Cüce cinler,gnomeler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Güzel kardeşim ben kimseye deli demedim. Önce yazılanı iyi oku teşbih dedim benzetme sanatı. İkinci bi hususat eğer yazılanları okumuş olsaydın benimde bu arkadaşımıza tavsiyede bulunmuş olduğumu görücektin...
Teşbihte olsa benzetmede olsa güzel yaklaşım değil. Okudum tavsiyeni. Ha bana deli diyen çok alıştım ))) Arkadaş zaten narin yapım var diyor kırılganım diyor, burda yapılması gereken elbette tavsiye moral öngörü belki. Neyse Hayırlı geceleriniz olsun.

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Yaw arkadaş bu çepni sızır da ne varsa her kes orayı soruyor ))) çıkın çıkın gelin yazın. Yurtdışındayım şu an.
herkes soruyosa vardır bi hikmeti
duble yol geçecekmiş iyi para edecek oralar diyolar
yazın hanımköye uğruycam sanırım oralarda olursan çay içeriz gardaş
hem de laflarız biraz

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Teşbihte olsa benzetmede olsa güzel yaklaşım değil. Okudum tavsiyeni. Ha bana deli diyen çok alıştım ))) Arkadaş zaten narin yapım var diyor kırılganım diyor, burda yapılması gereken elbette tavsiye moral öngörü belki. Neyse Hayırlı geceleriniz olsun.
Eyvallah baş tacısınız :) Özetle ustalarımız ve bizler maneviyatı maddiyattan önce gördüğümüz için defineden ziyade bu hususta tavsiyelerde bulunduk. Umarım kardeşimiz mânâ ile maddeyi birleştirir, biz bundan mutluluk duyarız :) Tekrardan hayırlı geceler

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Ne varmış Enişte orda yazda gidip uyuyum )))
git uyu sonra yazarım benim de uykum geldi konu sahibi de cevap vermedi onu bekledim boşuna
tapular çıkar yerde değil şimdi sonra çay içer konuşuruz olmaz mı

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Ben yazdimda ne oldu lafı agzima tıkadın
Mitra senle pişti olmayalım bak
Bu yaz ben ordayım allah nasip ederse
)))) bakın yazanın biri daha kendini ele verdi. İkiniz bir gelin ))) her seyiniz benden )))) ama uzak gidin )))) bir şey istemem alın götürün )))
Yanlız sizden başka 3 kişi daha sordu cenenizi tutamıyorsunuz ))) onlarıda alın )))

Biraz güldüm uyku gitti ))) kahve icecem )))

Son düzenleme:

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
)))) bakın yazanın biri daha kendini ele verdi. İkiniz bir gelin ))) her seyiniz benden )))) ama uzak gidin )))) bir şey istemem alın götürün )))
Yanlız sizden başka 3 kişi daha sordu cenenizi tutamıyorsunuz ))) onlarıda alın )))

Biraz güldüm uyku gitti ))) kahve icecem )))
bi laf vardır sizin oralarda bilirsin
kız dediğin dalda bir elma
herkes onu taşlar ama bir kişi düşürüp yer
:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...