyetli insanların iyi niyetlerini suistimal ederek 100 liralık bir çubuğu binlerce liraya satıyor 500 lira maliyeti olan dedektörü 25000 ila 30000 liraya satabiliyor. Tabi mazertleride hazır verilen emek ve harcanan zaman.
Size önerim temkinli yaklaşın ince eyleyin sık dokunun.

Sharpa

Aktif Üye
Blade runner 2049 filmini izlediyseniz, 11. Dakikasında avcı bay k, tepesinde uçan dronesine parmağını şıklatarak kuru bir ağacın altını işaret eder ve maksimum derinliği 30 m yap der, aracındaki ekrandan görüntüyü izlemeye başlar ve görüntüde bir sandık belirir. Sanırım hepimize lazım olan böyle bi teknoloji arkadaşlar. Ancak fazla vaktimiz kalmadı. Yeraltı sistemleri konusunda arge yapan arkadaşlar ellerini çabuk tutarsa iyi olur.

Söylemeyi unutmuşum, minelab 5000 candır.

Son düzenleme:

GERMO

Engellendi
Ustalarım kardeşlerim anlaşılan birileri bazı hevesler peşinde koşuyor, ya ben olayım, yada benim arastirma istegim olay, yada birilerinin korktugu birsey var, ah o hevesliler bir gorsem sarilip doya doya opmek isterdim, neyse, kimseye hevesini yasatmamak adina konuyu kapatıyorum, lütfen yorum yok bittiiiii.

Son düzenleme: