Çubuk Eğitimi 1nci Kur @YaralıYüz @BulursamKader25

Gareysarlı

Yeni Üye
Petrol olduğunu nasıl anladım derseniz aynı yöntem ile diğer metallerde denedim % yiz sonuç verdi.poseti bile buluyor.

Gareysarlı

Yeni Üye
Alan tarama değil çubukla.Fiziksel olarak çubuğa elimden başka hiçbir bağlantı yok.

Gareysarlı

Yeni Üye
Dışarıya sesli sinyal yayan cihaza frekansı giriyorsun sesi hoporlörden disari veriyirsun sonra elinin avucunun içinden başka hiçbir fiziksel bağlantı olmayan çubuğu eline alıyorsun,çubuğu kurduktan sonra aramaya başlıyorsun

Gareysarlı

Yeni Üye
Bu yöntemi deneyen benden başka oldu mu bilmiyorum ama ben denedim yüzde yüz sonuç alıyorum.Paylassam mi diye düşündüm ama bilgi paylaştıkça bereketledir.

Gareysarlı

Yeni Üye
Bu yöntem ile fiziksel bağlantı yapmayın öldürebilir yada sakat bırakabilir.

Gareysarlı

Yeni Üye
Çünkü insanda frekans çalıştığı için frekansları hasara uğrata bilir.

hepastios

Editör
Ustaların verdiği bilgiler çok deyerli teşekkür ediyorum emeklerine sağlık yalnız kesin olarak küçük bir ayrıntı vermek istiyorum çubuk kullanırken derinlikte alabilirsiniz lazım olan malzeme sadece boş çakmak boşluğun derinliğini almak için çubuğun tuttuğunuz yerini boş çakmağın dolum yerine parmağınızla tutun tabi elinizde küçük taş parçalarda olacak mesela 4 metreyle başlaya bilirsiniz elinize 4 tane taş parçası alın mucur büyüklüğünde tabi bunlar çakmak la olan elinizde olacak çubuklar eyilmeye başlayınca bir taşı bırakın demekki derinlik 4 metreden az 3 taşla devam edin çubuklar eyilmeye devam ediyorsa bir taş daha eksiltin 2 taşla devam edin bu sefer çubuklar deyişik bir hal alarak eyilecek demekki derinlik 2 metre mutlaka deneyin ben kesin sonuç aldım 10 cm ile yanıldım mutlaka deneyin saygı ve sevgilerimle

Gareysarlı

Yeni Üye
Yani insanin sahip oldugu frekanslari bozabilir fiziksel baglanti.Frekans direk vücutla temas ediyor ve insan frekansı alıyor.

Efendi51

Bilgili Üye
Sesli frekans destekli( kablosuz ses frekansi) çubukla 4950-5000 metre derindeki petrolü bunamanın üçüncü katından tespit ettim.(Derinlik tespiti çubuğa sesli komut vererek yaptim),Kesin değil ama petrol olduğuna inanıyorum.Bu konu ile fikir açıklamak isteyen olursa sohbeti derinlestirebiluriz.

Bu cubuk define bulurmu kardeş, 2 metreden bişe alamiyoruz, 4000 5000 metre deki petrole devletin gucu yetmiyor, ne yqpalim

Gareysarlı

Yeni Üye
Edirne MERİÇ de 5000 metrede senemde petrol olduğu anlaşıldı.Devlet yetkilerine duyurulur.Devletimiz milletimiz kazansın.Bu benim çalışmam daha teknik çalışma gerekli.Bunu da devlet yapsın.

Gareysarlı

Yeni Üye
Bulur kardeş bulur.is sadece çubukla değil.Cubuk bir donanımdır.ilgili frekansı dışarı veren alet +ilgili frekans+ cubuk+çubuğa komut verebilme

Gareysarlı

Yeni Üye
5000 metre derinlik sondaj yapılır. Devletin buna gücü yeter.Oetrol bulmak için milyarlar harcanıyor ben direk devletim ve milletim için derinliği ve yerine kadar söylüyorum