Cinlerle define yeri tespiti doğrumu???

Safakk

Bilgili Üye
Çok çok haklısınız usta ama insanız işte yapacak bişey yok ben bilsemde görsemde insanlara bu orda şu burda demem ama insanlar bilmediği varlıklarla iletişim kurmaya çalışıyor Allah için oruç tutmayan insanlar cin sahibi olsun diye oruç tutuyor dağa nedeye bilirsin ustam....

30061977

Engellendi
Mantikli adamin hali baska oliyii.....yarisi simdi yarisi carpildiktan sona yada..... anlasalanlar varmis yuzde hesaabi..ee O varlik mekanda deseki ben malin yuzdeseksenini istiyiim..ne diycen adama senden guclu itirazda edemezsin.oper birakir seni orda...yuce allahin yarattigi turluturlu varliklari karistirmayin bu islere...yoksa gomuyude kaydirirlar hayatinidaa
bizim buralarda çok var cin.
cin vardır. haktır inanırım.
amaaaaa.
çarpacakmış heeeee.
çarpar da ağaca çarpar.
yahu ustam boş ver bu çarpma çıkarma işlerini.
o ları varya.
abuda kaldırır....... yaparım
kişi allah cc. hu na itaat etsin yeter.
onlar kimki.
saygılar kardeşim. ????

30061977

Engellendi
Konuya cevap niteliğindeki yorumları okudum da; yıllar geçtikçe hemen hemen tüm arkadaşların bu konuda bilgi sahibi olması beni sevindirdi. Ekleyecek bir şey yok gibi olmakla birlikte; Hiç bir ulvi varlık, bir hocanın yahut cincinin-medyumun veya adı her neyse bir kişinin kölesi uşağı esiri değildir. Şu veya bu şekilde benim cinim, benim hüddamım şuyum buyum var diyen kişiler sufli varlıkların oyuncağıdır aslında. Efendim şöyle riyazatla, şöyle zikirle, şunu okuyarak çağırıp hadim hüddam elde edilir gibisinden akıl vermelere heveslenip bunu kimse yapmasın. Yüzme bilmeyenin okyanusa atlaması gibi olur bu iş.(Tasavvuf ehli bir mürşidi kamilin gözetiminde bu dünya ile işi olmayanlar hariç.) Bir de bu işi ne niyetle yapacaksın? Üç günlük dünyada zenginlik hayalleri içinmi? Vay o kişinin haline acırım.
hay ağzına sağlık ustam.
cin mi görmek istiyonuz.
buyrun gelin benim köyüme.
sabah namazı.
yatsı namazı.
arasında camiden çıkmıyorlar

sef_er

Operatör
30061977
hay ağzına sağlık ustam.
cin mi görmek istiyonuz.
buyrun gelin benim köyüme.
sabah namazı.
yatsı namazı.
arasında camiden çıkmıyorlar
İste bu ilginc ben gelecem hemserim bu yaz gelip sana ugrayacam sen istersen tabi. Sendeki konularin hepsi muhtesem, ama artik dayanamadim yahu

Son düzenleme:

30061977

Engellendi
30061977

İste bu ilginc ben gelecem hemserim bu yaz gelip sana ugrayacam sen istersen tabi. Sendeki konularin hepsi muhtesem, ama artik dayanamadim yahu
buyur gel .
kapımız herkese açık.
ama ağustos tan sonra gel.
malum çay ve likapa hasat zamanı ilgilenemem seninle.
ağustos ün 15 in den sonra müsaitim.
her yeri gezdiririm sana .
kiliseleri.
çeşme leri.
şelale leri.
değirmen leri.
saklı ermeni köyünü.

espera

Yeni Üye
Ne yazıkki yine yorumlar bilgisiz ve cahilce fikirlerle dolu , cinler kesinlikle görebilir . Hepsi görürmü hepsi bağlı olduğu kişiye gördüğünü söylermi tabiki hayır ama hüddam olanlar olup olmadığını rahat bir şekilde öğrenebilir , çoğunlukla hocalar araziyi kontrol ettirir ama bunun kesinlik durumu yoktur bazı hocalar TOPRAK ile kontrol sağlar olduğunu düşündüğün arazide toprak parçası götürürsün oda topraktan dualar ile olup olmadığını kontrol eder , toprak ile kontrolündeki sonuç %100 dür . Vardır veya yoktur.

posedion

Member
cin ler ? ben olsam konu bile yapmazdım ibrahimin suleymnın cinleri ! varlar ve bazen donanımın yoksa seni yokolarlar saglam da olabilir iamnına baglı gercekten hissedersin ruya gibi deildir yoklarlar once sagını solunu morartırlar en iyisi hiç bulaşmamak bulaşıocaksanda esma ilmi ŞART yoksa bir sey seni bokunda boğarlaar :)

jokkerkrall

Yeni Üye
Kardeş cinler ve tılsım var sana bunlar yerini söylemez ama tılsım var mı yok mu bilebilirsin yalnız bi hoca sana şurda var burda var derse bilki yalandır bilemez sen teknolojiyi ve bilgini kullan onlar sana tılsım varsa lazım oda iyi bir hocadan gecer
Selamun aleyküm arkadaşlar cinlerle iletişime geçen insanların bunlara yer sormaları ve onların olup olmadığı nı söylemeleri olacak bişeymi yada aranızda bunu yapan yada yapan birini tanıyan varmı?

Lee

Aktif Üye
Bikaç yerde duydum kendim de şahit oldum merak ettiğin yerin resmini veriyosun resime elini kapatıp resimdeki yerde olup olmadığını söylüyo.
ne ya bu resim ile gözleri bluetooth ile eşleştirip. Kızılötesi gözlerle resimdeki yerin toprağın altına bakıyor var mı yok mu ? bilimsel yönden açıklaması bu şekilde olur . Sence biraz garip değil mi ?