Cinler insanın suratinda olup diger insanlara gözükür mü

murat5164

Bilgili Üye
Resmi istediniz gonderdim simdide cvp veren yok

mavikorku

Moderatör
Moderatör
Foto göndermek gereksiz. Bu işleri pek anlamam adımı eklemişsiniz, fakat mantıklı olarak sorum şu; arkadaşınız da ne gibi sıkıntılar var? Arkadaşınız sizin bu hocaya gittiğinizden haberi var mı? Arkadaşınız imanı abdesti tam olan birisi mi?

hepastios

Editör
Cinlerin insanlara musallat olmaları için büyü yapılması gerek en azından ben böyle biliyorum arkadaşına büyü yapılmış olabilir mi

murat5164

Bilgili Üye
Foto göndermek gereksiz. Bu işleri pek anlamam adımı eklemişsiniz, fakat mantıklı olarak sorum şu; arkadaşınız da ne gibi sıkıntılar var? Arkadaşınız sizin bu hocaya gittiğinizden haberi var mı? Arkadaşınız imanı abdesti tam olan birisi mi?
Cinler arkadadimi aynanin karsisina cagiriyomus,eline kuran aldirtmak istiyormuş,uzun sure banyoda kalmasini istiyomus bunlari birebir iletisim sonucu degilde his ile yaptirmak iatiyolarmis.ewet haberi var hocadan yardim aldigimdan.imani tam degil imana uzak birisi.

murat5164

Bilgili Üye
Cinlerin insanlara musallat olmaları için büyü yapılması gerek en azından ben böyle biliyorum arkadaşına büyü yapılmış olabilir mi
Arkadasimin soylemesine kadinin birine fal baktirmis.kadininda 2 tane varligi varmis biri musluman biri gayri muslim.kadin solemis bunlari.arkadasimin soylemesine gore o kadindan sonra rahatsiz etmeye basladilar diyo

hepastios

Editör
Demekki kesin büyü hocam ne diyelim bu işlerin günahı ve vebali büyüktür büyüyü yapan kişi için hidayet olmaz

sef_er

Operatör
murat5164 hocanin cicisleri sağlıkçı, hoca bu usleri onlarin yardimiyla cozebilir, ama arkadasinizin korunmasi icin abdestli gezmeli ve sureleri okumali, euzu besmele bile cok tesirliymis, elinden ve ayaklarindan cikatilmasi lazım aksi durumda goze, beyne zarar verir diye biliyorum vede herkes bunlarla ugrasmak istemez, çünkü Cicişler cok kalabalik olur, aşiret gibi sorunu çözecek kişi kendini riske atar onun icinde kimse ugrasmak istemez

murat5164

Bilgili Üye
Bu konulardan anlayan ustalarımızin yardimci olmasi lazim