ÇUBUKTA DEMİR , MİNERAL ELEME

oymak beyi

Bilgili Üye
oymak beyim bende cok defa arazide altın saklayıp çubukçu arkadaşıma arattirdim her seferinde buldu ama yıllardır arazideyiz daha bi sikke yakalamisligimiz dâhi yok
onun için gerçek bi altın sikke bulmakla ev testlerini kiyaslamayiz
sebebini bende bilmiyorum 🙂
Aslına bakarsak bir çoğumuz aynı durumdayız, frekans işleri ile ugrasmanin sebebi de bu , evde buluyoruz bahcede buluyoruz arazide ne oluyorda bulamıyoruz? Diger faktörleri aradan çıkarabilmek icin herkes kendince biseyler deniyor, ustamizda bende frekans deniyoruz, benim bir kac deneme yapacağım seyler de var frekansdan baska ama sonuc olarak önemli olan arazide ki testden geçmesi yani bulabilmek:)

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
oymak beyim bende cok defa arazide altın saklayıp çubukçu arkadaşıma arattirdim her seferinde buldu ama yıllardır arazideyiz daha bi sikke yakalamisligimiz dâhi yok
onun için gerçek bi altın sikke bulmakla ev testlerini kiyaslamayiz
sebebini bende bilmiyorum 🙂
Sebebini açıklayalım o zaman ustam :) Altın uzun süre herhangi bir element ile temas etmediğinde potansiyel olarak köşesine çekilir yani uyku moduna geçer. Mesela neden altını hep yanmış çamur küplerinde saklarlar? Çünkü yanan bir madde içindeki bütün enerji ve moleküllerden arınmış olur ve uyku moduna geçmesi daha da hızlanır ve bulunması dahada zorlaşır. Şimdi soru şu olur peki neden altın madenleri bulunabiliyor? Genellikle damar şeklinde olduğundan muhakkak bir yerde herhangi bir element ile temaslı oluyor ve yer altına bazı alet edevatlarla elektrik şokları gönderiliyor bu gönderilen elektrik şoklar sayesinde kinetik enerjiye dönüşüyor. Elde avuçta tutulan altın insan vücudundan, oksijenden, güneşten, havadan ve daha bir çok etkenden enerji alır ve kinetik enerji taşır başlarda frekansı yoktur ama temas ettiğinden dolayı frekans alır. Sakladığınız zaman muhakkak elinize altın alıp aramak zorundasınız ve elinize aldığınız altın da aynı frekansa sahip olur ve bulmanız kolaylaşır. Bu arazide de aynıdır evde de. Bu nedenle ölü güzel ile diri güzel arasındaki farkı kavramak önemlidir. :)

Son düzenleme:

toyalp

Süper Moderatör
Sonuç olarak arazide direkt altın arayacaksanız önce uyku moduna geçmiş olan bu potansiyel gücü harekete geçirmeniz gerekiyor. Bunu birçok çeşit yöntemle harekete geçirme olasılığı var ama açıkta olan altın parçacıkları için geçerlidir bu yöntemler. Kapalı küp içindekiler için durum pek de iç açıcı değil. Çünkü yukarıda da belirttiğim gibi küpte saklamalarının sebebi erken uyuması temasın kesilmesi vs. vs. Bu potansiyel gücü harekete geçirmek isterken aynı zamanda bunun çevresindeki diğer elementleri ve birleşikleri de frekans ve çekim olarak daha da güçlü hale getirmiş olacağınızı da unutmamanız gerekiyor. Bu nedenle diğer elementleri ve minerali eleme yöntemleriniz ne kadar güçlü ve doğru işte o zaman anlamış olursunuz. :)

toyalp

Süper Moderatör
Uzun zamandır bu konu üzerinde araştırmalar yapıyorum ama işimden ve bulunduğum şehirden dolayı araziye çıkma imkanım neredeyse sıfır denecek kadar az olduğundan testlere geçemedim. Şimdi burada bazı şeyleri yazarsam yazdıklarım garibanın cebinde gözü olanların iştahını kabartacağından yazmayacağım. Nasıl diye soracak olursanız. Daha önce bir çubuk konusunu altına eklediğim aşağıdaki görseller ile daha sonra frekanslı alan tarama diye garibana umut sattıkları için hiçbir görsel ve açıklama eklemek istemiyorum. Aşağıda resimde gördüğünüz görsel bir wifi adaptör anteni ve radyo anteni. Birileri bunları kullanarak sözde alan tarama adı altında saçma sapan önünü bile göremeyen ürünler üretip allandırıp pullandırıp millete satmaya başladılar. Belki içimizde hatırlayanlar olabilir, Bulursamkader ustamızın açtığı bir konunun altına yoruma eklediğim bu görseller bir süre sonra cihaz olarak karşımıza çıktılar. Bu konu dikkatimi çekti ama elde tuttuğun altın senden mi enerji aldı yoksa başka bir elementten mi aldı o çok önemli. Her neyden enerjiyi aldıysa yer altındaki uyuyan altına da aynı enerjiden göndermen gerekiyor. Yani demem o ki değerli fifa hakemimiz Erman Toroğlu hocamızın deyimi ile sen elindeki altına meyve suyu içirip yer altındaki altına kola içirirsen küser darılır ve saklanır bulamazsın. Çünkü altın çok nazik çok titiz ve seçicidir. Umarım bunları da göz önünde bulundurur bu şekilde ar-ge yaparsınız.
wifi-adaptor-kablosuz-cift-antenli.jpg

toyalp

Süper Moderatör
Bu arada enerjiden elementten moleküllerden ve alıp vermekten bahsetmişken eklemek istediğim bir husus var. Neden hep altından vermeyi bekliyoruz ustalar. Veren el alan elden daha üstün değil miydi? Vermeden almak hangi kitapta yazıyor? Yok frekans alalım, enerji alalım, çubuktan altının hareketini alalım, en son altının kendisini alalım. Var mı öyle bir dünya? Bu uğraştığımız madde dünyanın uğruna savaş verdiği en değerli maden. Neden biraz da verme konusunu araştırmıyoruz? Bir hayvanı bile elimizdeki yiyecek ya da mama ile çağırırız. Bunları yazdım diye yer altına da frekans veren cihaz üretmeye kalkmasın ya da ürettim diyen çıkmasın kimse :) çünkü yer altına dünyanın en gelişmiş frekans uydusu Garmin bile öyle bir teknoloji üretemedi daha :) Başka bir şeyler araştırmanızı tavsiye ederim :) Mesela su, elektrik veya farklı fikirler sunacak ustalara ihtiyaç var. Bu dediklerim çok önemli yazdıkça yazıyorum ama ana temel projemden zerre bir şey yazmayacağım sadece tüyo veriyorum ona göre :) Demem o ki bir şeyler vermeliyiz ki bir şeyler alabilelim. Aksi durumda bütün uğraşlar evdeki ya da bahçedeki deneylerin ötesine geçemez. Hayırlı araştırmalar ve forumlar.

oymak beyi

Bilgili Üye
Keske elektronik den biraz anlasaydim, elektronik olmayinca rechizat da alamıyorsun teçhizat olmayinca deneyeler de sönük geciyor,kendimce bir kac projem var da bir cubuga bile enerji vermek için on kisiyi ariyoruz kisa devre yaptırmamak için ama kendimden umutluyum 😊

atasdibi

Bilgili Üye
Bu alanda techizat alamamanız iyi olmuş, boşa para ve zaman harcamamışsınız. Frekanslı alan taramadan önce frekansın ve rezonansın ne olduğunu araştırmakta fayda var. Sonra uygun frekansı verip yeraltındaki altını uyandırıp elinizdeki çubuğun bunu size bildirmesi olayına dönersiniz. Herhangi bir madenin uyku durumuna geçme olayına dair yerli veya yabancı bir bilimsel kaynak bulup ta paylaşan olursa minnettar olurum.

Avni Abi

Yeni Üye
Eşeğin aklına karpuz kabuğu sokup durmayın.
Yarin da biri çıkar ben altini uyandirmanin yolunu buldum bu makinayi satiyorum der!

Altın şahsına münhasır değildir. Bakır ne ise gümüş ne ise o da odur. Farkli kılan şey enerjisi daha yüksektir.
Hicbir nesne UYUMAZ!

Bilakis tüm donanimlariyla aktif haldedir.
Hangi saftrik bunu uydurduysa yıllardır milletin ağzına sakız olmuş. Diyamanyetik metalleri bulamayıp mabadlarindan palavra uyduruyorlar.

Atomlar titresir. Titresen atomlar Emd yayar. Emd yayılması demek frekans demektir. Frekans demek kendini 1 saniye içinde kaç defa tekrar ettiği demektir. Nanometre dalga boyları ile ifade edilir.
Yüz sene önce bilimsel ispatı ortaya konmus bir durumu yok sayıp Amerikayi tekrar keşfetmeye kalkmak apayrı bir saflık olsa gerek.

Yerden ulaşmak istersen elektron yorungelerine, havadan ulaşmak istersen,yine bu yorungelerden 360 derece etrafa yayılan ve farkli frekanslar ile karşılaşırsın.

Yazmayim yazmayim diyorum ama okuyup araştırmadan bilgisi yokken fikri olup cahilliğin dibini siyirmaniza acayip ayar oluyorum...

atasdibi

Bilgili Üye
Yarin da biri çıkar ben altini uyandirmanin yolunu buldum bu makinayi satiyorum der!

Altın şahsına münhasır değildir. Bakır ne ise gümüş ne ise o da odur. Farkli kılan şey enerjisi daha yüksektir.
Hicbir nesne UYUMAZ!

Hangi saftrik bunu uydurduysa yıllardır milletin ağzına sakız olmuş. Diyamanyetik metalleri bulamayıp mabadlarindan palavra uyduruyorlar.

Atomlar titresir. Titresen atomlar Emd yayar. Emd yayılması demek frekans demektir. Frekans demek kendini 1 saniye içinde kaç defa tekrar ettiği demektir. Nanometre dalga boyları ile ifade edilir.
Yüz sene önce bilimsel ispatı ortaya konmus bir durumu yok sayıp Amerikayi tekrar keşfetmeye kalkmak apayrı bir saflık olsa gerek.

Yerden ulaşmak istersen elektron yorungelerine, havadan ulaşmak istersen,yine bu yorungelerden 360 derece etrafa yayılan ve farkli frekanslar ile karşılaşırsın.

Yazmayim yazmayim diyorum ama okuyup araştırmadan bilgisi yokken fikri olup cahilliğin dibini siyirmaniza acayip ayar oluyorum...
Bende sizin gibi düşündüğüm için yazdım. Bu sektörde bazı şeyler çabuk dile düşüyor. Elektronlar çarpışıyor, iyonlar yakalanıyor, madenler uyuyor, toprağa frekanslar verilip alınıyor :) bunları söyleyip çubuk satanlar define buluyor vs vs vs

x man

Yeni Üye

Hicbir nesne UYUMAZ!

Dalga boyu ne kadar küçükse yaydığı enerjisi o kadar büyük, altın 242.8 gümüş 328.1 bakır 324.8'dir.
Uyuyor dediği yıkıcı dalga oluşumu olabilir mi ustam.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Okuyoruz okumaya devam ediyoruz. Uyuyor yada uyumuyor ben onu beşi bilmem. Daha çubuk ile altın bulanini ben görmedim. Bende dahil bulamıyoruz abiler net.. Kitabın ortası budur... Aksini iddia edeni araziye tüm masraflarıni çeker davet ederim...

Son düzenleme:

x man

Yeni Üye
Okuyoruz okumaya devam ediyoruz. Uyuyor yada uyumuyor ben onu beşi bilmem. Daha çubuk ile altın bulanini ben görmedim. Bendede dahil bulamıyoruz abiler net.. Kitabın ortası budur... Aksini iddia edeni araziye tüm masraflarıni çeker davet ederim...
Evet ustam oku araştır dene yap daha tık yok mutluluk çubuğu şart 😁