Cüce cinler,gnomeler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

murat5164

Bilgili Üye
Turko Öyle oldu haklısın ))) Ama duymadın demekki Mayheme sor bilir tahta eksik kaldı ))) yukarda yazdı ya ))))

Defineyle işimiz kalmadı şükür, insan boş olunca saçmalıyor haklısın kardeş. Kusurumuza bakma.
Ustam hakkisin sacmaliyorum derken dediklerinin arkasinda durmuyomusun,anlayamadim yoksa kinaye mi yaptin

mayhem

Co Admin
Co Admin
:78: Bilim adamı yeni teoriler var denemeler yapıyor :D

mayhem

Co Admin
Co Admin
Konunun ilk basladığı yere bir bakındımda Konu sahibi fazlaca geç kalmış bence kendi fikrim bu cinleri yok etmek yada baska islemler yapmak çözüm olmamış sanırım doğumdan sonra bir eseriklik kalmış geçmiş olsun ALLAH acil şifalar versin uzaklaşmak baska bir eve geçmek iyi olurmuş tabi hersey imkan yokmu şöyle işi bilen bir şahıs altını almaksa mesele alırsın varsa ama çoğu insanı böyle kandırırlar rüya farklı gösterdiği yeri hiç kurcaladınızmı .

mayhem

Co Admin
Co Admin
Alışkanlık demekki Konu kitlenmiş :D

Turko

Uzman
Geçenlerde surfer konusu gibi cin musallat Vs konuları da kapatma vakti geliyor demiştim vakti geldi çattı. Tılsım li defin konuları dışında cin , musallat gibi konuları sınırlama durumu ile alakalı yönetime oylama sunacağım . Bu konu hakkında muazzam bilgi eksikliği ve karmaşası var . Bir çok kişiyi aşan ve yutan bir konu. Her defasında konu sahibi konudan uzak durmak zorunda kalıyor gelen cevaplar ile. Ya haddinden fazla ciddiye alınıyor konu yada tiye alınıyor. Inanan ve inanmayan kavgasına dönüşüyor.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Eveeeeeet.
Ben okuyana kadar konu kapanmis.
Yaslanduk diyorum, kimse inanmiyor. :)))

Konu sahibine diyecegim şudur:
Sizin evin altinda altin yok.
Baska birsey var, net gozukmuyor.
Senaryo şu:
O gozukeni almak icin orayi kazmaktan baska care yok. Kazilincada hedefi gordugunuzde sizide oraya gommeyi planlamislar. Kazarsaniz basiniza gelecek bu.
Oradakinin ne oldugunu ogrenmek icin;
Son kalan 2 sinin isimlerini daha oncekilere islem yapana soyleyin, islem yapmadan once sorsun. Yarisi dogru yalanlar soyleyecek. Dogru olanlari icinden seçin.
Dunyalik bir kiymet ise onlar oldukten sonra islem yapiniz. Onlar olmeden islem yaparsaniz planladiklari basiniza gelebilir.

######

Kardaslarima ikazimdir.
Havvas islerine asla girmeyin.
Dengeniz bozulur.Bozulan dengenizi duzelttiremezseniz. Omur boyunca carpilmis halde yasarsiniz.
Seyir ve suluk arzunuz varsa;
Kamil Mukemmil Rabbani bir alime tabii olunuz. Silsilesi Peygamber Efendimize sav ulassin ve elinde yetkili olduguna dair deliller olsun.
Namaz kilmayan
Helal haram bilmeyen
İslami bilmeyen
Haramlarin icinde yuzen
Kisinin seyri suluku olmaz zaten.
İlla namaz illa namaz.

Bu islerle ugrasanlar neden namaz kilamaz,
Hic dusundunuz mu?

Bu tiplerin sonu husran olur.
Cogu sekeratta imanini seytana teslim ediyor.
Kelimeyi Sahadete dilleri donmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...