Cinler insanın suratinda olup diger insanlara gözükür mü

murat5164

Bilgili Üye
murat5164 hocanin cicisleri sağlıkçı, hoca bu usleri onlarin yardimiyla cozebilir, ama arkadasinizin korunmasi icin abdestli gezmeli ve sureleri okumali, euzu besmele bile cok tesirliymis, elinden ve ayaklarindan cikatilmasi lazım aksi durumda goze, beyne zarar verir diye biliyorum vede herkes bunlarla ugrasmak istemez, çünkü Cicişler cok kalabalik olur, aşiret gibi sorunu çözecek kişi kendini riske atar onun icinde kimse ugrasmak istemez
Bizim arkadas kendi arkadaslari arasinda ole girgirina fal bakmis malum bayanlat,hocada diyoki fal bakarken soylediklerini ona musallat olan cinler soyletiyo ve o cinlerle ia birligi yapmis gibi gozukuyor ve hocanin varliklari arkadasimin cinlerle is birligi yaptığını soyleyip müdahale etmemisler.hoca bana arkadasimin tovbe edip ibadete baslayip kendine musallat olan cinle iletisimi kesmesini soyledi akso takdirde mudahale olmaz cunku arkadasimla musallat olanlarin is birligi icinde oldugunu soyluyor.Not:, arkadaşım fal bakarken aklimdan gecenleri soyledigini saniyor,kesinlikle onlarla iletisime girmedim diyor ama hocamda cinler ona soyletiyo o farkinda degil diyor

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Resmi istediniz gonderdim simdide cvp veren yok
kardrşim uçmuş usta bu konularda bilgili biri..tekrar girdiğinde sorularını cevaplar..bu tür konularda herkezin sözüne güven olunmaz.
benimde başımdan ailemin başından geçenler oldu..oyüzden ilmi olan güvenilir biriyle görüşün..uçmuş usta birşeyler söylesin ona göre bir yol çizersin..

murat5164

Bilgili Üye
kardrşim uçmuş usta bu konularda bilgili biri..tekrar girdiğinde sorularını cevaplar..bu tür konularda herkezin sözüne güven olunmaz.
benimde başımdan ailemin başından geçenler oldu..oyüzden ilmi olan güvenilir biriyle görüşün..uçmuş usta birşeyler söylesin ona göre bir yol çizersin..
Yardim aldığım hoca benim kuzenim iyi tanirim kwndisini yani.para ile hic bi iş yapmaz hayrina yapar

Jüpiter1

Engellendi
canım kardeşim arkadaşın ayet el kürsi yi ezberlesin, ayrıca nas ve felak sürelerini. sonra bunları korkusuzca okusun. dikkat KORKUSUZCA dememim sebebi var. 3 harfliler korkudan beslenir. sen korktukça üstüne üstüne gelir. sen korkunu yenmeye başlayınca o zayıflar. sakın arkadaşın korkmasın. siz ayet el kürsiyi okuyun durun. size hiçbirşey yapamazlar Allah ın izniyle.çünkü b,zleri koruyan yüce Allah tır. bizlerin gözle görmediğimiz bu varlıklrdan koruyacak olan Allah tır. bunun bilincine varın. göreceksiniz 1 haftaya kalmaz siz güçleneceksiniz o zayıflayacak. hatta daha ilerisinde onu elle tutup dövecek duruma bile gelebilirsiniz. bu ileri aşama. ayet el kürsi bir zırhtır. gerisi KORKMAMAK.

murat5164

Bilgili Üye
canım kardeşim arkadaşın ayet el kürsi yi ezberlesin, ayrıca nas ve felak sürelerini. sonra bunları korkusuzca okusun. dikkat KORKUSUZCA dememim sebebi var. 3 harfliler korkudan beslenir. sen korktukça üstüne üstüne gelir. sen korkunu yenmeye başlayınca o zayıflar. sakın arkadaşın korkmasın. siz ayet el kürsiyi okuyun durun. size hiçbirşey yapamazlar Allah ın izniyle.çünkü b,zleri koruyan yüce Allah tır. bizlerin gözle görmediğimiz bu varlıklrdan koruyacak olan Allah tır. bunun bilincine varın. göreceksiniz 1 haftaya kalmaz siz güçleneceksiniz o zayıflayacak. hatta daha ilerisinde onu elle tutup dövecek duruma bile gelebilirsiniz. bu ileri aşama. ayet el kürsi bir zırhtır. gerisi KORKMAMAK.
Tam tersi arkadaş da cok oorkuyoi sokuyorum korkarsan bas edemezsin diye.hocamin söylemesine arkadasda bi tik ileri gitmisler cunku his duygusu ile soylediklerini hssetmeye baslamis diyor

murat5164

Bilgili Üye
Benim bu konuyu acma sebebim; hocanin arkadasimin resmine bakip gozunde varlik gordugunu soyledi ve bende baktim dedigini bende gordum.gozde olur mu olursa gozukur mu

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bak kardeşim öncelikle sorularına cevap verelim.

1. Hocalar ilimlerine göre bazen resimlerden bazen isim gibi kişisel bilgilerden kişi hakkında bilgi alabilirler.

2. Hocanın gücü yanındaki yardımcı cini kadardır. Yani hocaya yardım eden cin musallatlının cininden güçsüz ise pek birşey yapamaz yada çoğu zaman birşey yok nazar var diyip hocaya bunu bile söyletebilirler.

3. Hoca kendi gördüğü birşeyi sende o özellik yoksa çıplak gözle gösteremez veya gösterecekse bir tasın içinde su veya başına bağlayıp gözlerini kapattığı bir şekilde veya farklı bir method ile gösterebilir. Bu işlemde yine hocanın ilmi ile alakalıdır.

4. Cinler insanların bedenine gerek büyü ile musallat olurlar, gerekse sevdikleri için korumak amacı ile sahiplenirler, gerekse de insanın gittiği biryerde bilmeden onlara zarar verdikleri için kin amacıyla insana zarar vermek için musallat olabilirler. Bu bedene girip hormonal dengeleriyle oynayıp hastalık vermeside olabilir yada etrafındaki zayıf bünyeli kişilere vesvese vererek ona kışkırtması ile olabilir.

5.Cinler insan veya bazı hayvanların kılığına girerek yanlış bilmiyorsam sadece akşam ezanından sonra görünür hale gelebilirler. Yine buda onların güçlerine bağlıdır.

İnsanların hepsi eşittir. Hiçbir şekilde bir insanın başka bir insana üstünlüğü yoktur. İnsanın başka bir insan karşında tek üstün olduğu alan takvadır. Buda iman, zikir, ihlas ve salih amelle olur. Bunuda Allah'u Tealadan başkası bilemez. Herşeyi ve herkesi yaradan Odur ve herşeye gücü yeten sadece Allah'tır.

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Yardim aldığım hoca benim kuzenim iyi tanirim kwndisini yani.para ile hic bi iş yapmaz hayrina yapar
kafanda bir soru işareti kalmışki burda fııır almaya calısıyorsun.demek istediğim bu arkadasım.eğerki ilmine guvenıyırsan bir fikri veya cözümü varsa uygulasın arkdasın

murat5164

Bilgili Üye
Bak kardeşim öncelikle sorularına cevap verelim.

1. Hocalar ilimlerine göre bazen resimlerden bazen isim gibi kişisel bilgilerden kişi hakkında bilgi alabilirler.

2. Hocanın gücü yanındaki yardımcı cini kadardır. Yani hocaya yardım eden cin musallatlının cininden güçsüz ise pek birşey yapamaz yada çoğu zaman birşey yok nazar var diyip hocaya bunu bile söyletebilirler.

3. Hoca kendi gördüğü birşeyi sende o özellik yoksa çıplak gözle gösteremez veya gösterecekse bir tasın içinde su veya başına bağlayıp gözlerini kapattığı bir şekilde veya farklı bir method ile gösterebilir. Bu işlemde yine hocanın ilmi ile alakalıdır.

4. Cinler insanların bedenine gerek büyü ile musallat olurlar, gerekse sevdikleri için korumak amacı ile sahiplenirler, gerekse de insanın gittiği biryerde bilmeden onlara zarar verdikleri için kin amacıyla insana zarar vermek için musallat olabilirler. Bu bedene girip hormonal dengeleriyle oynayıp hastalık vermeside olabilir yada etrafındaki zayıf bünyeli kişilere vesvese vererek ona kışkırtması ile olabilir.

5.Cinler insan veya bazı hayvanların kılığına girerek yanlış bilmiyorsam sadece akşam ezanından sonra görünür hale gelebilirler. Yine buda onların güçlerine bağlıdır.

İnsanların hepsi eşittir. Hiçbir şekilde bir insanın başka bir insana üstünlüğü yoktur. İnsanın başka bir insan karşında tek üstün olduğu alan takvadır. Buda iman, zikir, ihlas ve salih amelle olur. Bunuda Allah'u Tealadan başkası bilemez. Herşeyi ve herkesi yaradan Odur ve herşeye gücü yeten sadece Allah'tır.
Ustam konu hakkinda bilgin var anlasilan.resmi sananozelden atim bakarmisin

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ustam konu hakkinda bilgin var anlasilan.resmi sananozelden atim bakarmisin
Ha şunu eklemeyi unuttum. Musallatı alabileceğini düşünen kişi eğer alamazsa bu sefer kişiyi çok daha zor duruma düşürmüş oluyor. İşi bilmeyen usta gibi musluk tamir etmeye çalışırken evin sıhhı tesisatını değiştirmeye kadar gidenler oluyorya durum öyle çıkılmaz halde alabilir. O yüzden her zaman işi ehline vermek gerek.