Cinler insanın suratinda olup diger insanlara gözükür mü

Safakk

Bilgili Üye
Slm kardeş o arkadaşının gözündekini ilmin yoksa çıplak gözle göremessin vede cin suresini dinlesin evde naz felak ayetel kürsi okusun gece olmasına gerek yok onlarla olann düşüncelerini kesmeye çalışsın onlar ne vesvese verirse versin o tersini yapmaya çalışsın cinlerin gücü yüksekse günün er saati hayvan şekline gire bilir ama fazla o şekilde kalamaz enerjileri çabuk biter arkadaşın okumaya devam etsin korkmadan sizde yardımcı olmaya çalışın cinlerin gerçek şeklini kimse göremez bu dünyada

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
murat5164 kardeşim öncelikle Allah şifalar versin. Sorunu kısa ve öz cevaplıyayım işin ehli biri gözünden mahlukun varlığını görür. Yine bir musallattın işin ehli kişi gözlerine baktığında o kişinin böyle bi durumda olduğunu anlar. Unutma gözler ruha açılan pencerelerdir. Bu konuda çok fazla şey yazıp gevezelik yapmak istemiyorum. Arkadaşına selam söyle banyo ederken küçük abdestini banyoda bozmasın. Hayırlı günler

murat5164

Bilgili Üye
Ha şunu eklemeyi unuttum. Musallatı alabileceğini düşünen kişi eğer alamazsa bu sefer kişiyi çok daha zor duruma düşürmüş oluyor. İşi bilmeyen usta gibi musluk tamir etmeye çalışırken evin sıhhı tesisatını değiştirmeye kadar gidenler oluyorya durum öyle çıkılmaz halde alabilir. O yüzden her zaman işi ehline vermek gerek.
Resmi sana ozelden gonderdim bakabildin mi

Safakk

Bilgili Üye
murat5164 arkadaşınıza öncelikle geçmiş olsun sizler arkadaşınızın gözündekini görmeye değil onu kurtarmaya çalışın cin süresini dinletin evde ona eğerki onda cin varsa arkadaşınız rahatsız olur kuran okumaya çalışsın cin süresini okusun gece abdest alıp yatsın Allaha sığınsın Allahın izniyle iç bişeyi kalmaz işin eli hoca zahten size göstermeye çalışmaz çözüm aramaya çalışır cinleri erkez göremez görmenizde gerekmiyor zahten Allah acil şifalar versin arkadaşınıza