Çubuklar bu taşlarami gidiyor

GERMO

Engellendi
Apollon01 ustam buraya çok yoğunlaştım, o taş çıktıktan sonra sinyal kesildi ve çubuk toprak üstündeki bu taşı gösterdi, moral bozuldu ve çekip gittik, 2 gün yatamadim, ulan yoksa bu kasami, çünkü kucak dolusu, acayip bir taş, 2 gün sonra yanıma birini aldım, balyozla daldım, sadece ortasında o kahverengi gözüken yerde var sinyal, o sinirle tek darbede ikiye bölündü taş, bir parça numune sisesine aldım, sinyal kesildi, umutlar bitti, yarına hayr olsun dilekleriyle, terkedip gittim orayı, ara sıra yine gidiyorum, yani sinyal kesildi.
@GERMO ustam büyük emek vermişsiniz, tekrar baktınızmı aynı yere çubukla, bazen bilinçli olarak mineralli taş konuluyor mal olan yere, ayrıca bir arkadaştan yeni öğrendim, sağ avuç içine 1 tutam bayan saçı aldığın zaman çubuğun minerale gitmediğini sadece değerliye gittiğini söyledi , bunu da denemek lazım sizde deneyin bakalım hayırlısı olur inşallah

Apollon01

Moderatör
Moderatör
@Apollon01 ustam buraya çok yoğunlaştım, o taş çıktıktan sonra sinyal kesildi ve çubuk toprak üstündeki bu taşı gösterdi, moral bozuldu ve çekip gittik, 2 gün yatamadim, ulan yoksa bu kasami, çünkü kucak dolusu, acayip bir taş, 2 gün sonra yanıma birini aldım, balyozla daldım, sadece ortasında o kahverengi gözüken yerde var sinyal, o sinirle tek darbede ikiye bölündü taş, bir parça numune sisesine aldım, sinyal kesildi, umutlar bitti, yarına hayr olsun dilekleriyle, terkedip gittim orayı, ara sıra yine gidiyorum, yani sinyal kesildi.
GERMO ustam iyi ve acı tecrübe olmuş, aynı şekilde bende bir taş kırdım, elime altın alıyorum gidiyor,gümüş gidiyor, bir küp parçası aldım yine gidiyor, çok da zor kırılıyor meret, dıştan ufak ufak kırdım kırdım, bu arada kazmamda ucundan attı biraz kırıldı, hırs yaptım abi 2-3 saat taş kırdım aynen böyle taş içinde sarı bir taş orda sıkışıp kalmış ve sinyal dağıtıyormuş, parçalayınca çubuklar ne yapacağını şaşırdı, ilk mineral deneyimimi böyle yaşamaışştım, Allah daha güzellerini rast getirsin inşallah, rızkı veren o, nasibimizde nerde ne zaman varsa alırız inşallah, biizden çaba göstermesi onuda çabalıyoruz, her yolu deniyoruz, emek masraf ediyoruz, malum emekliyiz, güzel bir hobi yardımlaşmada güzel, kolaylıklar dilerim gardaşım

kabakburgiba

Operatör
@Apollon01 ustam buraya çok yoğunlaştım, o taş çıktıktan sonra sinyal kesildi ve çubuk toprak üstündeki bu taşı gösterdi, moral bozuldu ve çekip gittik, 2 gün yatamadim, ulan yoksa bu kasami, çünkü kucak dolusu, acayip bir taş, 2 gün sonra yanıma birini aldım, balyozla daldım, sadece ortasında o kahverengi gözüken yerde var sinyal, o sinirle tek darbede ikiye bölündü taş, bir parça numune sisesine aldım, sinyal kesildi, umutlar bitti, yarına hayr olsun dilekleriyle, terkedip gittim orayı, ara sıra yine gidiyorum, yani sinyal kesildi.
:apologetic::confused:

kabakburgiba

Operatör
GERMO kardeşim.ne yaptın şimdibu taştan bi numune aldınmı yanına.al al.bu yanında dursun devamlı.çok ihtiyacın olacak.şakülde kullan.bu yanında oldumu hiç kazmazsın.3 ay heeee.kaz babam kaz.bu olsa idi numunelerinde. gülüp geçecektin.arkadaşlarındanda bi fırça yerdin önce.buda birşey anlamıyo derler,fakat işte böyle 3 ay sonra hak verirler.

kabakburgiba

Operatör
germo@kardeşim yavv şimdi gülmeyipte ne yapayım,allah,ını seversen.malzemeyi bulmışsun işte.

kabakburgiba

Operatör
sen yine dua et 20 m kazanlar var.bunlar varya beni hiç sevmezler.neden çünkü adamların anası ağlamış,artık bitmişler.burda birşey yok bu var deyince,ulan buda kafayı yemiş diyorlar, eeeeee kazmaya devam. sonra elde var 3 ün 1 i.

GERMO

Engellendi
kabakburgiba ustam inanki yaptığım herşeyi keyifle yaptım, herkesten fırça yedim BulursamKader25 bayram gardasim fırça kalmaz attı, kafatasim şiş doldu, ne edek mecburum çırağım, gerçekten ustam çok sabır var bende, bir işi öğrenmek için peşini bırakmam, ne zaman bana gayipten haber gelir, bırak diye o zaman bırakırım, bazen ben bile korkuyorum kendimden, hayırlısı şu epifiz bezini tamir edeydik, siz ustalarima rahat yok anlayacağınız, uzaktan uzaktan kulaklariniz cinlarsa acı acı bilinki benim, Allah cc sizlerden razı olsun, benim en değerli hazinelerim sizlerin o saf temiz yurekleriniz,

GERMO

Engellendi
kabakburgiba ustam, o kadar değil ustam benim keyfim 2 mt bilemedin 3 mt, yanimdakiler benden yaşlı, hani kaç yerde elimiz boş dönünce, şimdi nazla cilve ile geliyor bu 60 gençleri, ufak birşey bile bulsam çubuk sakulle pesimi bırakmaz bunlar, hani tek başımada keyfî olmuyor, ateşte çay yapıyorum inan icesim gelmiyor, yalnızlık teklik rabbimize mahsustur, bakalım artık bundan sonra kimi kandirabilirim yanımda gezmek için, ilk başta gençler yegenler vardı yanımda, onlar bile baktılar birşey yok kayboldular, bu işin keyfini herkes çıkaramaz, insanlar diyor lokma piş, ağzıma düş, ustam bir haftadır iğne ile ayaktayim geçen günler soguktu şifayı kapmışım, artık sezonu tam açmak lazım,
sen yine dua et 20 m kazanlar var.bunlar varya beni hiç sevmezler.neden çünkü adamların anası ağlamış,artık bitmişler.burda birşey yok bu var deyince,ulan buda kafayı yemiş diyorlar, eeeeee kazmaya devam. sonra elde var 3 ün 1 i.

GERMO

Engellendi
kabakburgiba ustam, o zaman yanımda yegenler vardı, kiyamadim gençlere, 25 tesbit yeri var, baktım biri dedi amca müsaade edersen arkadaşımı cagirayim gelsin, benimde canıma minnet, kışşt babama sölerim senide eversin misali, JCB geldi 40 dakkada 3 yeri halletti, baktım 3 ünde birşey yok, digerlerinede bulasmak istemedim, çünkü çubuk ve sakul bilgisi az, elde cihaz yok, ama iyi bir tecrübe oldu, dedim borcumuz ne, dedi kumandan bu yegenlerin beni rezil eder aleme, ne parası iki bardak cayinizi içtim dünyaya bedel, beleşe alışkın değilim ama buda böyle oldu işte. Numuneler arabada ustam nere gitsem yanımda.
@GERMO kardeşim.ne yaptın şimdibu taştan bi numune aldınmı yanına.al al.bu yanında dursun devamlı.çok ihtiyacın olacak.şakülde kullan.bu yanında oldumu hiç kazmazsın.3 ay heeee.kaz babam kaz.bu olsa idi numunelerinde. gülüp geçecektin.arkadaşlarındanda bi fırça yerdin önce.buda birşey anlamıyo derler,fakat işte böyle 3 ay sonra hak verirler.