ÇUBUKTA DEMİR , MİNERAL ELEME

hayalsaati

Bilgili Üye
Ben devreyle uğraşamam diyenler için: çubuğu bobinle aynı şekilde yapın. bobinin iki ucunu kabloyla uzatın ucuna bir jak fiş takın. Bu jak fiş telefon kulaklıklarındaki fiştir. Bu fişi telefonunuza takın. Telefona frequency sound genarator programını play store den indirin. programda sinyali 4.1 hz ayarlayıp çalıştırın.
Screenshot_20221013_225645_com.finestandroid.soundgenerator.jpg

Ekli dosyalar

spyfrs

Moderatör
Moderatör
Birde test videosu yayınlarsan konu tamamlanır güzel çalışma.

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
Ustaya helal olsun, detaylı anlatmış teşekkürler.

t 964 R

Member
aleykum selam olaya manuel başlayıp dijital bitirmişin şını sakın unutmayın manuel için konuşuyorum sen tuttuğun çubukların dizitalde yazılımlı sabit mineralli kan değerli bir cihaz olarak farzet : el cumle*ÇUBUĞU KİM TUTUYORSA ONUN YAZILIMI ONA AYİTTİR YANİ BENDE ŞUNA ALTIN ŞUNA BOŞLUK AÇTI KAPADI SİZDE DENEYİN KİMSE DEMEMELİ HERKEZ SONUCU ARAZİDE VUCUT FIREKANSIYLA OLUŞTURDUĞU TRCRUBEYLE GEÇERBİDİR BAŞARILIDIR* Bir başkasında aynı sonuçlar asla oluşmaz bu sebeple alantarama diye birşey icat etmişler satıyorlar garibanaişe yaraması tesadufe bağlıdır neden mi onun yazılımı tecrubesi ona benimkini bilemezki cip yazılımımı kullansın *tek yazılım seri uretinm bir metal cinsini seçin çubuk yapmak için ve değiştirmeyin değişikliği başkasının bildiği senin bilmediğin yerdeki seçtiğin metal çubukla doğru sonuçları bulmaya çalışın asla ve asla kendi gömduğun olmama lı kısa bilgi vermeye çalıştım umarım konu dağılmamıştır kolaylıklar başarılar:rolleyes:

oymak beyi

Bilgili Üye
Aradığın metal kaç khz frekansta yayın yapıyor bir öğren bakalım.
Sonra o frekansı girip taratabilecegin bir teknoloji var mı onu da araştır, cevabı bulacaksın.
Ustamızda bundan bahsediyor işte, aranılan metalin frekansini yazmış, cubuklara da araması için bu frekansı veriyor. Siz bu işlemi yaptınız mı? Sonuç mu alamadınız neye dayanarak sonucun hüsran olacağını söylüyorsunuz

sirus

Yeni Üye
Kendi adıma sizi kutluyorum ve tebrik ediyorum. Emeğinizi çalışmalarınızı hiç bir şey gözetmeksizin açık bir şekilde paylaşmışsınız.
Bazı çubukçular gibi çok şey biliyor gibi yapıp gizemli ve süslü cümleler kurup bilgi adına hiç bir paylaşımı olmayanlar gibi yapmamışsınız. Siz bilginizi paylaştınız isteyen yapar isteyen yapmaz ilerki zamanlarda tarif ettiğiniz şekilde yaparım inşallah.

Avni Abi

Yeni Üye
Ustamızda bundan bahsediyor işte, aranılan metalin frekansini yazmış, cubuklara da araması için bu frekansı veriyor. Siz bu işlemi yaptınız mı? Sonuç mu alamadınız neye dayanarak sonucun hüsran olacağını söylüyorsunuz

oymak beyi

Bilgili Üye
Salon da üç farklı köşeye üç farklı kova koydular . Bitanesjnin altinda altin vardi. Ben dışarıda idim . Hangisinde altın oldugunu bilmiyorum. Cubuklarla tek seferde hangisinde altın olduğunu buldum. Aynı testi kendimce yaptigim frekansli cubukla da buldum . Araziyi konuşmak icin henuz erken, simdi bu yasadigim tecrube ettiğim olay nasıl oluyor sizin dusuncenize göre benim bu tespitimin olmamasi lazim, peki bu benim yasadigim nasil oldu ?

Asya26

Member
Salon da üç farklı köşeye üç farklı kova koydular . Bitanesjnin altinda altin vardi. Ben dışarıda idim . Hangisinde altın oldugunu bilmiyorum. Cubuklarla tek seferde hangisinde altın olduğunu buldum. Aynı testi kendimce yaptigim frekansli cubukla da buldum . Araziyi konuşmak icin henuz erken, simdi bu yasadigim tecrube ettiğim olay nasıl oluyor sizin dusuncenize göre benim bu tespitimin olmamasi lazim, peki bu benim yasadigim nasil oldu ?
oymak beyim bende cok defa arazide altın saklayıp çubukçu arkadaşıma arattirdim her seferinde buldu ama yıllardır arazideyiz daha bi sikke yakalamisligimiz dâhi yok
onun için gerçek bi altın sikke bulmakla ev testlerini kiyaslamayiz
sebebini bende bilmiyorum 🙂