Çubuk beyinden etkilenirmi etkilenirse ne yapmamız lazım ustam

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Etkilenirmi hemde nasil.etkilenir.iki oda bir salon çizdirir sana hemde sadece icinden öyle gectiğini bildiği icin..onun önüne gecmek icin icinden sarki türkü ilahi ne bilirsen okuyacaksin cubuklari gormezden geleceksin.cubuktan ziyade önune dogru bakacaksin cubuklarin ucu gorulcek sekilde yani..onlara odaklanmayacaksin.ve cubugu bisey bulmaya zorlamayacaksin.burda olmali var gibi..relax olacaksin yanii

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Çok pratik,
Sağlam bir irade,
Varsa var, yoksa yok, kapanırsa kapanır kapanmazsa kapanmaz fikriyatını icsellestirip kendini noturleme ,
Zihnini boşaltma,
Soğukkanlılık,
Hicbir yere odaklanmama ve sartlandirmama,
Onları kendi haline ve rahat bırakma,
Gergin olmamak,
Zevk duyduğun bir hobinin keyfini surermiscesine olağanlık içinde kalabilme,
Bol tebessüm..

Otobanda 120 km/h hız sabitlemesi yapılmış araç ile dümdüz bir yolda sürerken,radyodan Müzeyyen Senar'dan "Benzemez hic kimse sana" 'yı dinler gibi..

KULT

Aktif Üye
Tehlikeli bir soru sordun kardesim. Şimdi you tube da beyinden etkilenmeyen çubuk satış videoları başlarsa şaşırmam????

meteorxp

Member
Bende şöyle sorayım 2x3 oda ve odanın köşesinden 1m genişliğinde yol gibi uzanan 10m uzunluğunda dereye kadar gidip dere kenarının üstünde yani dereye inmeden son bulan boşluk veriyor hayal olabilir mi ustalarım yanlız her yer toprak eskiden dere kayalıkmış kayalık olan sonradan toprakla kaplı oda çok düzgün çizim veriyor köşesinden o tünel yada kanala geçişte kapanıyor yarım adımda tekrar açıp dereye kadar gidiyor ben inanmıyorum bu hayal olamaz çünkü bu benim aklımdan bile geçmiyordu

meteorxp

Member
Galiba hayal çünkü kimseden ses yok evde kala kala artık kafa iyice su kaynattı

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Galiba hayal çünkü kimseden ses yok evde kala kala artık kafa iyice su kaynattı
Arkadaşim hayalde olabilir gercekte..baktığin sisttem nedir cubuk cihaz.cubuk ise ne tüŕ yalınmi kullaniyorsun..bu odada malzeme varmi tespitte bulundunmu yani..hersey bir butundür.zemin alti oda veya mezarlar zamnla azda olsa cokme yapar.iyi bir gözlemleyici isen farkedebilirsin..

karakartal88

Aktif Üye
KARDESİM CUBUKTA EL TEMASİ KESİNLİKLE OLMAMASİ LAZİM ELDİVEN VEYA PLASTİK TUTMA SAPİ KULLANİLMASİ LAZİM AKSİ TAKDİRDE VUCUTTAKİ ENERJİYİ CUBUKLA UYUSMAZ MADEN MİNERAL VE DEMİR BULURSUN.EL TEMASİ YOK ELDİVEN VEYA BASKA Bİ SEYLE TUT DERİM DUSUNCEM BU.

meteorxp

Member
Eldiven diyorsun sen işi bilme ilme dayandırıyorsun ben çubukla iletişimi kesince çubuk ıh bile demiyor o zaman bir çubuk çıkar herkeste çalışır olur... kişi önemsiz olur şunu da diyeyim ruh yoksa bu iki tel parçasının önemi yok tel parçası bundan medet ummak akıllı işi olmaz evet zihin yönlendiriyor ama bak ustam da yukarıda yazmış illa olsun burada kasin var düşünceleri yerine çokta tın demek en güzeli rahatlık varsa vardır la gitmek... sizlere şöyle diyeyim 100 aynı var olma oranı taşıyan yer gezip ama önceden aklımızda hedef olan bir yer yerde var demesi çok garip değil mi bak hepside aynı yer sadece birinin ulaşımı kolay önceden o zihinde bakılacak yer diye cilve yapıyor ben bundan da anladım ki zihin işi karıştırıyor