çubukta başka bir yöntem

hayalsaati

Bilgili Üye
Bu frekanslar khz cinsinden sanırım
Hayır telefona girilen hz cincinden. Ben elektronik mezunuyum. Şimdi diyeceksin 4 hz kulakla duyulmaz. Evet ben de ilk öyle demiştim. Programa göre girilen değer diyelim biz buna. Ev şartlarında denenerek bu değerler bulunmuş. Arazide eşleşiyormu onu denemek lazım. Ben denemeleri evde yapmıyorum. Bu yöntemde çubuk biraz farklı çalışıyor önce 5-6 kez sağ sol yapıyor bulursa o yöne yöneliyor bulamazsa sağ sola devam ediyor.

Metin777

Aktif Üye
Hayır telefona girilen hz cincinden. Ben elektronik mezunuyum. Şimdi diyeceksin 4 hz kulakla duyulmaz. Evet ben de ilk öyle demiştim. Programa göre girilen değer diyelim biz buna. Ev şartlarında denenerek bu değerler bulunmuş. Arazide eşleşiyormu onu denemek lazım. Ben denemeleri evde yapmıyorum. Bu yöntemde çubuk biraz farklı çalışıyor önce 5-6 kez sağ sol yapıyor bulursa o yöne yöneliyor bulamazsa sağ sola devam ediyor.
Usta ben bu sistemi 2 yıl evvel denedim sonuç hüsran. Program bedava ama araziye gidip gelmek kazmak epey masraf çıkarıyor. Mineralli yerlerde minerale daha fazla gider diye düşünüyorum. Mhz cinsinden denemek daha mantıklı. O frekanslar da mineral olma ihtimali çok düşük diye düşünüyorum

Metin777

Aktif Üye
Hem hz cinsinden 4 buçuk gibi değer giremezsin. Bunda bir yanlışlık var sanırım

Metin777

Aktif Üye
Memolii wesli1986 ustalarım bu videoda ayarlar da var. İnanın denemeye değer.
[video=youtube_share;jteGszrdXZ4]https://youtu.be/jteGszrdXZ4[/video]
Selim yüksel adında bir sahtekar bu usta. Plastikten radar yaptı aldık kromdan çubuk yaptı aldık akrep cep programını allahtan radar alana bedava verdi. Tüm sistemleri elimde var evde yatıyor. O adamın radar videosunun altında telefon numaram daha var. Bazı arkadaşlar arıyor aldıysan memnunmusun diye bende sakın alma diyorum. Her seferinde değişik değişik şeyler çıkarıyor bu adam. Denemenizde zarar etmezsiniz ama fazla masraf etmeyin derim.

Bir kere bulan bir sistemi kim niye açık etsin neden ucuza satsın. Gider bulur rahatına bakar.

hayalsaati

Bilgili Üye
Metin777 ustam ben piyasadan 50 metre görüntü deseler bile beş liraya almam. Emanet 8 metre derinlik yazan bir cihazı bir ay kullandım. Bir metreyi geçmedi kürege değeri altına çelik dedi götürdüm emaneti geri verdim. Ama her fikri kendim yapma imkanım varsa yapar denerim.
Sadece çubuk üzerinde çok duruyorum. Zihin gücü olmadığını biliyorum. Açıklanamayan bir olay olsa da bahçemde metal bırakmadım hep çıkardım. İlginç bir şey bahçede çok tamirat yaparım kamelya çit gibi hiç düşürmediysem bir kilo çivi vida düşürmüşümdür. Çubukla bulduğum çiviler sadece köşeli nal çivileri hiç kendi düşürdüğüme gitmedi. Bu çivileri zihin gücüyle bulmuyorum çünkü bu bahçe 60 yıldır bizde bizden önce iki büyük ağaç varmış hayvan nallarlarmış burda. Kısacası benim bulduklarım 60 yıldan daha öncesine ait. Ve çubukların gösterip de boş çıktığı hiç olmadı. Sadece değerli konusu sıkıntılı

Metin777

Aktif Üye
Metin777 ustam ben piyasadan 50 metre görüntü deseler bile beş liraya almam. Emanet 8 metre derinlik yazan bir cihazı bir ay kullandım. Bir metreyi geçmedi kürege değeri altına çelik dedi götürdüm emaneti geri verdim. Ama her fikri kendim yapma imkanım varsa yapar denerim.
Sadece çubuk üzerinde çok duruyorum. Zihin gücü olmadığını biliyorum. Açıklanamayan bir olay olsa da bahçemde metal bırakmadım hep çıkardım. İlginç bir şey bahçede çok tamirat yaparım kamelya çit gibi hiç düşürmediysem bir kilo çivi vida düşürmüşümdür. Çubukla bulduğum çiviler sadece köşeli nal çivileri hiç kendi düşürdüğüme gitmedi. Bu çivileri zihin gücüyle bulmuyorum çünkü bu bahçe 60 yıldır bizde bizden önce iki büyük ağaç varmış hayvan nallarlarmış burda. Kısacası benim bulduklarım 60 yıldan daha öncesine ait. Ve çubukların gösterip de boş çıktığı hiç olmadı. Sadece değerli konusu sıkıntılı
Usta ben 6 ay uğraştım. Ne boşluğa denk geldik ne değerliye.bize de o lazım. Hevesini kırmayayım ama sen yine de uğraş. Ama bu adamdan birşey 5 lira bile olsa alma. YouTube de o kadar gerçekleri yazdım rakip firma elemanları diyip youtubeden o mesajları sildiriyor ve küfürlü mesajlar için de dava açacağım diye tehtid ediyor.

yolcu0216

Yeni Üye
[h=1]Metscope F24 Dedektör bunun ilk modelini arazide açık alanda test ettik 20 metreden fazla birmesafeden gördü garip ama çekiyor pahalı değil araştırın ama kullanan usta olsun her marka elimde mevcut kullandım ama bunu kullanan bi amcaya denk geldim adam cihazla bütünleşmiş kralını tanımam açıkcası[/h]

Metin777

Aktif Üye
[h=1]Metscope F24 Dedektör bunun ilk modelini arazide açık alanda test ettik 20 metreden fazla birmesafeden gördü garip ama çekiyor pahalı değil araştırın ama kullanan usta olsun her marka elimde mevcut kullandım ama bunu kullanan bi amcaya denk geldim adam cihazla bütünleşmiş kralını tanımam açıkcası[/h]
20 metre derinden mi çekiyor yoksa 20 metre ilerideki hedefi mi çekiyor

yolcu0216

Yeni Üye
ileridekini gördüm 15 metrede metal var dedi ama kazmaya tabiki yeltenmedim bile:D

hayalsaati

Bilgili Üye
Gitti geldi konu cihaza bağlandı gene :zuhaha: