Çözümü zor bir kaya

YeNiÇeri

Yeni Üye
1 no yazdığım adam siyah X attığım adam figürü gibi köpek adam başını kucaklamış vaziyette ,siyah çizgiyle çizdiğim aralara X atıp 2-2 diyeyazdığım yerin üstü sola doğru bakan bir köpeğin başı,sağadoğru bakarsanda adamın yüzü oluyor çift figür var gibi ,kucaklayan adam dediğim 1no onu kaldırmaya çalışıyor ,kaldırın bu taşı demek istiyor gibi ,kaldırın gitsin bu durumda altında ne varsa ,siyah-kırmızı yuvarlak içindeki yerler oyma üçgen işaretleri ,2 tane kapalı mağara söylüyor içi boşmu üçgenlerin havalandırma gibi olabilirmi ,yukarda ağacın oraya çık ordan bir incele etrafı bakalım

kusura bakma burdan yükleyemedim ,oyüzden atamadım şimdi hızlı resimden yükledim
Usta üçgenlerin için özellikle bakacağım

aslan81

Moderatör
Moderatör
YeNiÇeri Nickli Üyeden Alıntı
Usta üçgenlerin için özellikle bakacağım

((Usta şimdi inceledikÇe daha iyi anladım siyah çizgi ile çizdiğin yeri kaldırmamı istiyorsun anladım.))
benim resim yüklemede bi sorun var o yüzden ömerhattab dan alıntı yapıyorum hakkını helal etsin,üçgenler mezar havalandırması görevidemi görüyor dedim ,orda mezar var ama üçgenlerin içinede bak tabii boşluk nere gidiyor diyede esas 1metre çepeçevrelerini kontrol et kasa olur genelde yada avuçiçi kadar yerini oyup taşın altın elmas değerli hediyesi olur 2 üçgenide kontrolet ,
gelelim hattab dan yaptığımız alıntıya orada siyahla çizdiği şey bir *çizme* aynen diyeceksinki neyapalım onu taştan çizme kazın ayağı öyle olmuyo çizme kapalı kuyu verir burdan aşağı düzlüğe incen ,çokuzakta olmayan eteklerde düzlükte 50-60m olabilir , kuyunun ağzı değirmen yada düz bir taşla yada 2 uygun taşla kapatılmış üzeri ufak taşlarla kamufle edilmiş olabilir ,,parası kuyunun içinde yada duvarlardan 1kaç metre aşadan tünelle odaya yada direk odacığa açılıp parası buradadır enaz bir çizmenin içini dolduracak kadardır 20-40kg arası :) ,o adamın kaldırdığı mezarda da vardır ama büyük iş üçgenler mağara der arka taraf dediğinde açılmış yerler vardı onlar olmalı ama orada işlem yapılmış belli toprak çıkmış eşilmiş yerler var yani sadece sen bilmiyorsun burayı dikkatli ol şimdilik bukadar diyeyim yoksa kafan karışacak ,makinan varsa iyi olur mesela kabakburgibanın kesme yapmış dediği yere 1,taşta büyük artı yapmış yeri çizmiş 2 ve üçgenlerin olduğu kayada komple bir sinyal arasan iyi olur,gerçi kuyu yu bulursan başka şeye ihtiyacın olmaz ya hayırlısı diyelim bol şans.
-biryeri unuttum çizmenin üst tarafı solunda ağacın sürgünlerin köküne bakarsan taşlar orada bir elin parmaklarna benzemiş orayada makine tut

Son düzenleme:

ÖMER HATTAB

Editör
@ÖMER HATTAB abi bir şey çıkarsa Allah şahit olsun seni ve @kabakburgiba üstad i mutlu edecek güzellik lerle Allah'ın izniyle sizlere döneceğim. " Yeminimden donersemde Yüce Allah bana rızık vermesin. "
İnşallah umduklarınıza nail olursunuz
samimiyetinizden hiç bir şüphemiz yok
lakin işniz zor bilesiniz.
eşkiyanın malını bulup almak her babayiğidin harcı değil
adam bukadar yılanı boşa yapmamış,dikkatli ol derim.

Son düzenleme:

kabakburgiba

Operatör
Üstad affına sığınıyorum çakılı Demir'in kayada ne işi var anlamadım mal derken bildiğimiz Demir nal mı Tabi ben Anlamadığım için soruyorum kusura bakma hafta sonu üstünden Fotoğraf çekeceğim arkadaşımın yanına gidip
aynen bildiğimiz mıh çakılıdır.tam nalın ortasındadır.çıplak ellede ellemesen senin için daha hayırlı olur.sakın elleme.demiri kırmaya kalkma.

YeNiÇeri

Yeni Üye

Abi o o delik yukarı doğru 25 30 cm delikten bakınca yukarıdaki kaya gözüküyor.ici boş.
ÖMER HATTAB

Üstten ve arkadan görünüşü

Ve kartal dediğimiz yerin önü

Çizmeden veya ayaktan ve tavuklarin oldugu kartal ve yılanların olduğu Kaya'nın uzak resim i

YeNiÇeri

Yeni Üye
Abi 80 cm Lik hilti ile denemedim ve şu an orda değiliz acayip soğuk hava