Çubuklar bu taşlarami gidiyor

GERMO

Engellendi
kabakburgiba ustam seni sevmeyenin hemoroidi şişsin, kime ne zararimiz var.
sen yine dua et 20 m kazanlar var.bunlar varya beni hiç sevmezler.neden çünkü adamların anası ağlamış,artık bitmişler.burda birşey yok bu var deyince,ulan buda kafayı yemiş diyorlar, eeeeee kazmaya devam. sonra elde var 3 ün 1 i.

GERMO

Engellendi
kabakburgiba ustam, yani diyorsun sol elde bu taştan, sağ elde sakul düş yollara,
tut sakulu 83 cm den boşluk bul,
bulduğun boşlukta 79 cm den birde kemiğe bak,
taş sol elde mineral yaklasabilirmi diyorsun, erkekse gelsin mineral, sonra 55,88 cm gümüş, 76,2 cm den bakır bak, sonra 55,88 cm den kurşuna bak, bunlar gumusle ayni sadece tur sayisi farkli diyorsun, bunların ip boyundan, yoh lo bunlar bitmiş dükkanda, en iyisi Sarıkıza bak sen, 72,5 cm den, 80 cm demirede bak diyorsun, nasılsa mineral yok, bırak sol eldeki mineralli taşı, sol ele neodiyum mıknatıs al, düş yollara diyorsun hemi, valla önce sağlık ustam, hastayım iğne ile ayaktayim 3 gündür, sendende yeni bilgiler geldikçe daha erken iyi olur şevk gelir inşallah, çünkü bu işin Şevki zevki gelecek ile ilgili planları bile güç verir insana, Allah cc ya emanet olun.
germo@kardeşim yavv şimdi gülmeyipte ne yapayım,allah,ını seversen.malzemeyi bulmışsun işte.

Apollon01

Moderatör
Moderatör
YAA GERMO ustam evvelki gün yol kenarında bir taş vardı şüphelendim, arabadan indim çubuğumla bakarken hoop ordan geçiyormuş Jandarma geldi, elimde çubukları falan da gördüler, gel hele amca dediler, bende buyrun gençler şöyle bir temiz hava alam dedim, ççam havası dedim, dediler neye bakıyorsun böyle, ne iş yaparsın dediler, bende devletten emekliyim böyle geziniyorum, memleket çok güzel dedim, bu çubuklar ne işe yarar dediler bende su falan bakıyorum buluyorum dedim, keşif yapıyorum dedim, dediler bu çubukla sen define arıyorsun, dedim gardaşlar bu dağda define ne gezer, bu yol kenarında ben tek başımayım ne yapabilirim dedim, dediler ki en son bizim mıntıkaya gelme bir daha, bu arada arabamı falan hep aradılar bir kaç tane çubuk birde yılan kamera harici bişe yok, dedim arkadaşlar çubukla gezmek suç değil, doğacıyız böyle güzel havalarda güzel arazide bazen dolaşıyorum dedim, öylece ayrıldık, yaa adamlar kazma kürek falan bulsalardı arabada herhalde tutuklayacaklardıkahkahakahkaha bende biraz tırstım abi 2 gündür araziyi uzaktan keşifliyorum

GERMO

Engellendi
Apollon01 ustam memlekette yapacak başka bir iş bulamayınca kafayı definetörlere takmışlar, memleket o kadar dürüst, okadar huzur doluki, çeşmelerden bereket akıyor, kazanlardan çeşit çeşit yemek kokuları geliyor, evler desen bolluk içinde, demekki birilerinin bir yerine batacak birşey bulamamışlar, suç sende kardeşim, cubuklarina sahip çık, demekki senin çubuklar battı bir yerlerine. :143:
YAA @GERMO ustam evvelki gün yol kenarında bir taş vardı şüphelendim, arabadan indim çubuğumla bakarken hoop ordan geçiyormuş Jandarma geldi, elimde çubukları falan da gördüler, gel hele amca dediler, bende buyrun gençler şöyle bir temiz hava alam dedim, ççam havası dedim, dediler neye bakıyorsun böyle, ne iş yaparsın dediler, bende devletten emekliyim böyle geziniyorum, memleket çok güzel dedim, bu çubuklar ne işe yarar dediler bende su falan bakıyorum buluyorum dedim, keşif yapıyorum dedim, dediler bu çubukla sen define arıyorsun, dedim gardaşlar bu dağda define ne gezer, bu yol kenarında ben tek başımayım ne yapabilirim dedim, dediler ki en son bizim mıntıkaya gelme bir daha, bu arada arabamı falan hep aradılar bir kaç tane çubuk birde yılan kamera harici bişe yok, dedim arkadaşlar çubukla gezmek suç değil, doğacıyız böyle güzel havalarda güzel arazide bazen dolaşıyorum dedim, öylece ayrıldık, yaa adamlar kazma kürek falan bulsalardı arabada herhalde tutuklayacaklardıkahkahakahkaha bende biraz tırstım abi 2 gündür araziyi uzaktan keşifliyorum