cihaz konusunda yardım, hangisi olsun.

kabakburgiba

Operatör
Tadım kaçmaya başladı arkadaşlar. Her açtığımda sayfayı 3-5 tane etiket. 4 sayfa muhabbet. Sonunda biri ben cihaz yapıyorum harika çalışıyor diyor. Paylaşacağım ama çalarlar diyor. Video çekilsin. Tespit anından açılma anına kadar yada sarıyı bulduğu ana kadar videosunu hazırlayın. Video gelene kadar da uzatmayalım konuyu.[/QUOTE Turko ustam biraz sabır.hele şu işin sonunu bi görelim.işin içinde maddiyat yok ben öyle anladımm.paylaşacağım da dedi daha ne yapsın kardeşimiz.ben şakül deyince kulaklarımı diktim haaa.bilgi bilgidir ustam.sevgi ve saygılarımla.

ZİKRULLAH

Engellendi
Tadım kaçmaya başladı arkadaşlar. Her açtığımda sayfayı 3-5 tane etiket. 4 sayfa muhabbet. Sonunda biri ben cihaz yapıyorum harika çalışıyor diyor. Paylaşacağım ama çalarlar diyor. Video çekilsin. Tespit anından açılma anına kadar yada sarıyı bulduğu ana kadar videosunu hazırlayın. Video gelene kadar da uzatmayalım konuyu.
ustalar soru soruyor etiketliyorlar bende büyük bir incelikle kendilerine cevap vermeye çalışıyorum.Birçoğu çalışmalar içinde olduğumu biliyor.Video konusu mantıklı teşekkür ederim.

Selametle..

ZİKRULLAH

Engellendi
kabakburgiba

Mantıklı ve anlayışlı cümlelerinizden dolayı teşekkür ederim.Evet maddiyat yok çakal firmaların ve rantçıların bunu paraya çevirme korkusu var.

Saygılarımı sunarım

kabakburgiba

Operatör
@zikrullah kardeşim bilirsin ben şakülün hastasıyım.ismini dahi duysam karşımdaki ne diyor diye kulakları dikerim.sabırla dinlerim. hastasıyım be kardeşim.sistemini bilmediğim için fazla bi şey soramıyorumda,bekliyorum.şakülle birlikte ise işime yarar diyorum.ne dersin.

ZİKRULLAH

Engellendi
@zikrullah kardeşim bilirsin ben şakülün hastasıyım.ismini dahi duysam karşımdaki ne diyor diye kulakları dikerim.sabırla dinlerim. hastasıyım be kardeşim.sistemini bilmediğim için fazla bi şey soramıyorumda,bekliyorum.şakülle birlikte ise işime yarar diyorum.ne dersin.
Ustam şaküle destek olarak alıcı kart inşa ettim.Bu kart frekans cihazının hızlandırdığı manyetik verileri şakül e entegre edilmiş alıcı kart ile verileri topluyor kartin 5 durumu var altın , gümüş , kemik , boşluk ve su üstüne geldiğinizde ekranda bunları tespit ediyor ve ekranda gösteriyor ayrım yapıyor kısaca testlerim sürüyor şunu açıkça söylemeliyim bu sistemi çubukla denedim olmadı biliyordum olmayacağını bitsin testlerim ayarlarını geliştireyim paylaşacağım bir yolunu bulacağız paraya ihtiyacım yok.
Saygılar

Turko

Uzman
Tadım kaçmaya başladı arkadaşlar. Her açtığımda sayfayı 3-5 tane etiket. 4 sayfa muhabbet. Sonunda biri ben cihaz yapıyorum harika çalışıyor diyor. Paylaşacağım ama çalarlar diyor. Video çekilsin. Tespit anından açılma anına kadar yada sarıyı bulduğu ana kadar videosunu hazırlayın. Video gelene kadar da uzatmayalım konuyu.[/QUOTE @Turko ustam biraz sabır.hele şu işin sonunu bi görelim.işin içinde maddiyat yok ben öyle anladımm.paylaşacağım da dedi daha ne yapsın kardeşimiz.ben şakül deyince kulaklarımı diktim haaa.bilgi bilgidir ustam.sevgi ve saygılarımla.
Abime hürmetler. Konu sende abi.

GERMO

Engellendi
@kabakburgiba ustam selamunaleykum, @ZİKRULLAH ustam bir projem yontemim var diyor, bitince videosunuda atacagina inanıyorum, tabiki ücretsiz mi dağıtır yoksa ticari yönü varmı ustanın kendi kararına saygı duyarım, 15 güne yakındır bilgim oldu ustamın sisteminden, kulagimiz kendisinde, inşallah başarılı olur, bizlerde bu işe gönülden kosturanlarda sevinir, tabiki bunun olumsuz yönlerini benden önce sitede ve bu ortamda olanları ve dönen dolapları siz ustalarımız daha iyi analiz edeceginizden ustalarımı etiketledim öyleki bu sistemi yapıyorum ücretsiz dağıtacağım diyen bu yüreği gönlü güzel kardeşime yardımcı olacağınızı umuyorum, yanlış anlaşılmasın ustalarım, eğer gerçekten hepimiz için faydalı bir emek mücadele eden biri varsa ona saygı duyarım, en güzeli @ZİKRULLAH ustamı bekleyip görmek lazım, ben bu 5 aydir bircok yerde onu yaptim bunu yaptim diye konuyu kapatan kendini gizleyenleride takip ettim, ZİKRULLAH ustam burdayım diyor, saygı ile bekleyelim, çünkü faydalı birinin suyunu bulandiran olur elbet, hepinize saygılar sevgiler sunarım.

Son düzenleme:

ZİKRULLAH

Engellendi
@kabakburgiba ustam selamunaleykum, @ZİKRULLAH ustam bir projem yontemim var diyor, bitince videosunuda atacagina inanıyorum, tabiki ücretsiz mi dağıtır yoksa ticari yönü varmı ustanın kendi kararına saygı duyarım, 15 güne yakındır bilgim oldu ustamın sisteminden, kulagimiz kendisinde, inşallah başarılı olur, bizlerde bu işe gönülden kosturanlarda sevinir, tabiki bunun olumsuz yönlerini benden önce sitede ve bu ortamda olanları ve dönen dolapları siz ustalarımız daha iyi analiz edeceginizden ustalarımı etiketledim öyleki bu sistemi yapıyorum ücretsiz dağıtacağım diyen bu yüreği gönlü güzel kardeşime yardımcı olacağınızı umuyorum, yanlış anlaşılmasın ustalarım, eğer gerçekten hepimiz için faydalı bir emek mücadele eden biri varsa ona saygı duyarım, en güzeli @ZİKRULLAH ustamı bekleyip görmek lazım, çünkü birinin suyunu bulandiran olur elbet, hepinize saygılar sevgiler sunarım.
Teşekkür ederim yüreği güzel siz ve tüm ustalarım.Allah yar ve yardımcımız olsun.

Hepinize saygılar..

GERMO

Engellendi
Teşekkür ederim yüreği güzel siz ve tüm ustalarım.Allah yar ve yardımcımız olsun.

Hepinize saygılar..
ZİKRULLAH ustam, aynı güzel içten duygularla teşekkür ederim, yolun bahtin açık olsun, unutmaki her güzel işte taş atan çok olur, olsa olsa atılan taş döner dolaşır taşı atanin kafasına gelir muhakkak, yeterki sen sen ol, çünkü iyi insanların ALLAH'U CELLA CELALUHU gibi esirgeyen koruyan bağışlayan merhamet eden yaratanı var, şeytanilik ve rahmanilik insanın kişilik meselesidir, yoksa kimse kimseye iyi ol veya kötü ol demiyor, herkes beceri konusunda yeteneğini uyguluyor, ZİKRULLAH ustam inşallah tez zamanda meraklıların merakını giderirsiniz, teşekkür ediyorum iyi çalışmalar dilerim.

GERMO

Engellendi
QUOTE=ZİKRULLAH;531576]Ustam şaküle destek olarak alıcı kart inşa ettim.Bu kart frekans cihazının hızlandırdığı manyetik verileri şakül e entegre edilmiş alıcı kart ile verileri topluyor kartin 5 durumu var altın , gümüş , kemik , boşluk ve su üstüne geldiğinizde ekranda bunları tespit ediyor ve ekranda gösteriyor ayrım yapıyor kısaca testlerim sürüyor şunu açıkça söylemeliyim bu sistemi çubukla denedim olmadı biliyordum olmayacağını bitsin testlerim ayarlarını geliştireyim paylaşacağım bir yolunu bulacağız paraya ihtiyacım yok.

Saygılar[/QUOTE]
ZİKRULLAH ustam cihazın yolunu dört gözle bekliyoruz, şaküle birde kart desteğine eyvallah denir, Allah cc razı olsun sizlerden, büyüklerimizin sözü var, emek verilmiş güzel işler değerlidir, emeğe saygı göster, kulak ver bilgi ver destek ver, ama sen sen ol emeğe boş verme, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

kabakburgiba

Operatör
konuyu takip ediyorum arkadaşlarım.gerekirse bende katkı veririm .şaküllle ilgili.bizlere yarayışlı birşey çıksın meydana,gerisi önemli değil.yeterki faydalı olsun.değerli birçok ustam bak çubuk konusunda ne bilgiler verdiler halada vermeye devam ediyorlar.eli öpülesi arkadaşlarım.sağ olsunlar var olsunlar.