Cin birakmiyor

Şirvan

Operatör
Cinlerin varlığı Kuranla sabit.
Hatta Resulullahtan Kuran işitip kendi halklarına anlattıklarıda Resulullaha yine Vahiyle bildiriliyor.
Yani Resulullah bile göremiyor onları.

Varlıkları şüphesiz ama bu tür şeyler yaptıkları hurafe.

Vesvese vermekten öte bir şey yapamaz.
O da Mü'min kullara etki etmez.
Kuranıkerimde cinlerin varlığı söylenir doğrüdur. Vahiy yolu ile allahin emirlerinin geldiği dogrudur bunlar yazar. Ama diğerleri işitmeleri bunlari kendinden olanlara anlatmalari peygamber efendimizins.a.v görmediği yazmaz. Hadisleri okur isen bunları çok net bir şekilde gördüğu açıkca bellidir. Arşı alaya 7 kat göğü geçerek giden herkatta olanlari gören allahın huzuruna cıkan mirac eden fahri kainat efendimizin görmüyeceği birşey yoktur emin ol.

Cani bebe06

Bilgili Üye
Madem sıkıntı olcak sizlere ve ailenize .kalsn .başka şeylere bakın .

malibu_18

Bilgili Üye
çember çizmek , bıçak saplamak , horoz öttürmek , soğan koklatmak söylediklerinizden aklımda kalanlar ... yahu bunlar hangi dinin korunma araçları çok merak ediyorum , zira İslamiyette korunmak için tek zırh duadır . bu varlıkların işi gücü yok köşe kapmaca oynayıp milleti nasıl korkuturuz derdine mi düşmüşler . yahu cin dediğiniz varlıklar sevimli hayalet casperdaki milleti korkutan kötü hayaletler mi sanıyorsunuz . böyle bir fantezi dünyaları olsa akşam ezanından sabah ezanında milleti altına ettirmekle uğraşırlardı .

şimdi iyi güzel söylüyorsunuz , binlerce yıllık piramitlerden tarihi eserler gün yüzüne çıkarken sırf fotoğraf makinesi icat edildi diye mi bu cinler o hazinelerin çıkmasına müsaade etti , tutankamonun som altından mezarını ne yapsınlar ama değil mi , ormandaki kıytırık gömü daha değerli çünkü orada korkutulacak potansiyelde insanlar var .

şunuda merak ediyorum , hani vardır mutlaka bir cevabınız , hani bu uşakta karun hazineleri vardıda kaçırmışlardı yurtdışına , hatta ntvde belgeseli bile vardı , yaşar emmiydi galiba adamın adıda , o hiç bahsetmedi cinlerle pazarlıktan falan . hacıdan hocadan hiç söz etmedi . o hazineler bulunup yurtdışına kaçırılırken neredeydi acaba şakacı korkunç varlıklar ?

arkadaşlar , cinlere inanıyoruz çünkü Elhamdülillah Müslümanız ama bu anlatılan hikayelerin yüzde 99,9 ' u Y-A-L-A-N !!! geriye kalan 0,1 ise psikolojik bir durum , belki kimyasal madde etkisi , belki beyninizin oyunu . inanın ama size emredilene , sizinle aynı alemi paylaşan mahlukatı bu şekilde insandan daha üstün bir varlığa dönüştürerek aslında küfre giriyorsunuz farkında olmadan . eşref-i mahlukat yani yaratılanların en şereflisi insandır , insandan daha üstün bir varlıkta yoktur .

selametle ...

zülkarneyn

Yeni Üye
Zorluefe usta bu zat'lar (cin) gayri muslim. Calisma yapan arkadaslardan birini bir genc ve bayan zat goruyor ve cinsel iliski teklif ediyor. Zat'in buyukleri de bunu kabul edersen sadece bir kazma sallaman yeterli, sana onun 2 katini bile veririz demisler.bunun disinda hicbir sekilde alamazsiniz demisler. Bu arkadasimiz artik golgesinden korkar hale gelmis. Ailesine musallat olmasindan korkuyor. Arkadas bole seylere inanmayin diyo ama ben cinlere ve onlarin neler yapabilecegine inanmam konusunda muallaktayim bu yuzden siz degerli ustalarimdan acil bilgilerimize ihtiyacim var.
kardeş bana ulaşabilirsin

zülkarneyn

Yeni Üye
Herkese s.a kardeşlerim. Konuyu açalı yaklaşık 6 ay oldu uğraşlardan dolayı siteye giremez oldum... sonuç nemi oldu.. bu 3 arkadaşım mevzuyu bıraktı. Korktular belki böylesi daha hayırlıdır. Ama bu konu hakkında çok mantıklı yorumlarinizi gördüm hepinizden allah razi olsun ustalarim emekleriniz ve katkılarıniz için ve beni bu konuda bilgilendirdiginiz için teşekkür ederim allaha emanet olun.
kardeşim bana ulaşabilirsin

kerem6007

Aktif Üye
Bundan yıllar önce bir gece şehir dışında bir kilisenin bahçesinde birini korkuttular.
Adam hala yemin ediyor ağaçlar yürüyordu, yerden çakıllar, taşlar fokur fokur kaynıyordu diye.

Korkutanların yaptığı ise bir avuç çakılı havaya savurmak ve biride bir fidanı sallayıp ses çıkartmak.
Ama adam korkuyla onları nasıl gördü, nasıl işitti Allah bilir.
E çakıllar fırladı taşlar uçtu adama noldu hiç bişey bunlar korkana en korkak insana musallat olur bu işi yapcaksan korkma korkacaksan yapma ustalarının dediği gibi Allah'ım nasip edmisse bir Allah'ın kulu sana dokunamaz

kerem6007

Aktif Üye
kardeşim bana ulaşabilirsin
Bak kardeşim sen halüsinasyon gordurcek bişe yap gene evde olsun görürsün okadar Allah inancın büyükse zayıf değilsen sana insandan başkası zarar veremez ne o gösteriyorlar ne o buldirmuyolar sen mezara inince dularlami iniyorsin dularla in Allah'ın adı azından eksik olmasın ozaman görelim buldurmamayi

Porfum

Engellendi
Orası tılısımlı ve cınler başka yere götürürler orası ben çözerim

İndiana jones

Editör
Zorluefe usta bu zat'lar (cin) gayri muslim. Calisma yapan arkadaslardan birini bir genc ve bayan zat goruyor ve cinsel iliski teklif ediyor. Zat'in buyukleri de bunu kabul edersen sadece bir kazma sallaman yeterli, sana onun 2 katini bile veririz demisler.bunun disinda hicbir sekilde alamazsiniz demisler. Bu arkadasimiz artik golgesinden korkar hale gelmis. Ailesine musallat olmasindan korkuyor. Arkadas bole seylere inanmayin diyo ama ben cinlere ve onlarin neler yapabilecegine inanmam konusunda muallaktayim bu yuzden siz degerli ustalarimdan acil bilgilerimize ihtiyacim var.
Bizim burdada böyle abi vardı cinle ilişkiye giriyomuştu sonra cinin abilerinden dayak yemişti

Y2J

Aktif Üye
Şimdi arkadaşlar define olduğundan suphelendigimiz yeri sabah kazsak yani iş makinesi getirip kazsak, define'nin muvekkeli gündüz saatlerinde defineyi kacirabilir mı ? Defineyi almamamiz için bizi korkutur mu ?

Şirvan

Operatör
Şimdi arkadaşlar define olduğundan suphelendigimiz yeri sabah kazsak yani iş makinesi getirip kazsak, define'nin muvekkeli gündüz saatlerinde defineyi kacirabilir mı ? Defineyi almamamiz için bizi korkutur mu ?
Yeni konu aç ordan yazalim

sepetkaya

Editör
Selamunaleykum kardeşlerim, bu konuda sınırsız tecrübeleri olup bana yol gösteren değerli yorumlarını esirgemeyen saygıdeğer ustaların, yeni üye olmuş değerli dostlarım herkese merhaba... Uzun bir aradan sonra döndük şükür, takipte olduğum ustaların tekrar burda olduğunu görmek beni sevindirdi... Uzattım farkındayım, dönüşüm muhteşem olmadı maalesef, bu konuda diyeceğim en son durum, arkadaşlar için işinden çıkamadı bıraktı, musallat olunan arkadaş ara verdi, son bir ayda başka mekanda onu sevindirecek kadar malzeme buldu, şimdilik durumu iyi... Bende ilgili alana bir kaç foto atıp yorum alacam inşallah, Allah'a emanetsin iz ....