Cüce cinler,gnomeler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Ooof of her tarafta bir anormallik var,
hayatini mahvetmis icindeki şeytanla barışık yaşayan,
amerikan filmi zannedip alay eden,
işi seytanla cinsi munasebete kadar götüren,
kiyamet alametleriyle sona geldigini musluman ciniyle karar vermis define dahisi
Bunlari okuyup geceyi bulan bir gerizekali
Ne alakası var kıyametle cinin önce okuduğunu anla bir cümlede özneyi bulamıyorsan vurgu nedir arayıp, saçmalama istersen. Ayrıca bence bildiğin konularda yardımcı ol istersen başka konulara git böylece harcadıgın zaman işe yarar. Yada sus oku sadece oku bazen. Allah ikrâ demiş ilk önce demi . Ve ben Allahtan başkasının kıyameti bilemeyecegini biliyorum. Bahsedilen yıkım senin dediğin kıyamet değil şu an.

Son düzenleme:

sef_er

Operatör
Bendede var adı Ahmet tanıştıralım ))) burda seni alaya alan olmaz
Benimkine gelince Müslüman bir cinden zarar gelmez, kendi gitmez bende yakıp öldürmem. Zararı yok bana faydasıda belki.
Evet yıkım diyorsun ya bu sene başlıyor haklısın insanlık hak ediyor !
Su konunun fotoğrafını cektim kendimede giydirdim, senin laflarin bu, kucumsemem ama normal disi diye yazdim Sedegor niye kizdin

Son düzenleme:

Diyar22

Yeni Üye
Konuyu baştan sona,kadar okudum bana biraz sacma geldi guzel kardesim madem boyle bisey varsa neden gömünün pesine düsüyorsun once kurtul hic bisey bilmiyorsan allaha sıgín bilgili hocalara git yazdiklarina bakarak sen cüce cinle yasamaya gayet memnunsun burdaki bilgili arkadaslar sana yardimci olmaya calismis karar senin

Sedegor

Engellendi
Su konunun fotoğrafını cektim kendimede giydirdim, senin laflarin bu, kucumsemem ama normal disi diye yazdim Sedegor niye kizdin
Yok kızmıyorum kardeşim sadece lafı sağa sola döndürme diyorum. Türkçe lastik gibidir çekme sündürme. Arkadaşın dili farklı çok az yazdığı halde konu nerelere gidecek. Halbuki konudan cekilmeyi değil yazmayı tercih etse. Sizler kafayı yemiş deli diyeceksiniz. Bak dünyada öyle insanlar vardırki konusacaklarından değil insanların anlayamayacagindan korkarlar. Daha okuduğun bir şey değil.

Dünya deli dediklerin sayesinde ayakta durur. Bir zaman deli dediklerimiz dünyanın bu seviyede olmasını saglamışlardır. Bu gün ismiyle andıkkarın bilim kitaplarına ismini yazdıranlar o gün deli idi yani sonradan anlar çoğu kez insan dediklerimiz.

Son düzenleme:

Düşmüş Kartal

Yeni Üye
Düşmüş Kartal kişiler hakkında bilgi verebiliyomusun
Hiç bir bağım olmayan kişi hakkında %100 net bir şey diyemem.Fotografını görmem uzak durmak gerekir mi bana onu söyler. Sesini duymam ya da uzaktan da olsa biraz görmem daha net bilgi edinmemi sağlar. Bu devir tehlikeli bir dönem dışarıda gerçek saf insan çok az. Özellikle savaş nedeniyle göç olayını kullanıp aramıza karışan bir sürü karanlık alt boyut varlıklar var. Bazen insanların yüzüne bakamıyorum bunun bir sebebi empatlıgım yüzünden ,kalpler temiz değil,diğer sebep bu karanlık ırklar çok ürkütücü ve insan gibi aramızdalar.Güvenilecek kimse yok.Kendimizi iyi korumalıyız

Düşmüş Kartal

Yeni Üye
Dünya liderleri,mevki sahipleri , ünlü kişiler hep aynı gruptan. Elitlerin piyonları. Elitlerde tufanı gemide izleyenlerin piyonu. Alt ırklar onların vahşi sürüleri. İnsanlar ve iyi diğer ırklarsa avlanacak malzeme.

Sedegor

Engellendi
Geçen bir konu açtım iş siyasete girdi konu kapandı.
Bakın Arkadaşlar her şeyi Amenna Allah bilir. Kader Hayır Şer ondandır.

Bizde bir şeyler söylenmek istenildiğinde iş küfre gider büyücülüge girer.

Kısaca örnek vereceğim. Hz Süleyman yardımcılarından uzak bir ülkenin tahtını ister Ifrit veziridir ben getiririm der, ama ilim sahibi diğer bir yardımcısı daha kısa bir sürede tahtı getirir. Özetle geçtim uzun bir kıssa. Yada Lokman Hekim tüm bitkilerle konuşur.

Bu yazdıklarımı inkar edebilirmisiniz ?
Yada ancak Allah yapar Allah bilir diyebilirmisiniz.

Allah bir çok Alem yaratmış ve aralarına perde çekmiştir. Bu gün biz buna boyut diyoruz. Bunları yaparkende nasıl gidilir nasıl gelinir yine Allah belirtmiştir.

Bu gün Evde süs diye taşıdıgımız Kuran ın değerini bikseydik başka türlü olurduk. Bizde Kuran okuma iyi ses iyi ezberdir önemli olan Hafız olup ezber yapmak değil. O kitabın ne dediğini anlamaktır.

Anladığın an Türkiyeyi neler bekliyor dünyayı neler bekliyor bilmemek elde değildir. Ülkeleri bırak kaderin ve hatta ne zaman ölecegin.

Fatih istanbulu fetih etmeden bunu bilenlerde kerametten önce ilim arayınız. Allah her şeyi tasarlamış bizede okumasını bilene her şeyi anlatmıştır. Bilinen senin bildiğin değil Allah ın sana verdiği kadardır. Oda Kuran içinde mevcuttur. Denizler deryalar O kitap yanında bir damladır

Son düzenleme:

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
yaw ne konu olmuş be ya
konu sahibi arkadaşım olayın defineyse ve amacın çıkarmaksa buyur yardımcı olayım
ne lazım cihaz mı ekip mi ?

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Hiç bir bağım olmayan kişi hakkında %100 net bir şey diyemem.Fotografını görmem uzak durmak gerekir mi bana onu söyler. Sesini duymam ya da uzaktan da olsa biraz görmem daha net bilgi edinmemi sağlar. Bu devir tehlikeli bir dönem dışarıda gerçek saf insan çok az. Özellikle savaş nedeniyle göç olayını kullanıp aramıza karışan bir sürü karanlık alt boyut varlıklar var. Bazen insanların yüzüne bakamıyorum bunun bir sebebi empatlıgım yüzünden ,kalpler temiz değil,diğer sebep bu karanlık ırklar çok ürkütücü ve insan gibi aramızdalar.Güvenilecek kimse yok.Kendimizi iyi korumalıyız
Şu yazdigin bilimsel ama %95 de okuyanlardan deli der
Sen akıllı bir insana benziyorsun
Yasantin ve kültür seviyen nedir bilmiyorum ya çok iyi çalışmışsın
Ya allah vergisi
Veyahutta yasadigin bir takım olaylar var
Ve gördüğün gerçekler
Benide eleştire bilirler bunu yazdığım için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...