Çubuk Eğitimi 1nci Kur @YaralıYüz @BulursamKader25

Ibrhm

Aktif Üye
Kullandığım çubuklar gümüş, aleminyum,bakır,krom hepsinde aynı tepki.

Ibrhm

Aktif Üye
Metale altın ve gümüşe timur964 karşıma aldığımda direk yön vermiyor kendi etrafında bir tur atiyor

Son düzenleme:

Ibrhm

Aktif Üye
Bu arada hayırlı akşamlar hocam

timur964

konularim
Mekibunu hangi çubuk hepsimi etrafindami çevresindemi dönuyor anlamadimarazide denemeler yapin evde etki altinda kalir çubuklar

Ibrhm

Aktif Üye
Hoş bulduk timur 964 hocam Cümleten hayırlı akşamlar

Ibrhm

Aktif Üye
Arazide'de çok denedim örneğin 10 mt ileriye altını yere koydum karşıma aldım çubukları çektim numuneli ve numunesiz direk yön vermiyor. Altında saat yönünde,gümüşte tersi ve test ettiğim diğerleri de var.

Ibrhm

Aktif Üye
Altın,kurşun,plastik,çakmagazı,ve mineral bentonit'e saat yönünde dönüyor. Bakır,gümüş,pirit,ağaç türü, su, maden suyuna ters istikamette.

Gareysarlı

Yeni Üye
Sesli frekans destekli( kablosuz ses frekansi) çubukla 4950-5000 metre derindeki petrolü bunamanın üçüncü katından tespit ettim.(Derinlik tespiti çubuğa sesli komut vererek yaptim),Kesin değil ama petrol olduğuna inanıyorum.Bu konu ile fikir açıklamak isteyen olursa sohbeti derinlestirebiluriz.

Gareysarlı

Yeni Üye
Pirinç çubuk, l değil t şeklinde çubuk.Frekans ve güç kaynağına giden ara bağlantı kablo takılı olduğu ve aşağı doğru salık vaziyette olduğu halde bu çalışma oldu.Çubuk frekans ve güç kaynağına takılı halde değil iken yani çubuktan gelen kablo takılı değil.Tasarim olarak çubuk t şeklinde mizrak gibi ucunda huni gibi parça var,ortadan eklemeli arkasinda ve tutma yerinin altında yuvarlak ovalimsi parça vardır.tutma yeri önce ve içinden gelen parça aşağıdan çıkıyor. Arama ilgili frekans hoparlörden dışarı verildi ve çubuk elime aldım petrol olan yerde işareti verdi.Derinliğide çubuğa komut vererek yaptım.