Çubukla tektek.

yolgezer

Bilgili Üye
Kalhiyu diye meşhur bi çubukçu var. Duymuşsunuzdur. Çubukla videolarına gore yapmadığı şey yok ve satış yapıyor. Bi arkadaş spariş vermek istemiş bi kaç milyar lafı olmuş. Ne düşünüyorsunuz ustadlar

ragıp

Uzman
İndiana jones

metalal
online metal tedarikçi de şuan 29,50 tl tanesi
netten girip diğer sitelerde de kontrol edebilirsin.
yeşil uçlu olur

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kalhiyu diye meşhur bi çubukçu var. Duymuşsunuzdur. Çubukla videolarına gore yapmadığı şey yok ve satış yapıyor. Bi arkadaş spariş vermek istemiş bi kaç milyar lafı olmuş. Ne düşünüyorsunuz ustadlar
Uzak durmasini tavsiye ederseniz zarara ugramamis olur.
Ayrica karisimli cubuklar belli bir sure sonra ozelligine kaybeder ve istenilen sonuca ulasmak mumkun olmayabilir.

ragıp

Uzman
arkadaş,
site olarak, site yöneticileri olarak sitede bu tür işlerin ticaretini yapanların üyeliğini iptal ediyoruz
çünkü; üyelerin kandırılmasını istemiyoruz.
üç dk evvel bir sitede çubuğun tanesini 29,50 tl olarak gördüm
yani bir takım gümüş çubuk maliyeti 29,50X2+kargo dur
maximum 75 tl tutmaz
dolayısı ile o tür yerlerden çubuk almamanızı öneriyoruz.

odin

Editör
İndiana jones

metalal
online metal tedarikçi de şuan 29,50 tl tanesi
netten girip diğer sitelerde de kontrol edebilirsin.
yeşil uçlu olur
bendekilerin ucu mavi. sanirim kadmiyumsuz. velhasil tekrardan uyarayim; kadmiyum kansorejen bir metaldir o yuzden kullanirken dikkat etmekte fayda var.

Absalom

Member
arkadaş,
site olarak, site yöneticileri olarak sitede bu tür işlerin ticaretini yapanların üyeliğini iptal ediyoruz
maximum 75 tl tutmaz
Ustam o Kalhiyudan çubuk almak değilde videolarını izlediniz mi hiç veya verdiği bilgiler hakkında ne düşünüyorsunuz acaba bı bilginiz var mı onunla ilgili Videolarını gördüm de faydalı mı takip edilmeli mi yani sizce.

ragıp

Uzman
Ustam o Kalhiyudan çubuk almak değilde videolarını izlediniz mi hiç veya verdiği bilgiler hakkında ne düşünüyorsunuz acaba bı bilginiz var mı onunla ilgili Videolarını gördüm de faydalı mı takip edilmeli mi yani sizce.
ustam, elbette bilgi bilgidir, bilginin paylaşılması yanlısıyım. bilgi paylaşıldıkça daha bir güzel olur
amaa, doğru bilgi. :)
Çubuk işinde evvela çubuğun çalışma prensibini bilmeli ve bol bol antreman yapmalısınız.
çubuk işi tecrube ister. çubuğun dilinden anlamak ister
o vakit, bir şeye veya kimseye ihtiyacın olmadığını kendin göreceksin.

selametle

Aliömer

Cubuk İle Bosluk ve Metal Tespiti
Bence bu durum sana kalmış bir şey faydalı buluyorsan çubukta alır takipte edersin. Kim kimi nasıl ve nerede takip edeceğine kendisi karar verir.
Sana Şahit olduğum bir şey anlatayım yılar önce bir tv kanalında kelliğe son yüzde yüz net sonuç adı altında bir ilaç tanıtımı yapılıyordu. İşin tuhaf olan yanı bu ilacı tanıtan şahsın kendiside kel olmasıydı. Ha bu arada adam şuan başka bir tv kanalında başka bir ürün tanıtımı yapıyor ve hala kel. Hata kelliğide dahada artmış. Ve selam

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Kardasim,
Dunya kadar para vermeyin,
Kimse sizi kandirmasin, aldatmasin, vs.vs.
Diye gunlerce emek verip sayfalar dolusu yazi yazdik.
Hicbiryerde bulamayacaginiz bilgileri yazdik.
O bilgileri yeni baslayanlar icin yeterli gorduk, bu nedenle tum bilgi ve tecrubemizi aktarmadik.
Amma kendisini gelistirmek icin gayret edene calisana da bilgude kisitlama yapmadik. Sordular cevapladik. Cevaplamaya devam ediyoruz insallah.
Bunun icinde kimse den 5 kurus talep etmedik etmeyiz.
Gidib de 1.000-1.500 lira vermeyesiniz diye.
Yok illa param cebimde rahatsiz ediyor diyorsaniz yapacak birsey yok. :))))
Yazdiklarimizi ve cubuk hakkinda yazilanlarin tamamini okuyunuz. Cok faydali olacaktir insallah.

yolgezer

Bilgili Üye
arkadaş,
maximum 75 tl tutmaz
Reklâm gayesi kesinlikle değil usta. Yıllardır bu sitedeyim reklam yapmadım yalnis anlaşılmasın. Benim amacimda böyle paralar verip kesinlikle alınmaması yönündedir. Herkes bilgiyi alıp kendi yapmalı bence . Çünkü çubuk işi biraz da şahsın kendisi ile ilgili. Çubuk yapmak isteyenlere tavsiyem nasıl yapılıp kullanıldığını öğrenip kendi çubuğunu yapıp ise koyulması yönündedir. Zaten çubuğu kullandıkça kendi çubuğunun ustası oluyosun yalnısmiyim?