Cüce cinler,gnomeler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sef_er

Operatör
Turko be mubarek nerden buldun bunu ilk kez duydum, her tarakta bezin var ha ustam

mayhem

Co Admin
Co Admin
cinconlarla oynamak güzel eğlenceli onlarda aynı şekilde düşünür fakat bir ifrit ve enerjisi yüksek olan kafayı insana takarsa bitdiğin andır düzelsende eserikli olursun yani son tahtan düzelmez :D Çevremde ve çok samimi olduğum kişiler var oturur konuşurlar ara bunlarla bukadar düzele bildiler yapcak birsey yok hepsinin herkezin bir hikayesi yaşadığı vardır bu işlerle merak sarmak yada isteksizde olsa başından geçenler olabiliyor tıp olarak bir sıkıntım vardı rahatsızlığımdan dolayı çok doktora baş vurdum amaliyat ve garanti yok yapmayalım sakat kalırsın böyle devam diyenlerde oldu . fakat inanın her işte olduğu gibi ehiller var işinin ehlini bulmak gerek yoksa fayancı boya yapamıyor her hocada cinle alakalı işleri bilmez her doktor bazen sülüğün soluncanın yaptığını yapamaz doktor olanları var bu cinlerin aynı insanlar gibi neyse günümüzdeki kırıkcı çıkıkcı olarak bildiğimiz bir yaşlı teyzemiş işi çözdü ALLAH rahmet eylesin işim çözüldü düzelti Kemiği kahkaha konuya gelirsek samsuda bir arkadas tuvalet taşını satmıştı eski tarihi sonra ev yaptırdı samsuna içinde 1 saat dur sıyırırsın kapılar tavan yerinde durmuyor bu meselelerde teşis koymak zordur biri nuska gömmüştür bu sıkıntı yansar kimileri iltibat kurar ne olduğunu varsa arkadası söyler zaten :D gelelim bu arkadaslara her arkadas her işi çözemez büyük hocalar bile bazen ilgilenmez ve bu işler için yetiştirdiği hocalara yönlendirme yaparlar yani arkadaslar bir yerde herseyi bilen aslında birşey bilmez o işle uğraşan ve ehil olanı bulmalısınız .

Turko

Uzman
Turko konuyu okuyarak devam et istersen, ben Kuranda yazana inanırım diğer sayfada arkadaş Havva anamıza iftira Attın diyor açıklama yaptım. Tekrar tekrar yazdırmayın. Beni bırakın ))) Konu sahibine yardım edin. Ben bir inanışın temelini yazdım belki konuyla alakalı belki değil.
Yukarda senin yazdığın senin benimsediginmi ? Ama dediğin gibi av olanlar var. Kurtarmak gerek. Bunuda belirttim konuda ima ettim.
Senin her kelimen tartışma çıkarıyor . Son bir aydır fantastik paylaşımlar yapıyorsun. Dünya nin düz olması. Kertenkele uzaylılar. Şeytan Havva , cinler , periler . Aga kendine gel . Ruh sağlığın iyice bozulmuş. Define ile alakalı herşeyi bıraktın bu tarz şeyler ile uğraşıyorsun. Ne gördün ne yaşadın bilmiyorum. Lakin hiç iyiye gitmiyor durum. Bütün duruşun ve düşüncen değişmiş. Farklı arayış içersinde gibisin.

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Senin her kelimen tartışma çıkarıyor . Son bir aydır fantastik paylaşımlar yapıyorsun. Dünya nin düz olması. Kertenkele uzaylılar. Şeytan Havva , cinler , periler . Aga kendine gel . Ruh sağlığın iyice bozulmuş. Define ile alakalı herşeyi bıraktın bu tarz şeyler ile uğraşıyorsun. Ne gördün ne yaşadın bilmiyorum. Lakin hiç iyiye gitmiyor durum. Bütün duruşun ve düşüncen değişmiş. Farklı arayış içersinde gibisin.

mayhem yaw nerdesin mübarek )))) konuyu bıraktı bana sardılar ))))

mayhem sana sarmış sen mayhemden yardim istiyorsun vizyon tele gibisiniz :200:

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
mayhem sana sarmış sen mayhemden yardim istiyorsun vizyon tele gibisiniz :200:
Deliye saran deliden beterdir ))) Kendi halime bıraktı O. ))))

Yazdıklarım altında yatanı değil kendinize göre çıkarım yapıyorsunuz ))) gittik geldik geçtik o yoldan ))) Define isinide bıraktım diyorum inanan yok.

Son düzenleme:

mayhem

Co Admin
Co Admin
Dinlemek yazılanı okumakta sabır istiyor . konuşulup tartışılsın isteyenler oluyor herkez bildiği yazmak istiyor yorumunu yazana neden takılıyorsunuz konuya odaklı bildiğini yaz baskasının yazdığını sorgulama . yanlış anlaşılmasın tabi sedegor için değil zaten neye inandığını biliyoruz yazmış fakat adam ateist veya baska dürlü bir inanç sahibi arkadaslar konular hep bu yüzden dağılıyor kapanıyor konu 10 sayfa olmuş biri çıkıp ne ini cini filimmi çeviriyorsunuz diyor olay kopuyor :200: çok ilginç biz bu durumları aşmamız gerek çok farklı tartışmak varken bilinçsizce tartışılıyor konularda .

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Dinlemek yazılanı okumakta sabır istiyor . konuşulup tartışılsın isteyenler oluyor herkez bildiği yazmak istiyor yorumunu yazana neden takılıyorsunuz konuya odaklı bildiğini yaz baskasının yazdığını sorgulama . yanlış anlaşılmasın tabi sedegor için değil zaten neye inandığını biliyoruz yazmış fakat adam ateist veya baska dürlü bir inanç sahibi arkadaslar konular hep bu yüzden dağılıyor kapanıyor konu 10 sayfa olmuş biri çıkıp ne ini cini filimmi çeviriyorsunuz diyor olay kopuyor :200: çok ilginç biz bu durumları aşmamız gerek çok farklı tartışmak varken bilinçsizce tartışılıyor konularda .
:190:sedegor feylesofmu :216::216:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...