Cin Mektubu

burak020202

Engellendi
Şimdi Tatar arkadaş hadisle örnek vermiş sağolsun hadis hangi kaynaktan alınmış ve bu denenmismi usta gece korku titreme içinde faydası olurmu panik atak falan sonuçta tip buna panik atak der ama işin gerçeği zayıf insanlarda bin bir türlü olumsuz düşünceler cianlere bagliyorum bu işi o yüzden soruyorum

ÇALKAYA 28

Moderatör
Moderatör
şimdi mektup doğrudurda onu peygamber yazdı yazanın imanı kuvvetli olmalıki yapılan iş hayırla birsin

Kristof34

DogacıyıZ
şimdi mektup doğrudurda onu peygamber yazdı yazanın imanı kuvvetli olmalıki yapılan iş hayırla birsin
Sen onu iman edip Salih niyet ile ustunde taşı yeter. Bunun insanların eline geçmesini istemeseydi peygamber efendimiz zaten bu zamana ulasmazdı.

burak020202

Engellendi
Valla hadis buharı ve Müslüm olmadığını gördüm arastirinca biraz suphede kaldım gerçek hadis mi diye deneyen varmı

Kristof34

DogacıyıZ
Şimdi Tatar arkadaş hadisle örnek vermiş sağolsun hadis hangi kaynaktan alınmış ve bu denenmismi usta gece korku titreme içinde faydası olurmu panik atak falan sonuçta tip buna panik atak der ama işin gerçeği zayıf insanlarda bin bir türlü olumsuz düşünceler cianlere bagliyorum bu işi o yüzden soruyorum
Gerçekten rahatsız san şifa ayetlerini okumayı vird edin kendine eğer cinni bir olay ise taşıyın üstünüzde. Ben herkesin taşımasını tavsiye ederim.

wanted.07

Member
Etrafınizda musallata uğramış birisi üzerinde deneyebilirsiniz.
Ustam hatırlarsın geçen sene sana özelden yazmıştım bi arkadas için sitenin görevlisi demiştim hala devam ediyormuş sen bu konuyu yazınca hemen aradım resmi gönderdim ona inşallah düzelir