• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Cinlerle define yeri tespiti doğrumu???

espera

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ne yazıkki yine yorumlar bilgisiz ve cahilce fikirlerle dolu , cinler kesinlikle görebilir . Hepsi görürmü hepsi bağlı olduğu kişiye gördüğünü söylermi tabiki hayır ama hüddam olanlar olup olmadığını rahat bir şekilde öğrenebilir , çoğunlukla hocalar araziyi kontrol ettirir ama bunun kesinlik durumu yoktur bazı hocalar TOPRAK ile kontrol sağlar olduğunu düşündüğün arazide toprak parçası götürürsün oda topraktan dualar ile olup olmadığını kontrol eder , toprak ile kontrolündeki sonuç %100 dür . Vardır veya yoktur.

posedion

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
cin ler ? ben olsam konu bile yapmazdım ibrahimin suleymnın cinleri ! varlar ve bazen donanımın yoksa seni yokolarlar saglam da olabilir iamnına baglı gercekten hissedersin ruya gibi deildir yoklarlar once sagını solunu morartırlar en iyisi hiç bulaşmamak bulaşıocaksanda esma ilmi ŞART yoksa bir sey seni bokunda boğarlaar :)

jokkerkrall

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Kardeş cinler ve tılsım var sana bunlar yerini söylemez ama tılsım var mı yok mu bilebilirsin yalnız bi hoca sana şurda var burda var derse bilki yalandır bilemez sen teknolojiyi ve bilgini kullan onlar sana tılsım varsa lazım oda iyi bir hocadan gecer
Selamun aleyküm arkadaşlar cinlerle iletişime geçen insanların bunlara yer sormaları ve onların olup olmadığı nı söylemeleri olacak bişeymi yada aranızda bunu yapan yada yapan birini tanıyan varmı?

Lee

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Bikaç yerde duydum kendim de şahit oldum merak ettiğin yerin resmini veriyosun resime elini kapatıp resimdeki yerde olup olmadığını söylüyo.
ne ya bu resim ile gözleri bluetooth ile eşleştirip. Kızılötesi gözlerle resimdeki yerin toprağın altına bakıyor var mı yok mu ? bilimsel yönden açıklaması bu şekilde olur . Sence biraz garip değil mi ?

Üst Alt