Çubuk Eğitimi 1nci Kur @YaralıYüz @BulursamKader25

Gareysarlı

Yeni Üye
Aletten direk fiziksel bağlantı insanı öldürebilir !UAYARI!

Gareysarlı

Yeni Üye
Bu da bir komut verme yöntemidir.Cünkü derinlik için öyle kodlanmıştır.isin sırrı kodlamada ve bu kodlamayı çubuğa verebilmededir.

Ibrhm

Aktif Üye
timur964 hocam 15 gün önce tanıdığım bir arkadaşım ile defineden sohbet ederken ,kendisininde ,on sene önce arkadaş gurubuyla birde metal dedektörleri varmiş.çok uğraşmışlar çok kazmışlar fakat bir sonuç alamamışlar. Hatta kör bir bayan cinci hoca suya bakıp yer söylüyormuş.söylediği bir kaç yer var derken, ben çok inanmadım.Bende çubuklarla bakıyorum ilgileniyorum derken hadi gidelim şu hocanın söylediğı yere bakalım dedim araziye geldik çubukları çektim yaklaşık 30 dönüm arazi müthiş çekim var.altın, boşluk ,küp,kurşun tespiti yaptım. 3×5 bir oda odanın kapısından güney batıya doğru ilk kısa adımda (çubuğu tek ve çift denedim )çubuk 30,40 derece sağa,açıldı .(çiftlide aynı şekilde) sonra tam cubuğun yönünde yaklaşik kırk santim adım attım busefer aynı açıda sola geldi .olay (z)şeklinde yaklaşık 25 adım gitti ve son noktada ,araziye sağ tarafa doğru açıldı çoğu düz bazı girinti çıkıntı yaparak elli metre kadar gittim.Sonra boşluğa döndüm,kapı çıkışının solundan aynı şekilde çıkış yaptım (kapı diyorum çubuk ile çizdiğim yer)aynı açılarda (z)şeklinde karşı tarafın mesafesinde koyduğum işaretin karşısında (z)bitti ve aynı şekilde bu sefer sola doğru yaklaşık elli metre ilerledim.Boşluğun kapısindan çıktığım (z)'nin bittiği yere kadar aceba merdivenmi? Yardımlarınızı bekliyorum.burası bir giriş veya çıkışsa karşılığı da olacaktır müsait zaman onu arayacağım. Arazi güneye doğru meyilli.

Gareysarlı

Yeni Üye
Bu tekniğin anahtarı inanmadir. İnanılmaz ise bağlantı gerçekleşmez.lamba düğmesi gibi.inanursan o düğmeyi açabilir ve lamba ışık yayar inanmaz isen düğme sürekli kapalı kalir lambaya elektrik gitmez ve ışık lambada görünmez.İnanursan kidlayabilursin ve ve kodladigin için de bilgiyi ve enerjiyi çubuğa verirsin .

Gareysarlı

Yeni Üye
timur964 hocam 15 gün önce tanıdığım bir arkadaşım ile defineden sohbet ederken ,kendisininde ,on sene önce arkadaş gurubuyla birde metal dedektörleri varmiş.çok uğraşmışlar çok kazmışlar fakat bir sonuç alamamışlar. Hatta kör bir bayan cinci hoca suya bakıp yer söylüyormuş.söylediği bir kaç yer var derken, ben çok inanmadım.Bende çubuklarla bakıyorum ilgileniyorum derken hadi gidelim şu hocanın söylediğı yere bakalım dedim araziye geldik çubukları çektim yaklaşık 30 dönüm arazi müthiş çekim var.altın, boşluk ,küp,kurşun tespiti yaptım. 3×5 bir oda odanın kapısından güney batıya doğru ilk kısa adımda (çubuğu tek ve çift denedim )çubuk 30,40 derece sağa,açıldı .(çiftlide aynı şekilde) sonra tam cubuğun yönünde yaklaşik kırk santim adım attım busefer aynı açıda sola geldi .olay (z)şeklinde yaklaşık 25 adım gitti ve son noktada ,araziye sağ tarafa doğru açıldı çoğu düz bazı girinti çıkıntı yaparak elli metre kadar gittim.Sonra boşluğa döndüm,kapı çıkışının solundan aynı şekilde çıkış yaptım (kapı diyorum çubuk ile çizdiğim yer)aynı açılarda (z)şeklinde karşı tarafın mesafesinde koyduğum işaretin karşısında (z)bitti ve aynı şekilde bu sefer sola doğru yaklaşık elli metre ilerledim.Boşluğun kapısindan çıktığım (z)'nin bittiği yere kadar aceba merdivenmi? Yardımlarınızı bekliyorum.burası bir giriş veya çıkışsa karşılığı da olacaktır müsait zaman onu arayacağım. Arazi güneye doğru meyilli.
Sanırım merdiven ve merdivenden sonra odaya giden koridor olabilir.

Ibrhm

Aktif Üye
Merdivenden sonra bir şehre açılan kapı gibi yaklaşık sağdan ve soldan 15 dönümü kapsar gibi açilim yapiyor

Ibrhm

Aktif Üye
Boşluğun dışından ilk belirlediğim odadan kurşun testi yaptım çekim verdi ta'ki merdivenin bittiği yerde çubuklar kapandı.

Gareysarlı

Yeni Üye
Merdivenden sonra bir şehre açılan kapı gibi yaklaşık sağdan ve soldan 15 dönümü kapsar gibi açilim yapiyor
Bayağı büyük bir alan ,tek çubukla şekil çizilebilir.yavas yavaş adımlarla tek çubuğun hareketi yerin altındaki boşluğun krokisidir.Çift tutarakda kenarlarını alabilirsin ve derinlik alabilirsin.

Gareysarlı

Yeni Üye
Boşluğun dışından ilk belirlediğim odadan kurşun testi yaptım çekim verdi ta'ki merdivenin bittiği yerde çubuklar kapandı.
Bendeki çubuk ve bendeki tepkisi boslukta birbirinin üstüne gelip giderek sürekli sallanmasıdır.

Ibrhm

Aktif Üye
Boşluğun üzerinde sağ elde pinpon topu varken bende çarpışan hiç çıkmıyor,ta'ki boşluktan çıkana kadar.

Efendi51

Bilgili Üye
@timur964 hocam 15 gün önce tanıdığım bir arkadaşım ile defineden sohbet ederken ,kendisininde ,on sene önce arkadaş gurubuyla birde metal dedektörleri varmiş.çok uğraşmışlar çok kazmışlar fakat bir sonuç alamamışlar. Hatta kör bir bayan cinci hoca suya bakıp yer söylüyormuş.söylediği bir kaç yer var derken, ben çok inanmadım.Bende çubuklarla bakıyorum ilgileniyorum derken hadi gidelim şu hocanın söylediğı yere bakalım dedim araziye geldik çubukları çektim yaklaşık 30 dönüm arazi müthiş çekim var.altın, boşluk ,küp,kurşun tespiti yaptım. 3×5 bir oda odanın kapısından güney batıya doğru ilk kısa adımda (çubuğu tek ve çift denedim )çubuk 30,40 derece sağa,açıldı .(çiftlide aynı şekilde) sonra tam cubuğun yönünde yaklaşik kırk santim adım attım busefer aynı açıda sola geldi .olay (z)şeklinde yaklaşık 25 adım gitti ve son noktada ,araziye sağ tarafa doğru açıldı çoğu düz bazı girinti çıkıntı yaparak elli metre kadar gittim.Sonra boşluğa döndüm,kapı çıkışının solundan aynı şekilde çıkış yaptım (kapı diyorum çubuk ile çizdiğim yer)aynı açılarda (z)şeklinde karşı tarafın mesafesinde koyduğum işaretin karşısında (z)bitti ve aynı şekilde bu sefer sola doğru yaklaşık elli metre ilerledim.Boşluğun kapısindan çıktığım (z)'nin bittiği yere kadar aceba merdivenmi? Yardımlarınızı bekliyorum.burası bir giriş veya çıkışsa karşılığı da olacaktır müsait zaman onu arayacağım. Arazi güneye doğru meyilli.
@Ibrhm ustam girişlerde kurşun olur genelde, menteşe kurşun olur veya kurşunla kapatırlar girişi, çubukla kurşun bak bence kolay gelsin, kurşun,boşluk,derinlik al bakalım ne diyecek,