Cin birakmiyor

hepastios

Editör
Cinlerin varlığını unutmayın fakat her şeyi'de onlara bağlamayın..malın yerini değiştirmesi söz konusu değil..
İletişime geçtikleri kişiye ise söyledikleri ve soyleyecekleri külleyen yalandır..
Çalışma zamanınızı gunduz yaparsanız hiç bir sorun olmaz..
Zorluefe'nin dediklerini uygula..
Duayı eksik etmeyiniz.
Çalışma bittiğinde üstünüzde çamurları temizleyiniz yine okuyarak evinize gidiniz.
Hergun çalışma yaptığınız yerden çıkarken şekerli su yapınız ve bırakınız çok severler..
Gayet doğru katılıyorum sana hocam ayrıca ek olarak soğan kabuğu en sevdiği yiyeceklerdendir

mayhem

Co Admin
Co Admin
Hosgeldin zamaninda usrasmayin dedik :) Bazen arkani donup gidiceksin bu islerde ne kadar zorlarsan hep kaybedersin .

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Daha önce bu hususta çene patlattım aynı şeyleri tekrar tekrar söylemiycem. "...Eğer inanıyorsanız bilin ki asıl korkmanız gereken Allah'tır." (Tevbe, 9/12). Efendimiz Allah'tan hakkı ile korkandan tüm mahlukat korkar buyuruyor. Hayırlı forumlar

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
ateşi de severler... sigara vs

Safakk

Bilgili Üye
Slm ben soğan kabuğu yediklerini iç görmedim şarap vede sigara içiyorlar ama bedel konusu olmaz artı er hocayım diyenide götürmeyin bu işlere yüce rabbim izin vermediği sürece onlarda iç birşeyi yerinden oynatamazlar siz onlar zarar vermediğiniz sürece onlarda bir insana zarar verdemez onlar içinde vebali var keyfe size zarar veremez sirke falan bilmiyorum en sağlamı ayetel kürsi okumak Allaha sığınmak gerisi boş sizde iradenize sahip olun korkmayın kalanı boş

Dogo

Aktif Üye
Yazılanları en başından bu yana yeni okudum bir şeylere bilgim kanaatince bişeyler paylaşmak isterim. Şimdi arkadaşlar cin ler altın para gümüş sayı nedir bilmezler bunlar bu malzemelerin toprak altında kalması sonucu oksitlenmesine sebeb olmuştur onların da bir ailesi var ve bakmak zorundadır malzemenin üzerindeki ler ile beslenirler o yüzden bu varlıklar paranın yerini hiçbir zaman söylemezler iş oraya geldiğinde yalan söylerler arkadaşınızın söylediği şeyler de bu varlıkların olduğu evi vs yerlere girmiş olmaları dır tesadüf tür ne aradığınızı bildikleri için onun üzerinden yalanlar söyleyerek kandırmaya çalışmışlardır gelelim makina sinyaline oda malzemenin topraktan çatlak bulup bellide 3-5 mt yan tarafından çıkış yapması makina sinyali yer değiştirmesi durumudur malzeme 10 mt yan da fakat üstünde taş vs hava çıkış yeri Yok ise hava çıkışı bulduğu yerden çıkar buda makina ya çıktığı yerde yansır buna şahit olunmuştur bilginize

Dogo

Aktif Üye
Ha bu arada malı tılsımlamak doğrudur fakat cinlere bekçilik yapılsın diye yapılan tılsım cinleri tılsımı yapan kişinin ölmesini bekler ve bırakıp giderler arkadaşlar onlarda özgür olmak isterler . Benimde başıma geldi bir yere başladım ve biraz geçti yanımdan geçtiğimi hissetmeye başladım daha sonra ensemde nefesini hissettim biraz daha sonra boğazımın şiştiğini ve nefes almakta sıkıntı yaşamaya başladım ve bıraktım yerden uzaklaşınca açıldım evet yer güzel yer di ama onların mekanına rahatsızlık vermiştim bu yüzden en büyük korunma dua dır okuyun okuyun okuyun arkadaşlar bu tür yer değiştirme söylentilerine inanmayın hacı hoca çağırmayın İnan’ın insan oğlu topraktan yaratılan her daim ve her şeyden üstündür ve güçlüdür kendinize İnan’ın ve Allah tan başkasına güvenmeyin

sepetkaya

Editör
Hosgeldin zamaninda usrasmayin dedik :) Bazen arkani donup gidiceksin bu islerde ne kadar zorlarsan hep kaybedersin .
Sayın ustam zaten degerlendirmelerinizi, yorumlarınızı bu konu hakkında hassas olarak inceledim ve dikkate aldım, ve bu üç arkadaşa sayenizde bütün yönleriyle anlattım, bırakmak daha hayırlı herhalde dediler ve bıraktılar Allah hepinizden razı olsun can dostlarım...

sef_er

Operatör
Dogo kesin konusma ustam, belkide bilmediklerin, gormediklerin vardir

Safakk

Bilgili Üye
Şahsen ben olsam bırakmam musallat olan arkadaşı götürmeyin gündüz kazın ayetel kürsi okuyun güzelce korumaya alın kendinizi Allahın izniyle iç bişey olmaz cenber yapın yeterli edefe ulaştıktan sonra bi kaçtane bırakın oraya güzelce temizleyin üzerinizi çıkın ordan iç bişey olmaz Allahın izniyle

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Kimi soğan yiyorlar demiş kimi sarmısak:D yav ustalarım bunları neye dayanarak söylüyonuz bunların bi çoğu kulaktan duyma bilgiler Efendimiz H.z Muhammed s.a.v bize onların yiyeceğinin kemikler ve hayvan tezekleri olduğunu beyan etmiş. "İbni Mes'ud (radıyallahu anh)'a dedim ki:

"Sizden kimse, cin gecesinde Hz. Peygamber (aleyhissalâtu vesselâm)'e refakat etti mi?"

"Hayır, dedi, bizden kimse ona refakat etmedi. Ancak bir gece O'nunla (aleyhissalâtu vesselâm) beraberdik. Bir ara onu kaybettik. Kendisini vadilerde ve dağ yollarında aradık. Bulamayınca: 'Yoksa uçurulmuş veya kaçırılmış olmasın?' dedik. Böylece, geçirilmesi mümkün en kötü bir gece geçirdik. Sabah olunca, bir de baktık ki Hira tarafından geliyor."

"Ey Allah'ın Resulü, biz seni kaybettik, çok aradık ve bulamadık. Bu sebeple geçirilmesi mümkün en fena bir gece geçirdik." dedik.

"Bana cinlerin davetçisi geldi. Beraber gittik. Onlara Kur'an-ı Kerim'i okudum." buyurdular. Sonra bizi götürerek cinlerin izlerini, ateşlerinin kalıntılarını bize gösterdi.

Cinler kendisine yiyeceklerini sormuşlar. O da:

"Elinize geçen, üzerine Allah'ın ismi zikredilmiş her kemik, olabildiği kadar bol etli olarak sizindir. Her deve ve at mayısı da hayvanlarınızın yemidir." buyurmuşlar.

Sonra Resûlullah (aleyhissalâtu vesselâm) bize şu tenbihte bulundu:

"Sakın bu iki şeyle (kemik ve kuru hayvan mayısı) abdest bozduktan sonra istinca etmeyin, çünkü onlar (cinnî olan) din kardeşlerinizin yiyecekleridir." [Müslim, Salat 150 (450); Tirmizî, Tefsir, Ahkâf, (3254); Ebu Dâvud, Tahâret 42, (85) Buyrun ustalarım delilleri ile birlikte sıraladım. İnşaallah faydalı olur bazı yanlış bilgilerin düzeltilmesine vesile olur :)

Son düzenleme:

Dogo

Aktif Üye
@Dogo kesin konusma ustam, belkide bilmediklerin, gormediklerin vardir
Bunlar benim fikirlerim be yaşanmışlıklar insan kendi kendine yaptığı zararı başka hiç bir şey yapmaz bunlar bilinen şeyler kesin konuşuyorum çümki bildiklerim şeyler benim içimi rahatlatıyor korkularla yüzleşmemi sağlıyor ve üstünlük veriyor her kez bildiği şeyi uygulamakta özgür senin de düşüncen varsa bana yorum değil açık açık yaz ki başımız a gelirse bilelim