Çubuk beyinden etkilenirmi etkilenirse ne yapmamız lazım ustam

meteorxp

Member
Su terazisi nasıl biraz yazsaydın bari resimdeki nasıl terazi çubuk olmuyorum bu teraziler amaç ne çubuğa denge vermek mi o döndükçe biz denge mi sağlayalım anlat bir fayda görürüz belki gerçi çubuğa değen hiçbirşeye sıcak bakmıyorum gül suyuyla sildim gidiyor gül suyu şişesine yani işte sen anla kuruyunca gitmiyor artık

matrax33

Aktif Üye
Su terazisi nasıl biraz yazsaydın bari resimdeki nasıl terazi çubuk olmuyorum bu teraziler amaç ne çubuğa denge vermek mi o döndükçe biz denge mi sağlayalım anlat bir fayda görürüz belki gerçi çubuğa değen hiçbirşeye sıcak bakmıyorum gül suyuyla sildim gidiyor gül suyu şişesine yani işte sen anla kuruyunca gitmiyor artık
Çubuğu gitmesini istediğin yöne eğimli tuttuğun için ( istemsizce, bilinçaltın tarafından) çubuk dönüyor. Sapına bunları monte edip teraziye getirip çubuklara bakarsan senin istediğin yöne değil, çubuk kendi dönmek istediği yöne dönecek. Harita mühendislerinin araçlarıda böyle çalışır. Teraziye getirmeden baktığın her ölçü yanlış çıkar. Bu ufak terazi gözünde metal hiç bir materyal olmadığı için çubuğu etkileme şansı yok. Nasıl monte edeceğin senin ustalığna kalmış. Elindeki çubuğu görsem akıl verebilirdim.

meteorxp

Member
Çubuk sıradan paslanmaz 80 cm 15cm hepsi bu çıplak elle tutuyorum sap map yok

meteorxp

Member
İlkel gibi ama ben memnunum tepkileri mukemmel

meteorxp

Member
El terlemesi yok çubuğu hiç sıkmıyorum yani boşta kendi keyfinde

matrax33

Aktif Üye
İlkel gibi ama ben memnunum tepkileri mukemmel
Ustam teknik mantığa göre göre haraket etmekse, insan faktörü ve doğal fakörleri çubuktan yalıtmak gerek.

Ama diğer türlüsünden memnumum diyosan zaten hisleriniz nereye döndürüyorsa öyle devam edin.

meteorxp

Member
Şimdi ben neden su terazisi ile ilgilendim biliyorum ki benim bilek hareketlerim normal ama aklımda takılmasın diye yapmak istedim çubuğu çeviren bilek değil ruh tur var olan ruhtaki enerjidir bazen kendi isteği bazen aradığın için çalışır

matrax33

Aktif Üye
Şimdi ben neden su terazisi ile ilgilendim biliyorum ki benim bilek hareketlerim normal ama aklımda takılmasın diye yapmak istedim çubuğu çeviren bilek değil ruh tur var olan ruhtaki enerjidir bazen kendi isteği bazen aradığın için çalışır
Birisi seni çubuk tututarken, çubuklar seni yönlendirirken vidyoya çeksin. Sonra bak bakalım bilek hakaretlerine. Çubuğu döndüren ruh diyorsan zaten olay baştan kapanıyor. Konuda boşa düşüyor.

meteorxp

Member
Her arkadaş diyorki herkes yapabilsin yok böyle birşey ben daha geçen gördüm tanıdık bu kişi iki düz odun parçasıyla bizim tel ile yaptığımızı yapıyor gayet başarılı da ben evde deneyeyim dedim odun parçasıyla 100 1 bile çalışma gayreti göstermedi

meteorxp

Member
Şimdi bak şöyle diyeyim sağ çubuk kapanmak isterken ben tam zıt eğim veriyorum yine durmuyor dert bu değil şuraya bir kaya koy üzerinde romaca burada mal var yazılı olsun içinde tokmak la vur boş ses gelsin şimdi çubuk tut o kayaya ne diyecek işte bu anlatmak istediğim